matb  Dołączył: 02 Lis 2006
czym skorupka
Na początek mała dygresja. Dawno temu (kiedy byłem jeszcze małą dziewczynką) była taka młodzieżowa gazeta - Świat Młodych. Niektórzy pewnie pamiętają. Na przedostatniej stronie (na ostatniej był komiks) były kolumny poświęcone muzyce. Notki z życia gwiazd, słowa i nuty piosenek oraz zdjęcia, które się wycinało i wklejało do zeszytów kompletując kolekcje. Pewnego razu zamieszczono zdjęcie - jeśli mnie pamięć nie myli (a było to ponad ćwierć wieku temu) - Skubikowskiego i jego syna (albo innego dzieciaka) grających na gitarze. Podpis był "Czym skorupka". Cóż - myślałem wtedy - ludzie mają dziwne imiona i nazwiska. W każdym razie w moim zeszycie to zdjęcie wylądowało pod hasłem "Czym Skorupka". I tylko mnie dziwiło, że to jakiś mało znany artysta jest, bo nigdy więcej się z nim, ani jego twórczością nie spotkałem :-D

A teraz do rzeczy, bo to w końcu fotograficzne forum pentaxa.
Body trochę za duże i za ciężkie, poza tym by się power-zoom przydał"

I pierwsze doświadczenia niełatwej pracy z modelami:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Druga fota swietna! :mrgreen:
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
matb, To drugie :-> :-B

[ Dodano: 2007-06-15, 22:10 ]
W kuflu oczywiście sok marchwiowy
 

kwarc  Dołączył: 25 Kwi 2006
Świat Młodych to było takie małe okienko na świat - trzy razy w tygodniu :-) fajne klimaty - to se ne wrati :-> a mnie nr 1 się podoba , mam taką samą MZ 7 -własnie w drodze do serwisu ;-)
Pozdrawiam
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
kwarc, to nie MZ-7, to MZ-50. MZ-7 u mnie akurat świeżynka - dziś nabyłem ;-)
 

kwarc  Dołączył: 25 Kwi 2006
uuuu ale wtopa :oops: z boku podobne :evil:
no nie zmienia to faktu ze mój z wiszącym lustrem w drodze... :cry:
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
matb napisał/a:
które się wycinało i wklejało do zeszytów kompletując kolekcje

Ja wycinałem te komiksy (pamiętam krótką opowiastkę o Kajku i Kokoszu, która potem w żadnym albumie się nie pokazała). A zdjęcia fajne. Obydwa mi się podobają.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach