deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
  System czyszczenia matrycy k10?
Jak skuteczny jest system? Jakie sa wasze uwagi co do skutecznosci? Czy jest to tylko pic na wode fotomontaz ;-) Jak czesto powinno sie go uzwac, czy miec go caly czas wlaczonego?
Pytam sie o to, iz w mojej k10 dziala ale nie wiem czy ta skutecznosc jest taka rewelacyjna,skoro po kilku wymianach obiektywow musze sobie troche podmuchac :-) (bez skojarzen) ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
deniel, - ja tez musze sobie podmuchac......<br>
kilka razy mi pomogl , ale generalnie raczej grucha.......choc jest i tak DUZO lepiej niz istD - tam mialem wrazenie ze matryca jest pokryta klejem :-P :evil:
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
Fafniak napisał/a:
ja tez musze sobie podmuchac

To juz wiem , bo kto nie lubi :mrgreen:
Masz caly czas ON czy wlaczasz od czasu do czasu a przerwie dmuchanie ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
deniel, - wlasnie teraz wlaczylem na stale.....ale nie wiem po co.... :mrgreen:
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
Fafniak napisał/a:
deniel, - wlasnie teraz wlaczylem na stale.....ale nie wiem po co.... :mrgreen:

Fafniak, ja wlasnie tek ale zastanawiam sie jaka zywotnosc ma ta trzepaczka i jak to sie ma do skutecznosci, bo jak wiadomo wszystko ma swoja zywotnosc tylko grucha nie :-)
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
jak w nowym modelu wprowadza system oczyszczania, to pewnie bedzie bardziej skuteczny i wydajny, bo w K10 jest delikatnie mowiac do bani. Ja mam go na stale wlaczonego. Fakt, ze dmuchalem tylko raz przez prawie 6 miesiecy.
 

adrian  Dołączył: 06 Mar 2007
Ja też już jestem po dmuchaniu. 1 raz od prawie 5 miesięcy. System włączony na stałe, często zmieniam obiektywy w różnych miejscach. :-)
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
deniel napisał/a:
pic na wode fotomontaz

W/G mnie to całkiem dobre określenie skuteczności "trzepaczki" :(
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
niestety po PPD miałem takiego paprocha na matrycy że fiu ;) (kawałek trawki) i ile się "trzepaczka" otrzęsła sprzętem to szkoda gadać. Pomogła grucha, a "trzepaczkę" mam wyłączoną na stale.
Zdecydowanie system ultradźwiękowy Olków się lepiej sprawdza.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
ja tam wole czesciej gruchac niz Wy :-P no ale to moze dlatego, ze nie mam tego no, wibratora :-P
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Raz mi się zaplątał paproch (po czterech miesiącach), ale trzepaczka sobie poradziła. Jednak na stałe wyłączona.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach