Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
dyskusja na cyberfoto
sluchajcie - czy ja zle pisze - nieskladnie - gamtwam ?
czy facet ma tak "wklepana" do glowy opinie ze ciezko mu sie chocby lekko przestawic....?
http://www.cyberfoto.pl/j...d70-d70s-to.htm
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Nie otwiera sie strona?
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fafniak - o kogo Ci chodzi? O a****o? Jesli tak - to daj sobie spokój :mrgreen: Gościu jest nawiedzony i to nieźle. Traktuj go jako lokalny folklor CF...
Poza tym on potrzebuje do portretu AF, bo (jak się kiedyś przyznał) robi kilkaset ujęć - musi w końcu mieć wybór...

Pozdrówka
Marucha
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Najlepiej wiedzącego chciałeś przekonać :?: :mrgreen:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Fafniak, szkoda nerwów, ten facet jest niereformowalny w swoich poglądach. Po prostu odpuść, bo tylko lejesz wodę na młyn jego i jego fanklubu, który ma go za bożyszcze fotorafii.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Boze chron to forum od takich ewenementow. Moze czosnek w dzrzwiach zawiesimy? Darz Bór!
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dajcie spokój w ogóle, to całe cyberfoto to jedne z największych zbiorowisk szkodników w internecie..
trzeba by zamówić dezynsekcje i po sprawie.
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
piotr_luk napisał/a:
facet jest niereformowalny
...jak polskie górnictwo. Daj sobie spokój Fafniak. W ogóle jeśli chodzi o CF to najlepiej dać sobie spokój z wypowiadaniem się na temat Pentaxa.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
A kiedyś było tam całkiem przyjemnie i rzeczowo

[ Dodano: 2007-06-24, 09:44 ]
A propos, kiedy kiedy on ma czas na robienie zdjęć i obróbkę, bo na 9 tyś. z hakiem postów też trzeba trochę czasu poświęcić (nawet jak się to rozłoży na lata)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
:shock: - bez zadnych informacji usuneli watek chyba..... :roll:
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fafniak- ja wychodzę z założenia, że jako Pentaksiarz nie wdaję się w wojny systemowe, takie mam założenie na Cyber- poprostu niech się każdy bawi swoimi zabawkami . Wątek usunąłem, bo za dużo nic nie wnoszącej kłótni.
guerilla napisał/a:
dajcie spokój w ogóle, to całe cyberfoto to jedne z największych zbiorowisk szkodników w internecie..
trzeba by zamówić dezynsekcje i po sprawie.

PiotruśP napisał/a:
piotr_luk napisał/a:
facet jest niereformowalny
...jak polskie górnictwo. Daj sobie spokój Fafniak. W ogóle jeśli chodzi o CF to najlepiej dać sobie spokój z wypowiadaniem się na temat Pentaxa.


Wiecie jako mod na Cyberfoto musze się wypowiedzieć, co do tych zarzutów, guerilla po pierwsze forum tworzą ludzie i nikt ich nie dobiera są tacy jacy są w PL. Bronię Cyber tutaj i bronię forum Pentaksa jak jestem na Cyber .:)Ja jeśli widzę tak rozwijające wątki poprostu je usuwam. Także nie wiem co masz na myśli pisząc szkodników może rozwiń myśl, bo ja nie uważam się za szkodnika. Organizuje różne konkursy, są poradniki, oceniam zdjęcia a kretyństwo wszędzie prędzej czy później się pojawia i żaden czosnek nie pomoże(milo):) Może jest lepiej na forum C, lub N, na Cyber niestety są wszystkie "nacje" i dla mnie mogą sobie uważać swój sprzęt za najlepszy powiem trzeba być Pentaksiarzem i robić swoje nie wdając się w wojenki.
POzdr
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
zenza, - sorka ale jaka wojna systemowa....????!!!!!!
CZY JA gdziekolwiek napisalem cos zlego natemat systemu C lub N ?????
Staralem sie udowodnic nieprawdziwosc i bezsens tego co pisze adajko...tyle ze facet czyta tylko to na co chce/umie odpowiedziec...pomija konkretne argumenty ktore nie pasuja mu do jego wizji swiata....
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
zenza, wybacz, ale teraz to jakies fakty wyssane z palca przytaczasz. Fafniak chcial tylko udowodnic ze ten koles nie ma racji. Nie udowadnial tam wcale wyzszosci jednego systemu nad drugim. Ale jesli koles go obraza i pisze ze zyje sto lat za murzynami bo uzywa MF no to wybacz jeszcze raz...
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Fafniak tyle tylko, że nie przekonałbyś go nawet gdybyś używał najbardziej racjonalnych argumentów. Poza tym adajko ma taki styl wypowiedzi, że prędzej czy później komuś puściłyby nerwy i poleciałoby mięso (nie mówię o Tobie, to mógłby być ktokolwiek). Lepiej wrzucić na luz i ignorować takie przypadki .
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
he he, fajnie tak sobie usuwać watek. Dla mnie tam żadnej wojny nie było.
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fafniak,
Niestety niektórym nie wytłumaczysz a po co szargać nerwy:) Chodzi mi raczej o to, że nie ma ciągnąc takiej dyskusji dając nowe argumenty, bo to jak grochem o ścianę. Zresztą wpieniły mnie takie głupie wątki i będę je zamykał.:)
edit
Wojny może nie było ale mogłaby wybuchnąć, milo nie musisz się tak obruszać , bo wiem ,że fafniak ma rację a tak wogóle to wątek zaczynał zbaczać od pierwotnego pytania.

 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
zenza, - ok przyjmuje - moze faktycznie nie ma sensu ciagnac takiej dyskusji......ale z drugiej strony doprowadziles do sytuacji gdzie facet zazadal od emnie podlinkowania galerii.
chcialem Pbase mu podlinkowac..... faktem jest ze studyjnych tam malo......ale....
swoaj droga cyberfoto tak mi powli chodzi ze nie jestem w stanie odnalezc galerii faceta......a nie chce sie zblaznic jakos....
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fafniak sorry może się pośpieszyłem, ale naprawdę uwierz mi nic by to niedało. Zawsze mozesz napisac do nie go na PW Ale w pieniaja mnie takie głupie wątki typu jaka cyfrówka!!! :evilsmile:
Tak coś się kaszani mi tez wolno chodzi.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
zenza, postapiles bardzo glupio. Takie watki swiadcza o forum, o ludzich, ktorzy sie tam wypowiadaja. Trzeba bylo zamknac, a nie usuwac :!:

[ Dodano: 2007-06-24, 11:32 ]
Fafniak, jak chcesz, zeby cyber foto smigalo, ustaw sobie proxy w3cache.icm.edu.pl port 8080
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
postapiles bardzo glupio
- moze raczej pochopnie...?
l_uka napisał/a:
Fafniak, jak chcesz, zeby cyber foto smigalo, ustaw sobie proxy w3cache.icm.edu.pl port 8080
- a dla slabszych umyslowo ?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach