BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
Wiatrem Pędzone
Pentaksiarze oprócz pedalskiego hobby jakim jest fotografowanie ,wyczyniaja równiez inne ekscesy:lotnictwo,żeglarstwo,motury :-/ ,turystyka,modelarstwo itd ..
Nie zauwazyłem strzelców mniej lub bardziej poważnych,
jesli są ,może się odezwą :-B
 

Nazwany  Dołączył: 31 Lip 2008
zamach przestań straszyć, bo już mam pełno w gaciach.
 

Włóczykij  Dołączył: 20 Wrz 2010
Ja lubię sobie czasem strzelić piwko. :-B

A tak na poważnie, to mam wiatrówkę i czasem z synem sobie postrzelamy :)

Ale sprzęt to raczej gorszy niż lepszy jest.
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
Jasiek Matacz napisał/a:
HW97k czeka aż ktoś ją przygarnie ...

Chyba nie będzie długo czekać ,to dobry sprzęt .Cóż nawet z dobrym czasem drogi się rozchodzą ,ja rozstałem się z moim FWB 300 :-( .btw CP czy PCP ?
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
Jasiek Matacz napisał/a:
..
Cp=BP=Black Powder= Czarny proch ;-)

FWB 3000-->Piękny sprzęt- na prawdę mnie oczarował jak czasem bywam na AZSie postrzelać z pneumatyka ;-)

Aha ,hukiem i dymem :-P ,
a FWB 300 :mrgreen: ,strzelałeś to wiesz ,z grosza nie ma prawa wyjść ,lepsi dziurkują ;-) ,
od czasu do czsu i mnie sie udawała seria zamknieta w 1 grosz na 10 m lub 5groszy na 20 m.
Ale tak pieknie było tylko od czasu do czasu.Gdy sokole oko zaczęło słabnąć ,szkoda oba sie marnowała na strzelanie do puszek sprzedałem :-(
 
Apocalypse  Dołączył: 19 Kwi 2008
Strzelam zawodowo: 5.56 mm miniBeryl i 30 mm Bushmaster mk 44. I też czasami wiatrówka, ale bardzo rzadko.
 
Apocalypse  Dołączył: 19 Kwi 2008
Jasiek Matacz, nie, mam to w etacie ;-)
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Apocalypse, jesteś płatnym mordercą? ;-) 8-) :->
 

Foreesto  Dołączył: 25 Gru 2011
Może BOR-owce lub innym zomowcem ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Porównanie strasznie głupie. Czasem warto się zastanowić co oznacza to co napisaliśmy.
 

grzegorzgr  Dołączył: 13 Lis 2009
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Cytat
Może BOR-owce lub innym zomowcem

strzelił jak kulą w płot ;-)
 
Apocalypse  Dołączył: 19 Kwi 2008
link - to jest moja zabawka z 7,62x51+30x173,
a to do bezpośredniej ochrony: link
porównanie BORu do ZOMO mocno dziwne...
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
Apocalypse, podniosłeś mocno poprzeczkę z 4,5 na min 7,62 ,
był taki czas,że uważałem ,że jedyny sensowny kaliber to 9 mm i żydowska klama boska o nazwiwe jerycho,wolałem ją niż glocka 19 czy CZ 75.Dziś zadawalam się prawie byle czym ,np Crosman 1377,na 30 m i piwo dostaje 48/50-reszta to wady śrutu


 
Apocalypse  Dołączył: 19 Kwi 2008
9 mm <- śmieszna wiertarka, ale przyjemnie się z tego strzela, zero odrzutu:) Na skupienie strzelam rzadko, średnio 2 razy w roku. Najczęściej to jednak bawię się 30 mm.. tylko że strzelanie z 30tki to jak playstation.
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
No to troszkę odkopię. Młody zachorował na wiatrówkę(jego kasa,jego choroba). Poprosił mnie o pomoc,żeby znaleźć mu jakieś lekarstwo w rozsądnej cenie. Pochodziłem po necie i według opinii,nie jest to aż taki straszny złom. Może miał ktoś okazję to potestować osobiście? chodzi o Baikal IZH 61.
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
Jeśli tylko zabawa i puszki-to OK,
fajna rekreacyjna wiatrówka.
Jeśli przymiarka do celnego strzelania to :NIE.
Rozważ jeszcze wiatrówki gdzie śrut jest napędzany CO2.
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
zamach, przede wszystkim chodzi o rekreację. mam nadzieję że wiosną młody już będzie trenował na strzelnicy w Pile albo Słupsku z czegoś poważniejszego ;-)
Właśnie zarejestrowałem się na forum wiatrówkowym,i gości pokazuje tarczę z 30m. Na śrucie walther finale match nie jest najgorzej. Czyli według ciebie,do tarczy ne da rady w ogóle? Czy może do niewielkiego dystansu?
I jeszcze na szybko,zanim przestudiuję internet ;-) Dobry i tani śrut to?.....

[ Dodano: 2012-02-26, 22:26 ]
Aha i jeszcze jedno lamerskie pytanie-czy śrut WALTHER Prometheus to naboje jednorazowe?
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
andybond napisał/a:
..........przede wszystkim chodzi o rekreację. mam nadzieję że wiosną młody już będzie trenował na strzelnicy w Pile albo Słupsku z czegoś poważniejszego ;-)
................ Czyli według ciebie,do tarczy ne da rady w ogóle? Czy może do niewielkiego dystansu?
I jeszcze na szybko,zanim przestudiuję internet ;-) Dobry i tani śrut to?.....

[ Dodano: 2012-02-26, 22:26 ]
Aha i jeszcze jedno lamerskie pytanie-czy śrut WALTHER Prometheus to naboje jednorazowe?

-do rekreacjii OK
-do tarczy da rade -tylko zależy jakie są oczekiwania?
w czarne,w 5 zł cz 10 gr?

Moim zdaniem za niewiele wieksze pieniądze kupisz duuużo celniejsza wiatrówke,
o czy przekonają Ciebie koledzy na forum wiatrówkowym.
Kwestia krótkiego czasu będzie jak będziesz zmieniał wiatrówkę :mrgreen:
Osobiście polecam forum airguns.pl,
najbardziej merytoryczne forum i skutecznie moderowane-jak nie przymierzając pentax.org.pl.

Do przeciętnego sprzetu wystarczy Crosman 4,5--jest OK,
w przypadku lepszych sprzetów to już raczej dobiera pod swoja wiatrówkę.
Mojej FWB 300 (kiedyś wiatrówka olimpijska)najbardziej smakował JSB 4,51(były czeski mistrz założył fabrykę śrutu)
aha
Nigdy nie używałem wynalazków:twardych ,wybuchowych itd,szkoda mi było sprzetu,nie mam wiedzy o tym Prometheus



 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
zamach, dzięki za wskazówki :-B dużo czytania przede mną i młodym. Dzwoniłem do niego przed chwilą i zamówił już tego IŻa. Jak mu się znudzi to pewnie ja go wezmę w posiadanie ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach