Co sądzisz o wyglądzie k-01
Podoba mi się
50% Complete
98 (50%)
Ujdzie w tłoku
25% Complete
49 (25%)
Brzydal
24% Complete
47 (24%)
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
K-01 ankieta
Towarzyszące emocje związane z pojawieniem się K-01,skłoniły mnie do zabawy w ankietę,dotyczącą waszych gustów

 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Głos wysłany - sam jestem ciekaw wyników. Andy - pozdrowienia
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
Brakuje mi opcji:
"Ma ktoś namiary na dilera Marca?" :-P
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
WuWu84,nie przesadzaj :-B Szczerze mówiąc jak po raz pierwszy zobaczyłem go w całej okazałości,też się zastanawiałem o so chozi. Ale im dłużej mu się przyglądam ze wszystkich stron,tym bardziej mi pasuje. Gdybym dziś stał przed koniecznością posiadania drugiego korpusu,ani przez chwilę bym się nie zastanawiał nad jego zakupem. A skoro mnie,46-letniemu wapniakowi on się podoba,to jest szansa,że latem tego roku "gówniarzeria" będzie z tym czymś latać po dzielnicy :mrgreen:
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
głos oddany :) ciekawe jak wypadnie ta anonimowa ankieta :-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Poszedł głos ;-)
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
Mnie sie osobiście podoba :) Szczególnie żółty wymiata ;)
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Przemas napisał/a:
Szczególnie żółty wymiata ;)

Żona już zgłosiła do gógla,żeby na moje IP nie kierowano wyników dla Pentax K-01 :mrgreen:
Fakt-żółty również w moich oczach wygląda najlepiej.
 

saxon  Dołączył: 30 Cze 2007
Przemas napisał/a:
Szczególnie żółty wymiata ;)
, mi się podoba, kupię żonie jak stanieje, ona (w okularach) i tak woli kadrować na lcd.
 

python28  Dołączył: 09 Lis 2009
Cytat
Żona już zgłosiła do gógla,żeby na moje IP nie kierowano wyników dla Pentax K-01

Ja nie wiem co wy macie z tymi żonami, jak tak sobie poczytam to zaczynam myśleć że moja jakaś dziwna jest.

 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
python28 napisał/a:
jak tak sobie poczytam to zaczynam myśleć że moja jakaś dziwna jest

One wszystkie są dziwne,tylko każda w innym kierunku :mrgreen:
 

python28  Dołączył: 09 Lis 2009
No bo baby są jakieś inne :)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Brakuje opcji: tak brzydki, że aż ładny. Podobnie było w przypadku pierwszej wersji nowego Fiata Multipla. Pzdr.
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Dla mnie nie jest piękny, ale ma coś w sobie. I im dłużej mu się przyglądam, tym bardziej mi się podoba. Jak w "Rejsie" - najbardziej lubię to co znam.
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Mirek napisał/a:
I im dłużej mu się przyglądam, tym bardziej mi się podoba.

Tego samego i ja doświadczam :-D
 

jaczes  Dołączył: 19 Lut 2008
andybond napisał/a:
Mirek napisał/a:
I im dłużej mu się przyglądam, tym bardziej mi się podoba.

Tego samego i ja doświadczam :-D


ale jak dla mnie tylko żółty ;)
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
jedrus68 napisał/a:
Multipla I wsród aparatów - cudo!

jedrus68,przesadzasz. Między tymi dwoma konstrukcjami jest zasadnicza różnica. W K-01 dizajner myślał jakby tu stworzyć coś minimalistycznego w formie. Multipla powstawała zapewne dłużej a projektant codziennie rano zadawał sobie pytanie-co by tu jeszcze dodać,żeby ją z...ać na maxa :mrgreen:
 

me_how  Dołączył: 06 Lis 2010
K-01 mi się podoba, takie cacko. Tylko dla mnie jest to taka atrakcyjna lalunia o ładnej buźce, ale gdy zaczyna coś mówić to czar pryska (vide: patrzysz co aparat ma a czego nie ma i czar pryska). Nie ma osobowości (patrz wizjera), ma za to ładną pupkę (patrz strona LCD) i ładną kolorową bluzeczkę. W sam raz na krótką znajomość, chwilę zabawy :-P ;-)
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
me_how napisał/a:
Nie ma osobowości (patrz wizjera),

Wypisz wymaluj,jak przy narzekaniu na LV w K20D/GX20. me_how, powiedz mi ilu "małpkowiczów" sprzed kilku lat,kiedy kompakty posiadały jeszcze wizjery,z nich korzystało? Jak wielu użytkowników hybryd patrzy przez EVF? Najprawdopodobniej sztab pracujący przy projekcie "cegiełki" doszedł do wniosku,że przy dzisiejszej technologii,jeszcze nie pora na wizjer. Zresztą,jeżeli K-01 jest początkiem końca ery entry level DSLR,to uważam że wśród bezlusterkowców jest tym,czym K200D w czasach lustrzanek dla amatorów. Znawcą Boże broń nie jestem,ale tym aparatem Pentax daje znać całej branży,że era amatorskich lustrzanek przechodzi do historii.

[ Dodano: 2012-02-04, 23:41 ]
Choć jeżeli te narzekania będą miały siłę przebicia,pewnie Pentax zaproponuje za jakiś czas dopinany wizjer.
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
andybond napisał/a:
A skoro mnie,46-letniemu wapniakowi on się podoba


Z obserwacji własnej, na grupie pomiędzy 40 a 55 rokiem życia (ktoś to nazywa czasem kryzysem wieku średniego), zauważam znaczne gadżeciarstwo.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach