cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Czyje ME Super?
Nie jestem od zarania dziejów na forum, ani nie przeczytałam niestety wszystkich postów...

Czy ten ME Super, który widnieje po lewej stronie na górze, to jest któregoś z klubowiczów?... czy też jakiś anonim?
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ekhm, Coti, dla ułatwienia powiem, że byłaś nawet świadkiem transakcji i widziałaś dwóch właścicieli - poprzedniego i obecnego ;-)

[ Dodano: 2007-06-29, 22:44 ]
No i o ile pamiętam dałem Ci nawet potrzymać za obiektyw :oops:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
No i o ile pamiętam dałem Ci nawet potrzymać za obiektyw


Ale nie ten, co w banerku :-P

(... bo niedojechal :-/ )
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
... bo niedojechal

A co się stało, temu obiektywu?
A obiektyw to był zdaje się naleśnik trefa - czyli trzymać w zasadzie nie było za co ;-)

A w ogóle to pierwsza klisza ok, tylko właśnie przed chwilą próbowałem skanować zwykłym skanerem bez przystawki - ktoś pisał, że się da, ale nic z tego :-/ . Doświetlałem lapką, przez bibułkę, bez bibułki, przez papierek, bez lapmpki itd. Kiszka totalna - chciałem się pochwalić choćby sensowną miniaturką - nie da rady. Kolejny wydatek? Żona mnie zabije ;-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
A co się stało, temu obiektywu?


Ale ja mowie o tym w bannerku, którego ma.... no, wiesz kto taki? :-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
alkos, no mówię, temu obiektywu z banerku. A kto go ma? A coś mi chyba mignęło w Giełdzie, ale już nie pomnę... :-)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
trzymałam i nie pamiętam?... :shock:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
alkos, no mówię, temu obiektywu z banerku. A kto go ma? A coś mi chyba mignęło w Giełdzie, ale już nie pomnę...


może sam sie zglosi... hint byl wyzej ;-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
trzymałam i nie pamiętam?...

Ech... I to nie tylko za obiektyw
http://picasaweb.google.p...692500178292338
Nie przejmuj się, to na pewno to wino ;-)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
byłam na wystawie Alkosa... sam rozumiesz, że byłam bardzo onieśmielona i nadmiar wrażeń spowodował, że przeżywałam, ale niekoniecznie skupiałam się na właścicielach poszczególnych aparatów... /chce mi się już spać... jutro na szkolenie.../
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
bEEf napisał/a:
alkos, no mówię, temu obiektywu z banerku. A kto go ma?
Moj ci on! I nawet prosze nie prosic, bo nie oddam mojego standarda ;-)

dz.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
cotti, zabrzmiało jak wyznanie w klubie AA :mrgreen: Szkolenie - uuuh, poważna sprawa, i nudna zapewne.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
dzerry, :-) teraz już zapamiętam :-)

bEEf, a zdziwiłbyś się, to takie szkolenie, na które dobrowolnie się wybierasz... bawiliśmy się tabletami wbudowanymi w monitory :-D (kilka tendencyjnych fotek: http://picasaweb.google.p...ieWITMediaCorel )

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach