Masaho  Dołączył: 31 Sie 2008
U mnie były w środę rano, teraz tylko trzeba znaleźć trochę czasu i energii żeby je zainstalować ;-)
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
własnie otrzymałem, dzięki
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Do mnie też dziś doszły, dzięki dzerry!!
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Szajbka (maleństwo) jest na miejscu, znaczy w Tychach, oby nigdy nie była potrzebna. Jestem wdzięczny za sprawną akcję.
 

Masaho  Dołączył: 31 Sie 2008
Hejka! Jak Wam poszła wymiana? Ja się dopiero dzisiaj za to zabrałem w dodatku za późno. Na razie rozłożyłem, jutro będę składał ;-)

Tak teraz wygląda:
http://img404.imageshack....50/sg101722.jpg
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Masaho napisał/a:
Na razie rozłożyłem


O rany, ale wypas porzadek :shock:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Masaho, zgłaszam uwagi. Z leżących po prawej na dole wkrętaków, jeden leży w sposób niepraktyczny dla prawidłowego chwycenia :-P
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Masaho napisał/a:
Jak Wam poszła wymiana?

puk, puk, na razie nie było to konieczne.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
ja sie dzisiaj zabieram. Kupilem złomka mz-m'a do treningu. Jakby nie poszlo, to chociaz matowka zostanie :)
 

Masaho  Dołączył: 31 Sie 2008
Gotowe! Jeszcze 3 sztuki :)

plwk napisał/a:
Z leżących po prawej na dole wkrętaków, jeden leży w sposób niepraktyczny dla prawidłowego chwycenia :-P


Za to w sposób praktyczny do popełnienia harakiri, gdyby naprawa się nie powiodła :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Masaho, nic tylko skupowac zlomy z allegro oraz ebaya i otworzyc manufaktarke emzetek :-)
 

Masaho  Dołączył: 31 Sie 2008
Chyba by mi się nie chciało, ta pierwsza czekała miesiąc, następne też pewnie będą trochę leżeć. Tymczasem ja też się idę położyć na chwilkę ;-)

PS. Ma ktoś pomysł skąd wziąć ten plastik, co pęka w lampach w MZ'kach?
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Odkopię wątek. Czy zębatki które zamawialiście pasują także do MZ-6?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Tak. Jeśli masz siłę i ochotę, mogę Ci je podesłać.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Pytam bo odwiedziłem dziś serwis na Czapskich w Krakowie (polecany przez Dadę) i tam usłyszałem, że zębatki które stosowali do tej pory do naprawy np. MZ-5 nie pasują do MZ-6. Nie wiem już czy chodziło ogólnie o zębatki i silniczki Canona czy po prostu o to, że jest różnica konstrukcyjna między tymi elementami w MZ-5 i MZ-6. Mowa była o różnicy jednego ząbka. Ale jeśli ktoś naprawiał przy użyciu zamówionej przez Was zębatki ten aparat to ok.
Zastanowiło mnie to o tyle, że faktycznie dostępne na ebayu silniczki są tylko np. pod MZ-5/5n.

[ Dodano: 2012-12-13, 10:13 ]
dzerry, sprawdź priv.
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
Operacja się udała, pacjent przeżył :-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
kefa napisał/a:
Operacja się udała, pacjent przeżył
kefa, zuch! :-)
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
:-) Zrobiłem to na chama ale włożenie nowej zębatki na miejsce to nie lada sztuka.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
hej
Jako, że nabyłem jedną z ostatnich sztuk, zabrałem się dziś za rozebranie mojego mz5n... milion śrubek odkręconych oczywiście potem okazało się, że połowa niepotrzebnie. Kiedy jednak dorwałem się do silniczka i zacząłem przyglądać, okazało się, że zębatka jest w bardzo dobrym stanie a jedynie przesunęła się... poprawiłem zmontowałem (nie została mi żadna śrubka ;) i działa jak ta lala ;) Ależ mam radochę ;)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Aspius napisał/a:
zębatka jest w bardzo dobrym stanie a jedynie przesunęła się

Mam u siebie wyjętą z MZ-6 i też źle nie wygląda ale jednak serwis założył nową, metalową.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach