lis2  Dołączył: 01 Lip 2007
nowy serwis fotograficzny
Witam,
z przykroscia stwierdzam, ze w serwisie www.p-l.pl , malo jest zdjec wykonanych pentaxami.
Mam nadzieje, ze zrobicie cos z tym ;)
Pozdrawiam
Krzysiek Kotlarek
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Znaczy co?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Po co?
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
- po ile?
- po sto
- co po sto?
- a co po ile? :mrgreen:
 
lis2  Dołączył: 01 Lip 2007
Fajnie jakby zdjecia ocenialy rozne "srodowiska". To jedynie prosba, wiec prosze sie na mnie nie denerwowac;)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
lis2 napisał/a:
Fajnie jakby zdjecia ocenialy rozne "srodowiska"


"Każda pliszka swój ogonek chwali"
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
A mnie tam największą przyjemność sprawia pozytywne ocenianie własnych zdjęć ;-)
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
zorzyk napisał/a:
A mnie tam największą przyjemność sprawia pozytywne ocenianie własnych zdjęć ;-)

Ooo to to! Dzięki zorz, że uświadomiłeś mi tę głęboką i jakże prawdziwą w moim wypadku prawdę :-B .
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
zorzyk napisał/a:
A mnie tam największą przyjemność sprawia pozytywne ocenianie własnych zdjęć ;-)


Toż to kwintesencja kwintesencji naszego "fotografowania" :-)

zorzyk na Prezydenta! :-D
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
:-B :-B :-B :-B :-B
Kolejka dla Wszystkich :mrgreen:
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
lis 2 nikt się nie denerwuje -bo to takie środowisko- a jak się rozglądniesz to wszyscy uhahani od ucha do ucha
a co do propozycji Alfx to może w końcu ten pierwszy raz poszedłbym na wybory
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
zorzyk napisał/a:
Kolejka dla Wszystkich
uważaj, już wróciłem :lol:
lis2, hasłem serwisu jest "pierwszy obiektywny serwis fotograficzny". Taaa, jak my tam się przeniesiemy...

A tak poza tym, to po pobieżnym przejrzeniu, widzę tam masę zdjęć z plfoto, nie bardzo lubię jak ludzie wstawiają jedną fotę wszędzie, gdzie się da, to nie jest fajne, a fajna fota może się przez to rozmienić na drobne :-/
 
lis2  Dołączył: 01 Lip 2007
Forum faktycznie macie wesle ;) Niestety na to gdzie uzytkownicy wrzucaja zdjecia nie bardzo mam wplyw. Zalezalo mi na tym, zeby zrobic faktycznie obiektywny serwis. Nie widac np. komentarzy zanim ktos nie skomentuje zeby sie nie sugerowac itp. Teraz zalezy mi zeby posciagac ludzi, bo byloby mi szkoda, gdyby serwis umarl :)

[ Dodano: 2007-07-01, 22:03 ]
A swoja droga dotarlem do was, bo decyduje sie teraz na pierwsze tanie lustro i mam dylematy. Chcialem sobie poogladac zdjecia wykonane roznymi aparatami i zauwazylem ze brakuje uzytkownikow pentaxa :) Wiem wiem, nie aparat robi zdjecia ;)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
lis2, - debile rozniosa kazde forum......ja wlasnie jakis czas temu wynioslem sie z FT....mailem dosyc.....
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
zorzyk, to co napisałeś, to strzał w dziesiątkę, czyli tzw. sedno sprawy. :-B

lis2, chyba nie jest ważnym jakim aparatem, a szczególnie jakiej marki, zdjęcie jest zrobione. Ważne czy dobrze, a nade wszystko czy się podoba. Onanizm sprzętowy ma wiele wspólnego z tym onanizmem seksualnym -jest bardzo jednostronny i nigdy w pełni satysfakcjonujący :-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
lis2 napisał/a:
A swoja droga dotarlem do was, bo decyduje sie teraz na pierwsze tanie lustro

gdybyśmy byli obrażalscy to byśmy się obrazili :-P ;-)
 
lis2  Dołączył: 01 Lip 2007
Z tym onanizmiem, to zalezy od techniki ;) Z aparatem wiadomo czego bym nie wybral bede zadowolony, ale dobrze by bylo wybrac jak najlepiej, szczegolnie ze dla studenta to nie mala kasa.
Co do wrozby, ze debile rozwala kazde forum to mam nadzieje ze tak nie bedzie. Myslalem o tym i jedyna opcja ktora przyszla mi do glowy to ignoruj uzytkownika. My nie widzimy jego komentarzy, on naszych. Niestety na nic madrzejszego nie wpadlem. Jestem otwarty na propozycje ;)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
lis2 napisał/a:
Jestem otwarty na propozycje
- pluton egzekucyjny :-P
 
lis2  Dołączył: 01 Lip 2007
Nie udalo mi sie na allegro znalezc broni :(
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
lis2 napisał/a:
Nie udalo mi sie na allegro znalezc broni

a kto na allegro szuka broni palnej. idź lepiej na jakiś handelek gdzie ruskie koczują i zapytaj o automaty. jak są w interesie to od razu załapią :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach