Robur  Dołączył: 12 Cze 2011
[K-R] Update softu i lampa
Pozwólcie że zanim zacznę histerycznie wrzeszczeć na serwis Apollo, zadam najpierw pytanie- czy komuś po update softu, przestała działać lampa? Teraz rys historyczny. Oddałem aparat do serwisu, z działającą lampą (problem z opadającym lustrem i e-pokrętłem). Wyleżał się prawie dwa miesiące. Po powrocie nie sprawdzałem lampy, przyznaję. Zrobiłem update softu i... lampa nie działa. A więc update ją zepsuło- i jeśli ktoś ma podobny problem to jestem szczęśliwy, albo... serwis spaprał naprawę, i znów będę czekał dwa miesiące. A więc prośba- może komuś nie działa lampa...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Robur napisał/a:
Po powrocie nie sprawdzałem lampy, przyznaję. Zrobiłem update softu i... lampa nie działa. A więc update ją zepsuło-

Skoro nie sprawdzałeś to skąd wiesz, że to nie wina serwisu?
 

Piona  Dołączył: 30 Lis 2011
Drogi Panie, w mojej K-r'ce wszystko działa jak dawniej, nawet różnic nie odczuwam, obstawiam na serwis :-(
 

Robur  Dołączył: 12 Cze 2011
Nie jest niestety to odpowiedź której oczekiwałem, więc zapewne będę musiał odreagować plując na serwis Apollo.

[ Dodano: 2012-03-07, 13:30 ]
plwk napisał/a:

Skoro nie sprawdzałeś to skąd wiesz, że to nie wina serwisu?

Słusznie- ale mam nadzieję, że to wina update, bo nie uśmiecha mi się kolejne dwa miesiące bez aparatu.
 

pool80  Dołączył: 03 Sie 2010
To wgraj poprzednią wersję softu. Ponoć da się. i sprawdź. A po wgraniu resetowałes wszystkie nastawy? Ale to tylko tak, na potwierdzenie, bo obstawiam ze jednak z TĄ sztuką jest coś nie tak. :-/
 
papajondro  Dołączył: 15 Lis 2011
U mnie po update do 1.12 wszystko działa jak działało, raczej czeka cię serwis, chociaż sprawdź też metodę pool80.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach