l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
dmuchanie
Wlasnie oficjalnie wydmuchalem sobie matryce - zeby nie bylo, specjalnie na PPD :->
Troche rece mi sie trzesly, bo to moj pierwszy raz. Uzylem gruszki Sanity numer 9 - porzadny sprzet za 7,50. Na opakowaniu przeczytalem, zeby przed kazdym uzyciem wyplukac i wygotowac, wiec uznalem, ze nie ma w srodku talku no i sie nie pomylilem :mrgreen: Z prawdziwie zatwardzialym syfem poradzilem sobie patyczkiem kosmetycznym - najpierw "zwilzylem" go dziarskim chuchem. No i jest pieknie - moze nie doskonale, bo przy 32 cos tam jeszcze widac, ale trzeba sie niezle wpatrywac :) Na 8 nie ma nic - umowmy sie ;]
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Gratuluje udanego dmuchania :mrgreen:
Mi natomiast synek zafundowal niezly stresik...
najpierw "testowal" 6x7.... przy czym zadal fachowe pytanie "czy to tez lustrzany aparat" :shock:
Niestety potem jak wyjmowalem film to paluchem dziabnal mi migawke.....naszczescie chyba lekko i niegroznie....ale stresa mialem....
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Mi natomiast synek zafundowal niezly stresik...


Stresik, to mój Drogi ma Twój synek - jak widać na załączonym brazku ;-)
Gdyby nie bałagan w tle, zdjęcie byłoby klasycznie rozpierdzielające.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
O nie nie....ta fota jest PRZED wyjeciem filmu z aparatu......tutaj padl tekst ze chce film bo chce zrobic zdjecie.......najsmiszniejsze jest to ze nadal jest zdziwiony ze fota nie pokazuje sie po zrobieniu zdjecia :))))<br>
A tu jest prawie "jego" aparat :) :
http://www.fototok.tkb.pl/pt/photo.php?p=105721

A najdziwniejsze jest to ze tak spokojnie zareagowalem.....(na tego palucha w migawce :evil: )
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
widziałem w ten sposób rozwalonego kieva88 - migawka również została potraktowana paluchem przez synka właściciela :-/ :shock: :-?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
widziałem w ten sposób rozwalonego kieva88 - migawka również została potraktowana paluchem przez synka właściciela
I co, udało mu się naprawić?
 

korniszon  Dołączył: 02 Mar 2012
Jarek Dabrowski napisał/a:
sołtys napisał/a:
widziałem w ten sposób rozwalonego kieva88 - migawka również została potraktowana paluchem przez synka właściciela
I co, udało mu się naprawić?

synka palca?
 

ziemo  Dołączył: 28 Gru 2008
Jakiś konkurs archeo? :mrgreen:
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
ziemo napisał/a:
Jakiś konkurs archeo? :mrgreen:

I tak się skończy hasłem "wy tu macie niezły burdel w tym archeo, koleżanki"
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Kurcze, już myślałem, że ktoś odgrzebał jakiś fajny wątek erotyczny a tu znowu o tej nudnej fotografii :-/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach