wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
EURO 2012
Zdziwiło mnie nieźle że o tym temacie, o którym codziennie kilka razy się słyszy wszędzie, na forum cicho. Jedzie ktoś z Was na mecze? Macie bilety? A może ktoś będzie robił za woluntariusza albo fotografa?

Ja wczoraj kupiłem bilety na mecz w Gdańsku (CRO-SPA), ale nigdzie doczytać nie mogę kiedy i czy podaje się dane osób, które na te bilety mają wejść. Tak samo nie wiem jak z miejscami na stadionie - na to chyba nie ma się wpływu, a dobrze by było siedzieć obok swoich...

Ktoś przerabiał już tą procedurę?
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Niestety nikt.
Ostatnie badania wykazały, że jesteś jedyną osobą na forum interesującą się Euro
:-D
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Na to wychodzi ;)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
a_czacha napisał/a:
jesteś jedyną osobą na forum interesującą się Euro

Mnie interesuje jedynie kiedy to się skończy, a przede wszystkim idiotyczne reklamy związane z EURO nawołujące do picia piwa, bo przecież alkohol i sport to samo zdrowie :-P
 

python28  Dołączył: 09 Lis 2009
Przede wszystkim jak widać po naszej reprezentacji bez alkoholu oni nie potrafią grać z alkoholem również ale to już inna sprawa. Mnie w tym całym EURO interesuje tylko jedno, ile będzie kosztowało to całe EURO mnie jako zwykłego podatnika który piłkę nożną najchętniej by zdelegalizował.
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Zdano piwa nie lubisz czy tylko reklam? Jak pomyślę to tych co reklamują nie znoszę, ale jakby tak Ciechana albo Obolona reklamowali to zaraz by się popsuło...
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Za piwem nie przepadam, a to co reklamują to chyba lekkie nadużycie nazywać piwem.
 

cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
python28 napisał/a:
Mnie w tym całym EURO interesuje tylko jedno, ile będzie kosztowało to całe EURO mnie jako zwykłego podatnika który piłkę nożną najchętniej by zdelegalizował.

Duzo. Duzo za duzo... do tego 98% zyskow trafi do szwajcarskiej kliki z Nyonu.
 
danpe_
[Usunięty]
Ja będę w Krakowie.
Coś tam mi wylosowali i sobie zażyczyli za mecz po wyjściu z grupy 600zł.
Sorry ale za to mam 5 słownie PIĘĆ karnetów na Wisłe, albo 6 na koszykówkę kobiet na mistrzynie Polski, albo też sześć na Wandę na zużel.
Czyli mam trzy lata chodzenia na sport, gdzie jest doping i fajna zabawa, a nie siedzenie i żarcie parówek, bo tyle będzie na Euro.

Frajera szukają żeby zarobić i tyle, 600zł za bilet na mecz, w którym nie zagra Wisła...
Ciekawe, czy wuwuzele będą i pajace w czapkach Stańczyka.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Raz.
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
A ja myślałem że da radę tu pogadać na temat samych meczów i imprezy. Ale w końcu to polskie forum :)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
dwa
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
w ramach rozluźnienia zamiast relanium - jak najbardziej

pozostając w temacie - ja pojawię się z połowiną swoją na meczu Irlandia-Chorwacja - będzie kolorowo ;-)
 

kwantus  Dołączył: 08 Lip 2008
Przewiduję, że ze stadionami będzie tak jak z A4, po pół roku użytkowania generalny remont i nie będzie winnych fuszery. i będziemy znowu dokładać do tego pseudo interesu. Ja też się cieszę, że w Krakowie nie ma euro, teraz ciężko przejechać przez miasto w szczycie komunikacyjnym. A mecze mnie nie interesują, jest dużo przyjemniejszych rzeczy do robienia niż oglądanie 22 mięśniaków kopiących się po nogach i słuchania "opowiadaczy" co widzą na boisku :-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
 
BAN Wilczasty  Dołączył: 08 Gru 2011
a ja czekam z niecierpliwością na Euro :) Jak na każde duże wydarzenie sportowe - czy to w kraju czy to za granicą. No dobra, nie każde. Kubicy, Kowalczyk i Małysza nie znoszę.
Nie zmienia to jednak faktu, że czerwiec spędzam pod znakiem piwa, czipsów i meczy w TV.
 

unum  Dołączył: 03 Kwi 2012
A może zmienić tytuł wątku na: "P... EURO 2012" :mrgreen:

Jak byśmy nie psioczyli, to mecze się odbędą i mam zamiar gapić się w telewizor ile czas pozwoli, bo lubię :-)
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Ja tam lubię przejść się po mieście podczas finału tego typu imprezy. Ulice są takie puste...
 
maser  Dołączył: 15 Lut 2009
W czasie EURO mam egzaminy zawodowe... w Gdańsku.
Już się zastanawiam jak będę się poruszać samochodem po tym mieście i okolicach.
Biorę dwa tygodnie urlopu by móc szybko reagować (z wyprzedzeniem dojechać)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach