ente  Dołączył: 22 Lip 2008
Właśnie ruszyłem ze stronką, więc prośba o wszelakie uwagi: nowe zdjęcia postaram sie zupdejtowac w miare szybko:
www.lukaszskalik.com
dzieki i :-B
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
ente napisał/a:
wszelakie uwagi
Coś masz nie tak z kodowaniem krzaczków.
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
U mnie jest OK, bez krzaczków, może szczegół ale fajny - te literki różnych wielkości.
 

k33l  Dołączył: 20 Lut 2010
Coś nie jest ok kodowanie znaków bo po każdym znaku diakrytycznym nie występuje już formatowanie znaków w danym słowie.
Używasz jakiegoś skryptu podmieniającego czcionki? Coś jak Cufon, Webtype, Fonts.com itp?
 

ente  Dołączył: 22 Lip 2008
Zmieniłem trzcionkę i teraz litery się nie rozjeżdżają, przynajmniej u mnie...
 
mdraht  Dołączył: 08 Lip 2008
ente napisał/a:
Zmieniłem trzcionkę i teraz litery się nie rozjeżdżają, przynajmniej u mnie...


co zmieniłeś :?: :shock:
 

ente  Dołączył: 22 Lip 2008
ups patrze i sam nie wierze, ze cos takiego stworzylem
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Bardzo minimalistyczna strona, jak ta, wymaga jakiegos akcentu - loga albo wyrozniajacego sie liternictwa. Zrob "Lukasz Skalik" nieco bardziej fancy i bedzie super, bo zdjecia sie zdecydowanie bronia.

No, i przydaloby sie tez po angielsku, nie? :-)
 
Anliv  Dołączyła: 31 Paź 2011
Może posta napisałeś tuż po przeglądaniu stron konkurencji ;)

Stronka mi się podoba, jedyne co mi zgrzyta to "fOTOGRAFIA" - wygląda to na literówkę.
I czy nie używa się zwrotu "ograniczać do minimum" a nie "ograniczać do maksimum"? Żadna ze mnie polonistka, ale chyba pierwszy raz się z tym spotykam - upewnij się jak to powinno być.
 

korniszon  Dołączył: 02 Mar 2012
"Witam serdecznie na mojej stronie!!!"
Jeśli musisz coś tam mieć to zmień na samo "Witam" a tym bardziej bez wykrzykników. Ja zrezygnowałbym z tego zdania w ogóle.
"Poza reportażem ślubnym oferuję portret, sesje plenerowe i rodzinne... w razie pytań
śmiało kliknij wiadomość lub poprostu chwyć za słuchawkę."
A może tak:
"Poza reportażem ślubnym oferuję wykonanie portretów, sesje plenerowe, rodzinne... w razie pytań śmiało kliknij "KONTAKT" lub po prostu zadzwoń."
Popracuj nad pozostałą treścią o wydaje mi się, że parę przecinków brakuje.
Strona rozjeżdża się w przeglądarce Opera - Linux. Widać wiele artefaktów-kwadracików ​
Galeria również ma rozjazd na samym dole zdjęcie wychodzi już poza ramkę.
W Chromium wygląda OK.
I animacje zbyt powolne.

Zdjęcia bardzo ładne ;-) :-B Jak ty to robisz? :mrgreen:

 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
ente napisał/a:
Właśnie ruszyłem ze stronką, więc prośba o wszelakie uwagi: nowe zdjęcia postaram sie zupdejtowac w miare szybko:
www.lukaszskalik.com
dzieki i

Na szybko: literówki w tekście na stronie witającej:
" Poza reportażem ślubnym oferuję portret, sesje plenerowe i rodzinne... w razie pytań
śmiało kliknij wiadomość lub poprostu chwyć za słuchawkę.
Dojadę do Was wszędzie- bez ogrniczeń!"
No i rzecz gorsza: walidacja strony - http://validator.w3.org/c...=Inline&group=0
252 błędy, co oznacza, że niektórzy odbiorcy korzystający z różnych przeglądarek i urządzeń mogą nie zobaczyć (albo zobaczyć źle wyglądający) serwis.
Powodzenia, :-B
P.S. Dociągnij jakość strony do poziomu zdjęć, albo zleć to komuś, kto jest lepszy w tej dziedzinie niż Ty. Nie można znać się (choć są tutaj tacy co tak myślą) na wszystkim.
 

ente  Dołączył: 22 Lip 2008
Kosmetyka naniesiona, poza malym "f" ktore zniknie dopiero w momencie pojawienia sie loga, jak to alkos zasugerowal;] Postaram sie wdrozyc wszystkie rady.
@korniszon: mala wage przykladam do ortografii i skladni- moze dlatego zdjecia wychodza;]
:-B :mrgreen: za cenne uwagi.
 

korniszon  Dołączył: 02 Mar 2012
ente, niestety ale ciągle w Operze (tylko :-/ ) widać takie kwadraciki -> ​ ​ ​ ​ (w Chromium i FF są niewidoczne) jest ich dużo na stronie głównej, kontakt i wszystkich stopkach i zniekształcają tekst. Wg walidatora masz dalej masę błędów.



Walcz bo widać, że warto i powodzenia :mrgreen: :-B

 

yusuf  Dołączył: 19 Kwi 2006
ente napisał/a:
mala wage przykladam do ortografii i skladni

To zrezygnuj z tekstu na stronie, bo to potrafi część klienteli skutecznie zniechęcić do skorzystania z usług
 

ente  Dołączył: 22 Lip 2008
@korniszon, u mnie ff, gch, ie i opera wyswietlaja prawidlowo... pomecze jednak znajomego aby troche popracowal nad tymi bledami.
@yusuf, mialo zabrzmiec lekko humorystycznie, gdyz nadal mieszam skladni.ki przepisu na dobre zdjecie;]
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
yusuf dobrze prawi, tekst zniecheca niepismiennych. I zmien font :-)
 

yusuf  Dołączył: 19 Kwi 2006
ente napisał/a:
mialo zabrzmiec lekko humorystycznie

I tak też to odebrałem, ale moja odpowiedź była serio, bo jeśli jest tekst, to niech będzie dobry

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach