Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
co bedzie siedzialo w nowym pentaxie.....?
w topowym bedzie FF CMOS sonego?
Czy faktycznie nikon bedzie mial wylacznosc...? Czy to mozliwe?
Sylwiusz gadaj !!!!!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
ja nic nie mówiłem, nie wiem skąd Fafniak ma te informacje :-P

"ta pani w tym futrze przyszła i w tym futrze wychodzi"
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Fafniak Zupełnie nie wiem o czy miszesz, ale :-P Nikon na pewno nie bedzie miał wyłączności na FF CMOS Sonego bo na 100% trafi on też do systemu Sony Alfa :-P
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
CMOS? I co zrezygnują z 22bitowego przetwornika A/D NuCore? I jeszcze FF? Nie sądzę...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
awakqwq napisał/a:
Nikon na pewno nie bedzie miał wyłączności na FF CMOS Sonego bo na 100% trafi on też do systemu Sony Alfa
- wystarczy ze bedzie milo tylko sony i nikon - bedzie slabo.....
Ale nie chce mi sie w to wierzyc.......
jaad75, CMOS - to byloby bardzo dobrze......
rezygnacja Nucore? dlaczego? ALBO dlaczego nie?
FF - to bylaby najwieksza niespodzianka - ale w to ciezko uwierzyc.... ale napewno beda "tansze rozmiary" matryc....
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Fafniak napisał/a:
FF - to bylaby najwieksza niespodzianka
powiadasz? ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref, podpuszczasz........nie lubie cie.....
a te wszystkie szkla APS ? eeeeee tam...niemozliwe
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Co będzie siedziało?

Słyszałem, że zamiast filipińskich paluszków, będą uszka. Jak może być barszcz z uszkami (mniam), to czemu nie Pentax?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Fafniak napisał/a:
..nie lubie cie.....
a ja Cię uwielbiam! Nawet zastanawaiłem się czy nie powiesić sobie Twojego portretu na ścianie, ale wiesz, moje patyczaki nie moglyby się skupić, a ja czekam na ich potomków :evilsmile:
Poważnie, Fafniak to osoba, która zawsze mnie rozweseli [nie, nie napisalem zadowoli! I jestem od tego daleki :-P Bez nadinterpretacji proszę!]

Jarek Dabrowski, barszcz z uszkami... mniam, ależ zgłodniałem.
Nie wiem co oni tak do końca planują, ale jak sobie te puzzle składam, to mi całkiem ciekawa abstrakcja wychodzi! Na dodatek w całkiem ciekawym świetle!

 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Słyszałem, że zamiast filipińskich paluszków, będą uszka. Jak może być barszcz z uszkami (mniam), to czemu nie Pentax?
- a pewnie pewnie.....masz racje ale czy une beda FF?
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Fafniak napisał/a:
jaad75, CMOS - to byloby bardzo dobrze......
rezygnacja Nucore? dlaczego? ALBO dlaczego nie?
FF - to bylaby najwieksza niespodzianka - ale w to ciezko uwierzyc.... ale napewno beda "tansze rozmiary" matryc....

Rezygnacja z zewnętrznego przetwornika A/D ze wzgledu na konstrukcję matryc CMOS. Zewnętrzny przetwornik potrzebny jest w przypadku matryc CCD - CMOSy mają przetworniki "sprzężone" z pojedynczymi fotodetektorami, czyli są po prostu zintegrowane z matrycą.
 
goldenSo  Dołączył: 01 Cze 2007
Łe? Canon CMOS'y dopracowywał latami, dalej te matryce mają wady. Sony zrobiło tylko 1 CMOS'a do R1, po czym do A100 wpakowali CCD.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach