BAN Gedeon  Dołączył: 22 Maj 2011
Wakacje - Toskania
Wybieram się tego lata /lipiec/ na urlop do Toskanii, może ktoś mi poleci jakiś fajny kemping nad morzem. Bardzo lubię urlop spędzać na kempingu i mieszkać w namiocie co pozwala mi na niezależność i zmianę miejsca pobytu , gdzie można grillować i co by było blisko do morza, czystej plaży...No i wpadła bramka dla Włochów!!! :-D
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Gedeon napisał/a:
No i wpadła bramka dla Włochów!!!

Hiszpanie wyrównali.
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
plwk napisał/a:
Gedeon napisał/a:
No i wpadła bramka dla Włochów!!!

Hiszpanie wyrównali.

I tak już zostało.

Gedeon, jedź ty lepiej do Chorwacji. Właśnie grają.
 
BAN Gedeon  Dołączył: 22 Maj 2011
Benek napisał/a:
Gedeon, jedź ty lepiej do Chorwacji. Właśnie grają.
Wolę dobrą kawę...
 

al75  Dołączył: 16 Maj 2010
ja wole dobre piwo :mrgreen: :-B
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
Gedeon napisał/a:
urlop do Toskanii, może ktoś mi poleci jakiś fajny kemping


Park Albatros w okokicach Livorno. Bardzo ciekawe warunki rezerwacji miałem przez Vacansoleil.
 
BAN Gedeon  Dołączył: 22 Maj 2011
espresso, papcio, Bardzo dziękuję... :-B
 
newman.x  Dołączył: 18 Kwi 2009
papcio napisał/a:


Park Albatros w okokicach Livorno. Bardzo ciekawe warunki rezerwacji miałem przez Vacansoleil.

Chciałem tam się wybrać poprzez Eurocamp, ale na początku maja nie mieli już miejsc na wrzesień! A ceny mieli ok. 30% niższe niż Vacansoleil (mobile home'y). Dlatego Włochy zostały przełożone na przyszły rok :-/
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
newman.x napisał/a:
Chciałem tam się wybrać poprzez Eurocamp, ale na początku maja nie mieli już miejsc na wrzesień! A ceny mieli ok. 30% niższe niż Vacansoleil (mobile home'y).


Ceny są bardzo zmienne, trzeba śledzić kilka firm wynajmujących namioty, czy domki na kampingu. Jest vacansoleil, selectcamp, eurocamp i kilka jeszcze innych.
Brałem duzy namiot, dwie sypialnie i przedsionek z kuchnią i kuchenką ( spokojnie wjechałbym tam samochodem). Drewniane podłogi...
 
BAN Gedeon  Dołączył: 22 Maj 2011
espresso napisał/a:
Jak wynajdziesz coś godnego uwagi to podeślij info. Mam zamiar zobaczyć tam jak wygląda pożne lato... I owoców w bród...
Nie ma sprawy, biorę zawsze laptopa, aparat P, Żona kamerę, to nie będzie problemu. Jeśli się wybiorę do Toskanii nad morze to pojadę w ciemno i na miejscu coś wybiorę kemping / cały sprzęt mam w aucie więc jestem niezależny/ a kempingów tam dużo. Żona jeszcze wymyśla jakieś wyspy Greckie, Egipt i Tanzanię a mnie takie loty raczej nie leżą, ale co się nie robi... do 3 lipca jest jeszcze sporo czasu... :-)

[ Dodano: 2012-07-14, 22:47 ]
Jestem już od tygodnia w Toskanii na cempingu "Mare e Sole" Tirrenia /Piza/ pogoda bajeczna 34 st. owoców w bród no i ...
1.

2.

3. no i wieża /dzwonnica/ jest krzywa w Pizie... :-)


[ Dodano: 2012-07-20, 15:13 ]
Co się dzieje z tym wątkiem, jakoś go nie widać...
4.

5.

6.

7.
 
BAN Gedeon  Dołączył: 22 Maj 2011
espresso napisał/a:
zamierzony
Tak, system filtrów-Cokin P...
8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

c.d.n...

[ Dodano: 2012-07-21, 17:32 ]
16.

17.

18.

19.

20.

Dlaczego tego nie widać w Hyde Park??? :-/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach