hijac3k  Dołączył: 13 Maj 2007
k100d +kit z Niemiec, a moze allegro...
Nie wiem czy dobre miejsce na ten temat...

Mam mozliwosc kupienia k100d +kit za 1850zl (nowy)
Problem jest w tym, ze jest to sprzet kupiony w niemczech i dostaje niemiecki paragon spredazy... Sprzedajacy napisal mi, ze na ten aparat jest 2-letnia gwarancja (przez niego lub wysylka do serwisu) Jak wy sie zapatrujecie na te sprawe? Czy do ralizacji gwarancji w serwisie nie jest potrzebny w takim przypadku dokument oplacenia cla?

 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
hijac3k napisał/a:
Czy do ralizacji gwarancji w serwisie nie jest potrzebny w takim przypadku dokument oplacenia cla?
- nie ma cla w EU
 

hijac3k  Dołączył: 13 Maj 2007
skoro juz wiemy, ze nie ma cla... :D
to jakie dokumenty musialbym miec, zeby oddac aparat do serwisu? I czy jest zreszta taka możliwośc, zeby osobiscie wyslal go do serwisu (w Polsce?)?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
hijac3k, ale polski serwis i tak odsyła do Niemiec, więc co za różnica? Skoro jednak, to na stronie Apollo jest jakaś informacja na temat realizacji gwarancji na sprzęt kupiony poza Polską.
 

hijac3k  Dołączył: 13 Maj 2007
zmienilem troszke temat, zeby nie zakladac nowego watku...
aktualnie jest na aukcji pentax k100d z przebiegiem kilkaset fotek taniej niz w sklepie? Co wy na to. Lepiej dorzucic te 200zl i miec nowke, czy zaoszczedzic i kupic dodatkow fajna torbe i większą karte...?

 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
hijac3k, po pierwsze linka nie działa, a po drugie to są Twoje pieniądze i nikt za Ciebie nie podejmie decyzji.
 

ttb  Dołączył: 26 Lip 2006
Lepiej dorzucic te 200zl i miec nowke
 
cureforpain  Dołączył: 09 Kwi 2007
J/w. Kompletnie nie ma sensu oszczędzać te 200 złotych, aniżeli mieć nowy, dziewiczy sprzęcik.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach