motejowi  Dołączył: 02 Lip 2012
  Wymoderowane z Onephoto :(
Od jakiegoś czasu cierpię na moderację na OPh... Co wrzucę zdjęcie, to po tygodniu dostaję wiadomość:
Temat: Twoje zdjęcie (749258) zostało wymoderowane.
...
Powód: Zdjęcie nie spełnia standardów obowiązujących w serwisie OnePhoto.net

Jeszcze nigdy sz.P. moderator nie odpowiedział mi na pytanie o konkretny powód. Może jestem amatorem i robię brzydkie zdjęcia, ale po wymoderowaniu TEGO straciłem już zupełnie chęć do tego portalu:

Co myślicie? Co jest nie tak?

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Szklana kula mi się gdzieś zapodziała.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Motejowi, jak wstawiasz adres "http://onephoto.net/files/photos_new/749258.jpg", z którego zdjęcie zostało, jak sam zauważyłeś, "wymoderowane", to jaki to ma sens? :roll:
 

motejowi  Dołączył: 02 Lip 2012
(z regulaminu)
Fotografie usuwane przez Moderatorów będą zastępowane planszą informacyjną widoczną jedynie dla autora lub nadal widoczne w portfolio autora, lecz niedostępne z poziomu innych galerii serwisu;

Czyli nie da się obejrzeć tego zdjęcia przeglądając galerię w kategorii Natura.

Inne arcydzieła, które za to można obejrzeć, to np:
http://onephoto.net/?id=4302#4302
http://onephoto.net/?id=7991#7991
(przepraszam Autorów za przytoczenie)

:P

Ja nie rozumiem tego banowania :P

 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
motejowi, nadal nikt nie widzi twojego zdjęcia więc nie ma o czym gadać.
 

motejowi  Dołączył: 02 Lip 2012
Ja bardzo przepraszam, ale ja widzę to zdjęcie :)
Zaraz się poprawię :)
Momencik...
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Żaden twój link nie działa. Widzi je prawdopodobnie tylko ty.
 

f.lamer  Dołączył: 12 Wrz 2010
no, jakby nie było, są na nim męskie organy płciowe :mrgreen:
 

motejowi  Dołączył: 02 Lip 2012
nemo napisał/a:
Żaden twój link nie działa

Teraz coś widać, Ojcze? :)

[ Dodano: 2012-08-08, 12:02 ]
f.lamer napisał/a:
męskie organy

W regulaminie nie ma nic o organach i innych instrumentach :)
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Teraz widać :)

Cóż można o tym zdjęciu powiedzieć? Niewiele, nic nadzwyczajnego, po prostu zdjęcie z bliska bez ciekawego światła i z przypadkową kompozycją. Może dlatego zostało wymoderowane?
 

motejowi  Dołączył: 02 Lip 2012
Wychodzi na to że mam pecha. Jedno z wielu zdjęć z przypadkową kompozycją, trafiło akurat na moje :)

[ Dodano: 2012-08-08, 12:14 ]
Rad był bym jednak widzieć jakiś komentarz, ale jak tu się dowiedzieć ze zdj. jest do d. skoro wymoderowane.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Wiesz, internet to nie jest najlepsze miejsce do nauki. Przydatne, łatwo dostępne, darmowe ale prawdziwa wiedza jest gdzie indziej :-P Więc nie przejmowałbym się specjalnie brakiem komentarza moderatora.

[ Dodano: 2012-08-08, 12:19 ]
Moich komentarzy też to dotyczy :->
 

motejowi  Dołączył: 02 Lip 2012
Czytam poradniki, zwłaszcza dla gospodyń domowych, ale o fotografii czasem też :P
Czy ktoś jeszcze zasłużył Tam na moderację zamieszczając nieskromnie jakiegoś gniota?

[ Dodano: 2012-08-08, 12:20 ]
nemo napisał/a:
Moich komentarzy też to dotyczy

Ale Twoje komentarze są, więc przynajmniej jesteś sumienny. Przedtem nie wiedziałem, że kompozycja jest przypadkowa :)

[ Dodano: 2012-08-08, 12:42 ]
Zapraszam tutaj do znęcania się nade mną, tyko proszę nie moderować od razu :)
Kwiaty do oceny
 

f.lamer  Dołączył: 12 Wrz 2010
nie wiem jak działa ten serwis - nie chce mi się w to wgryzać - ale może być tak, że treści serwisów społecznościowych są usuwane automatycznie, po otrzymaniu pewnej liczby zgłoszeń.
czy nie jest tak że ktoś cię po prostu nie lubi?
 

motejowi  Dołączył: 02 Lip 2012
A nie mam pojęcia, czy da się mnie lubić :) A co masz na myśli pisząc " treści serwisów społecznościowych"?
 

f.lamer  Dołączył: 12 Wrz 2010
natenprzykład - twoje zdjęcia na onephoto, posty na forumach, filmy na jutubie, jakieś linki...
nawet konto na fejsie można komuś zniknąć wysyłając odpowiednio dużo zgłoszeń.

działa to na serwisach w których jest zbyt wiele treści by całą ja przeglądali moderatorzy. użyszkodnicy sami sobie robią pierwszy odsiew.
inna sprawa że u ciebie pierwszy odsiew pozostał ostatnim - brak odpowiedzi na maila...
 

Nieostry  Dołączył: 08 Kwi 2010
Kiedyś próbowałem pokazywać swoje zdjęcia w tym serwisie. Po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że to totalny bezsens. Administracja próbuje trzymać wysoki poziom prac, więc trzeba się wpisać w określony model, czyli ma być ostro,kontrastowo kolorowo i ma być widać, że to kwiatek. Poza tym to jest walka na miniaturki zdjęć. Tylko takie" wpadające w oko" wygrywają. W innym wypadku to nawet sami użytkownicy nie wystawią Ci żadnych komentarzy, "bo to przecież nie jest ładne zdjęcie". Po prostu niech Ci nie będzie żal bo nie warto. Wolę drukować zdjęcia i Pokazywać w takiej formie lub choćby je rozdawać, bo wtedy mam swoją wierną widownię.
 

D@dik  Dołączył: 06 Cze 2008
Oj tam Motejowi... po prostu na zdjęciu nie ma cycków, winiety i HDRa ;-)
Nie przejmuj się tak... musisz być twardy jak chcesz coś pokazać na plfoto czy onephoto ;-)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Aż z ciekawości zalogowałam się na swoje konto na oph... i wiesz, szału nie ma, jest kilka rzeczy, które mi wyrzucili, które uważam za dobre, a pozostawione są zdjęcia, które w tej chwili nie uważam już za tak dobre... ;-)
więc nie przejmuj się, ten serwis tak ma

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach