Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Czy macie jakieś zastrzeżenia do firmware 1.3? Zastanawiam się nad upgradem i nie chciałbym popełnić błędu. Czy ktoś z szanownych Forumowiczów tego już dokonał?
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Meggido, nic złego się nie dzieje, aparat pracuje poprawnie.
 

Akai  Dołączył: 06 Sty 2008
Czy kopalnia, tego tak do konca nie wiem.Dopiero co sciagnalem i pospieszylem podac wam linka, sam jednak przelecialem poki co tylko po lebkach.Jednak, nawet na dziendobry, tez wydalo mi sie, ze sprawa nie sprowadza sie tylko do latania od lewej do prawej w menu AF.Jak to powiadaja w moich stronach "nie ma tak, ze hyc na krowe i jest cielak" :-)
 

A610  Dołączył: 15 Sie 2007
Krótkie pytanie: mam fabryczny soft 1.0 czy wgranie 1.30 wpłynie w widoczny sposób na jakość fotek lub technikę przy foceniu? (obecnie mam oba "kity"). Meritum wątku (kalibracja) pozostawiam na później.
Czy lepiej na razie wgrać 1.10 (gdzieś tu były namiary na te wersję, bo oficjalnie trudno do niej dotrzeć).
Dzięki za odpowiedzi.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
A610, większość poprawek i modyfikacji jest sofcie 1.10, w 1.30 dodali obsługę SDM. Na jakość fotek to raczej nie wpłynie ale na komfort obsługi aparatu na pewno.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Hmmm, mam poważnego stracha i stresa żaby robić upgrade... :roll: Karta już gotowa, aku naładowany, ale jakis opór jest wewnętrzny. Podobno lepsze jest wrogiem dobrego. :oops:
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
E tam, może to placebo ale wydaje mi się, że AF w 1.3 zyskał pewności. Na pewno nie ma żadnych przeciw :-)
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Od razu włącza mi się czarnowidztwo. ;-) Pierwsza k10 była uwalona.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Meggido napisał/a:
Od razu włącza mi się czarnowidztwo
A tam. Dziesiątki tysięcy ludzi robi przecież upgrade softu w aparatach :-P .
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
argawen napisał/a:
Meggido napisał/a:
Od razu włącza mi się czarnowidztwo
A tam. Dziesiątki tysięcy ludzi robi przecież upgrade softu w aparatach :-P .


i jest to bezpieczniejsze niż upgrade biosu płyty głównej bez UPS'a :evilsmile:
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Zrobiłem. Wrzuciłem 1.3. Ale patrzyłem na ten postęp paska z dusza na ramieniu. Ufff... Wszystko jest ok. :-) :-B
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
Cytat
Wszystko jest ok


Nie mogło być inaczej :-)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Meggido, jesteśmy z ciebie dumni ;-)
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Dzięki, chłopaki, dzięki. :-P
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Meggido jeżeli dusza nie powróciła na swoje miejsce , to przećwicz jeszcze powrót do 1.10 :-)
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Spoko, narazie emocji mi wystarczy. ;-)
A tak poważnie, to nie mam szkła, które miałoby FF lub BF. I w sumie menu do korekcji nie jest mi potrzebne.
 

eMiBe  Dołączył: 02 Lut 2008
 
Jakiś czas temu przetłumaczyłem sobie w prosty sposob na polski to małe ustrojstwo, wiec jakby ktoś potrzebował okna głównego programu w naszym rodowitym języku to plik .exe jest tu:

GX10_DebugControl.exe

wystarczy zainstalować program główny, do którego link gdzieś jest na początku wątku (przepraszam ale nie chciało mi się go przeglądać :oops: ) i podmienić plik GX10_DebugControl.exe w folderze gdzie program został zainstalowany i .......... po bólu. :-B :-B :-B
 

miodzik  Dołączył: 19 Lut 2008
nono kilka postów wcześniej Horus wstawił angielskojęzyczną nakładkę a teraz doczekaliśmy się nawet rodzimego języka! Gratulacje eMiBe, :-B
 
muciaq  Dołączył: 01 Wrz 2007


skanowane na http://virusscan.jotti.org/


(tak na wszelki wypadek i dla tych, co maja uprzedzenia do plikow *.exe :P )

dziekujemy za tlumaczenie :] :-B :-B
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Wspominaliście o możliwości wejścia do menu serwisowego w K10 przez kabel. Jak się to odbywa?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach