ms
kivirovi napisał/a:
Dodam jeszcze, ze gdybys podal do nich telefon, to na pewno bym nie zadzwonil...


Teraz pewno byś zadzwonił...
 

dtox  Dołączył: 20 Maj 2007
ms napisał/a:
kivirovi napisał/a:
Dodam jeszcze, ze gdybys podal do nich telefon, to na pewno bym nie zadzwonil...


Teraz pewno byś zadzwonił...


:lol: :lol: :lol:


:-B
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
dtox napisał/a:
w ogole to macie pozdrowienia od Ani :)


dtox pozdrów Anię ode mnie ;-)
 

dtox  Dołączył: 20 Maj 2007
pozdrowiona ;-)
 

grohu  Dołączył: 25 Wrz 2006
ostatnie dwa zdjęcia dla mnie bomba
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
ostatnie jakos kompozycyjnie ciezkawe....ale przed ostatnie duzo lepsze....moze dlatego ze nie jest plaskie - jest jakas przestrzen za modelka....
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
To ostatnie juz mniej mi sie podoba... Fafniak ma chyba racje, cos jakby kadr "nie halo". Nastepne dawaj. Anie tez pozdrow.
 
Kaisel  Dołączył: 15 Sty 2007
Ufff... właśnie skończyłem czytać cały wątek i muszę powiedzieć, że chylę czoła patrząc na postępy. Jest jednak rzecz która mi trochę przeszkadza a mianowicie to czasami dziwne, nienaturalne pozycje Ani, no bo w końcu nikt tak nie siedzi na co dzień. Osobiści nie przepadam za pozowanymi scenami bo brakuje mi w nich emocji. Myślę, że ciekawym oderwaniem była by mała sesja przy porannej kawie lub pogawędce na pikniku gdzie panuje luźna atmosfera, a zdjęcia to tak tylko przy okazji; lepiej zrobić mniej a ciekawiej. A i chętnie widziałbym na zdjęciach więcej uśmiechu, mniej więcej takiego => :mrgreen:
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
a ja widzialem dzis foto, tego kolegi od Canona, co to razem robiliscie...
Moze to przypadek, ale jemu zdecydowanie "nie wyszlo"...
 

dtox  Dołączył: 20 Maj 2007
moze to przez Canona :-P <joke>

cos na szybko...+ male testy w fotoszkopie...
 

malyglod  Dołączył: 11 Lip 2007
No, chyba najbardziej udane zdjęcie z całego tematu. Trochę zostawiłbym z lewej strony miejsca w kadrze, ale to niuanse.

Jedyne do czego się przyczepię, to trochę mdłe tony - przydałoby się podsycić czerń. Światło za bardzo rozproszone - mało kontrastowości.

Ale plus za ułożenie modelki ;-) Szpecem - broń Boże - nie jestem, żeby wydawać takie werdykty, ale wydaje mi się, że idziesz dobrą drogą :-)
 

dtox  Dołączył: 20 Maj 2007
jak ktos zna przydatne strony z opisami jak uzywac fotoszopa to przyjme adresy z wielka ochota :mrgreen: :-B bo na razie wszystkiego sie ucze metoda prob i bledow :-D
 

Adam Sławomir  Dołączył: 07 Maj 2007
dtox napisał/a:
jak ktos zna przydatne strony z opisami jak uzywac fotoszopa


Jak to jak.. Jak najmniej :-D
A tak na powaznie to na twoich fotkach akurat narazie fotoszopa malo widac i niech tak zostanie :-P
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kaisel napisał/a:
mała sesja przy porannej kawie
Możnaby ankietę rzucić, aby dtox nie musiał za dużo kombinować. Tytuł ankiety: Gdzie ma detox robić zdjęcia Ani? :evilsmile: ;-)
 

dtox  Dołączył: 20 Maj 2007
hehe rozumiem, ze to taki maly koncert zyczen :-D
 
Kaisel  Dołączył: 15 Sty 2007
zorzyk napisał/a:
Kaisel napisał/a:
mała sesja przy porannej kawie
Możnaby ankietę rzucić, aby dtox nie musiał za dużo kombinować. Tytuł ankiety: Gdzie ma detox robić zdjęcia Ani? :evilsmile: ;-)

To było tylko tak dla przykładu,gdzie panuje luźna atmosfera :-P
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kaisel napisał/a:
gdzie panuje luźna atmosfera
...ale żadne nadużycie nie przejdzie 8-) dtox, mozesz spać spokojnie. Znaczy, chciałem powiedzieć, możesz pić tą poranną kawę ;-)
 

dtox  Dołączył: 20 Maj 2007
1.


2.


3.


4.


5.


6.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
4. mi się podoba, super :)
5. imo za bardzo wyreżyserowane
2 i 3 wydają mi się jakieś ekm, lekko perwersyjne :-)
 

Adam Sławomir  Dołączył: 07 Maj 2007
dtox, czesc wyglada jakbys zdjecia chcial sprzedac do "Twojego Weekendu" albo innego tego typu..
Z tej serii podoba mi sie tylko nr 4 (z lopata) bo swietnie wyszly oczy modelki. Jest klimat i chce sie uciekac ;-)
Reszta mi nie podchodzi.. A najmniej nr 1. Jeszcze gdyby nie te ordynarnie rozchylone .. usta :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach