adamstepien  Dołączył: 25 Sie 2009
W przypadku obiektywów to kwestia dyskusyjna ale gripa po prostu w Polsce nie ma i ludzie nieźle kombinują dopasowując jakieś nie wpełni funkcjonalne podróbki delty (widziałem foty i opisy na forum). Mam nadzieję, że szlak który przetarłem (może nie jako pierwszy) wyzwoli wielu posiadaczy sama od konieczności dokonywania takich wkurzających operacji - niech żyje wolny rynek ;)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Osobiście uważam, że zrobiłeś dobrą robotę podając link do tego sklepu. Pewnie niejeden posiadacz tego korpusu będzie chciał zakupić w tym sklepie gripa.
 

Havoc  Dołączył: 24 Lip 2009
Owszem, i mamy nadzieję, że w razie czego będziesz mógł pomóc, jakby nie patrzeć opis dokładny ale kto tam wie.
Może sam pomyślę nad takim gripem albo obiektywem. Do 150$ bez cła mówicie? Da się z tym sklepem po ang. porozumiewać? Pisałeś coś do nich? Niektóre sklepy za oceanem wysyłają paczki jako "prezent".
 

adamstepien  Dołączył: 25 Sie 2009
co do pytanie o korespondencję ze sklepem : Na mój gust Gmarket to coś jak "większe allegro" gdzie swoje towary wystawiają poszczególne wirtualne sklepy. Gmarket odpowiada za obsługę finansową, prawną no i gwarantuje (przynajmniej deklaratywnie) że nikt nie zostanie wydy ... Mój grip kupiłem w sklepie "cameraone" (w ramach gmarket) ale nie korespondowałem z nimi - uznałem, że mogę zaryzykować te 74 dolce - zwłaszcza, że jak bym nie otrzymał towaru to Gmarket zwolnił by zablokowaną na mojej karcie kwotę. Zresztą o co miałem ich pytać - grip oryginalny, dedykowany - wszystko powinno grać - no i gra :)

[ Dodano: 2009-08-26, 16:01 ]
Aha i nie do 150$ tylko do 150 Euro bez cła :) Tak napisali na stronie komisji europejskiej w dziale o stawkach celnych na towary spoza UE (przy sobie możesz przewieźć za 350 Euro - bez cła i VAT)
 
3xs  Dołączył: 20 Kwi 2008
Adamstepień co tak szybko chcesz się pożegnac ze swoim gripem? ;-)
 
kierdel  Dołączył: 20 Lip 2007
adamstepien, Dzieki za informacje. Tez chce tego gripa !
 

adamstepien  Dołączył: 25 Sie 2009
Grip już sprzedany ;) sciągam kolejny - a ten co kupił ode mnie nie czyta forum :))))) i nie odrobił pracy domowej przed zakupem...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Panowie, tu nie giełda.

Zamykam.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach