Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Patrz w moje oczy patrz w moje oczy robisz się senny twoje oczy się zamykają zasypiasz...

PENTAX JEST ZŁY, PENTAX JEST ZŁY, PENTAX JEST ZŁY. Nie bądz frajerem chcesz miec wypasiony sprzęt kupuj tylko Canona lub Nikona PENTAX JEST ZŁY, PENTAX JEST ZŁY, PENTAX JEST ZŁY
Nie kupuj Pentaxa, nie kupuj Pentaxa

Gdy pstrykne palcami obudzisz się z nienawiscia do Pentaxa i nigdy nie kupisz produktu tej marki.

>>PSTRYK<<

heheh może za ostro może lepiej tak (w końcu chcę żeby system istniał i trwał):

Patrz w moje oczy patrz w moje oczy robisz się senny twoje oczy się zamykają zasypiasz...

Stare szkła są złe, stare szkła są złe, sprzedawaj pleśniaki, kupuj tylko nowe szkła, uzywane tez są be, znajdz wewnętrzne fuj i kupuj tylko nowe. Pentax jest najlepszy ale kupuj tylko nowe, musisz kupowac nowe obiektywy z gwarancja nie kupuj starych szkieł. KOCHASZ PENTAXA, KOCHASZ PENTAXA, KOCHASZ PENTAXA ALE TYLKO NOWEGO :-P

Gdy pstrykne palcami obudzisz się z miłością do Pentaxa (ale tyko nowego) i nigdy nie kupisz starych produktów tej marki.

>>PSTRYK<<

tak lepiej??

a jeżeli to faktycznie działa to mam prosbę do kilku uzytkowników naszego forum min Spinner alkos sołtys sylwiusz chłopaki ...

Patrzcie w moje oczy, patrz w moje oczy robicie się senni wasze oczy się zamykają zasypiacie... ....

Hmm coś mi się wydaje że mój stan posiadania szkieł P wzrośnie [gdzie usmiechnięta rogata ikonka :!: :!: :!: :?: :?: :?: ]BUHAHAHA :evil: :mrgreen:
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
awakqwq- :shock: hahhaha, spadłem z krzesła normalnie :lol: :lol: :lol:
 
robi  Dołączył: 27 Wrz 2006
awakqwq napisał/a:
Patrzcie w moje oczy, patrz w moje oczy


to nie zadziała, jak patrzę w twoje oczy to nie moge czytać,
a jak czytam to nie patrzę w oczy

musisz dac wersję audio + obrazek
:-D :mrgreen: :lol:
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
No proszę, a jakiś tydzień, dwa tygodnie temu na francuskim ebaycu za 79 euro poszedł "MeSuper z obiektywem 50mm". Zdjęcie było nienajlepsze, ale gołym okiem było widać ów MeSuper miał przypięty właśnie A 50/1,7. Swoją drogą trochę dziwny zestaw, ale cóż. Nawet się zastanawiałem, czy nie wziąć, ale z kasą kiepsko to sobie darowałem. A teraz się okazuje, że wręcz z racji tego, że z kasą kiepsko, to należało zestaw wziąć i opchnąć obiektyw na allegro... Tyle że bym nie opchnął, bo takiego jeszcze nie mam...

edit: Ups, a tu jest 1,4 a nie 1,7. Nie szkodzi na 1,7 też jest boom.
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
No to jedziemy!
dlaczego wszystkie Pentaxy i Samsungi mają ff/bf tylko ze starymi stąłkami?? :mrgreen:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
TomiTom napisał/a:
dlaczego wszystkie Pentaxy i Samsungi mają ff/bf tylko ze starymi stąłkami?? :mrgreen:
Tutaj sie mylisz, niektórym zdarzały się takze w innych obiektywach. Ale nie słyszałem, by miało to miejsce np. z Tamronem
 
beribazoo  Dołączył: 15 Mar 2007
TomiTom, no prosze, juz wiem co zakupiles :]
 

Rumpel  Dołączył: 08 Lut 2007
Cóż - pochwalne testy K100D/K10D robią swoje. Pentax znowu wychodzi na prostą i staje w szranki z Nikonem i Canonem, jako zawodnik tej samej wagi. Nie będzie już NiC i "niszowy" Pentax ( nie będzie się można pochwalić, że jest się w niszy :mrgreen: ). Firma miejmy nadzieję rozkwita, więc tylko się cieszyć. A czy absurdem jest taka cena tej 50-tki ? Nie jest już ich aż tak wiele na allegro, a ponieważ dobra opinia o tym szkle, niesie się jak swąd po gaciach i dalej na cały pokój, dlatego nie dziwota że ludziska tak śmiało sobie poczynają, by tylko móc posiąść to szkło. Ludzka natura jest taka, że lubi czasem się zaspokoić. A z takim A 1:1,4 /50 to jest tak, że jak kogoś zacznie ON swędzieć, to musi się w końcu podrapać i go kupić za wszelką cenę. Chyba każdy czasem się drapie :).
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ludzie, manualne stałki to zło! Ostatnio zapiąłem do body 28-ke milo i nie minął tydzień, jak z konta zaczęła mi znikać kasa!! Nie kupujcie tego!!!!!
;-)
 

pape  Dołączył: 11 Lis 2006
bEEf napisał/a:
Ludzie, manualne stałki to zło! Ostatnio zapiąłem do body 28-ke milo i nie minął tydzień, jak z konta zaczęła mi znikać kasa!! Nie kupujcie tego!!!!!
;-)


Zgadzam się! Ja ostatnio po zakupie limiteda cieszę się bardzo, ale chyba nie aż tak jak powinienem :mrgreen:
A wszystkiemu winna 50-tka.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Tylko ciekawi mnie czemu nikt nie weźmie się na poważnie za sprzedaż np. nowych FA 50/1,4 przy tylu chętnych pewnie ładnie by schodziły.
BTW Pentax to system elitarny, tak więc elitarne ceny słoików nie powinny drażnić nikogo.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
tomecki był o tym ostatnio spory wątek. Nikt tego nie rozumie. Patrzyłem na C i N tam tani standart jest napawde tani i bardzo popularny. Ech ty masz N czyli bez problemu możesz sobie sprawić 50/1.8 nową z AF. Zazdroszczę troche ;-)
 

daro  Dołączył: 20 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
Tylko ciekawi mnie czemu nikt nie weźmie się na poważnie za sprzedaż np. nowych FA 50/1,4 przy tylu chętnych pewnie ładnie by schodziły.


jako że mam takiegoż M50/1.4 (za CAŁE 200PLN 1,5 roku temu kupiony) chętnie go wymienię na FA50/1.4 - jesli jest tu ktoś chętny proszę pisac na PW :lol: A za tę stówkę różnicy stawiam wszystkim :-B :-B :-B :mrgreen:
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
nie ma strachu. teraz jest niedobor jasnych 50/1,4 af, bo Pentax wyprzedaje resztowki z magazynow i pewnie wiecej ich nie bedzie do czasu kiedy pokaza na rynku nowa 55 z SDM. wtedy mozna miec nadzieje, ze beda one bardziej dostepne, choc moze nie w pierwszych miesiacach. Najpierw musza sie zachodnie rynki nasycic, a podejrzewam, ze Pentax nie ma nawet w polowie takich mocy produkcyjnych jak np. Nikon.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
awakqwq napisał/a:
ty masz N czyli bez problemu możesz sobie sprawić 50/1.8 nową z AF. Zazdroszczę troche

No i może jeszcze 35 AF. A potem długo, długo nic...
 
beagle2  Dołączył: 16 Lut 2007
Marek Wyszomirski napisał/a:
Szok! A ja wczoraj własnie odebrałem SMC-FA50f1.4 w idealnym stanie za jedyne 700zł! Zresztą od Kolegi z forum kupiony.


Tez go chcialem od kupic, ale wyprzedziles mnie....
Lucky you!

BTW, na allegro taki obiektyw poszedl za ponad 800. Nowy mozna kupic za 1100. Tzn taka jest cena, nie wiem jak z dostepnoscia.....
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
asklop napisał/a:
nie ma strachu. teraz jest niedobor jasnych 50/1,4 af, bo Pentax wyprzedaje resztowki z magazynow i pewnie wiecej ich nie bedzie do czasu kiedy pokaza na rynku nowa 55 z SDM. wtedy mozna miec nadzieje, ze beda one bardziej dostepne, choc moze nie w pierwszych miesiacach. Najpierw musza się zachodnie rynki nasycic, a podejrzewam, ze Pentax nie ma nawet w polowie takich mocy produkcyjnych jak np. Nikon.

No i pytanie jaka cena bedzie.......Jak bedzie 3x 50mm 1.4 to tez nie fajnie, w koncu ma byc DA* i z SDM wiec.....?Ja poki tez nie sprzedaje zadnych 50mm, mialem lunac zeby kupic Planara ale predzej kupie nawet tego Zeissa a nie bede wyprzedawal swoich 1.4. Inna sperawa ze duzo fajniejszy jest K 50mm 1.4 od M 50mm 1.4. Generalnie seria K to jest to. Aczkowliek swoje AF tez lubie.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
awakqwq,
PATRZE W TWOJE OCZY!
CZUJE SIĘ SENNY!
... TAK ...
... NIE MOGĘ SIĘ TEMU OPRZEĆ ...
... SPRZEDAM CI ...
... PLEŚNIAKA ...
... ZOOMa ...
... 85-205 ...
... 500 ...
... złotych ...
... :-P ...
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
sołtys, No tak awakqwq, to hipnotyzer-amator. Nie zawarł w swoim seansie najważniejszej rzeczy: ceny :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
awakqwq,
PATRZE W TWOJE OCZY!
CZUJE SIĘ SENNY!
... TAK ...
... NIE MOGĘ SIĘ TEMU OPRZEĆ ...
... SPRZEDAM CI ...
... PLEŚNIAKA ...
... ZOOMa ...
... 85-205 ...
... 500 ...
... złotych ...
... :-P ...

To w dziale Giełda :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach