quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Masz śliczengo dzieciaka (pewnie cała matka :!: )
HDR, zaintrygowało mnie...kurcze, kiedy ta wypłata :evil:
W nr 7, zabrakło podstawy- krok w tył i sfotografowałbyś to, na co wszystcy faceci zwracają uwagę => ręce ;-)

Moim zdaniem, jest ok, ale zwóciłbym uwagę na słowa cypis`a i niech się dzieje :-)

Pozdrawiam
Quasi
 

mechamick  Dołączył: 12 Kwi 2008
Idea 3. mi się podoba, choć rzeczywiście przydało by się coś ciekawszego w tym lusterku. Też mam w dorobku podobne zdjęcie:



i choć mi się podoba to rzeczywiście też czegoś konkretnego w nim brakuje.
 

oscar  Dołączył: 02 Paź 2007
Jesli chodzi o dziecko to nie moje - jeszcze dla mnie za wczesnie na zone, dzieci itp. To dzieciak kuzynki. A musze powiedziec ze jestem pod ogromnym wrazeniem jasnosci, platycznosci i jakosci zdjec z 50tki.

7 wyszla przypadkiem i na szybko. Boje sie ze gdyby byla skadrowana bardziej w dol to byloby ciemno przez sama zwarta stal. Ale jak mowie - nie mialem czasu na skomponowanie kadru.

w 6 -tce mi sie wlasnie ta zdublowana dlon podoba, ale moze rzeczywicie rozprasza.

Obiecuje sie troche bardziej przylozyc, czesciej wychodzic i robic fotki.

Mechamick - ja bym w kadrze wzial wiecej lusterka i ustawil je tak zeby jak najmniej samochodu bylo widac.
W moim ujeciu (3) chodzilo mi o zlapanie slonca i mostu siekierkowskiego - niestety obrabiam fotki tylko w Lightroomie. Moze gdybym przysiadl jeszcze do PS to cos wiecej bym powyciagal, a tak to tylko lamanie krzywej i konwersja do BW. Ale moze z czasem...
 

mechamick  Dołączył: 12 Kwi 2008
oskar, no mi się właśnie podobało to zestawienie mroku z przodu i wschodu słońca za plecami. Gdyby było mniej lusterka to byłby to jedynie wschód w lusterku.
Pozdrawiam
 

oscar  Dołączył: 02 Paź 2007
11. molo


12. skok


13. umbrella


14. droga


15. rondo one


16. goclaw


czekam na krytyke :)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
#2 wg mnie najlepsza!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach