jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Nie bój nic. Stolica sobie poradzi ;)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
No i mam nadzieję że ktoś jeszcze pamięta ze składałem akces do ostatniej klatki ;-)

Chcę pokonać złe mzimu :P

[ Dodano: 2015-10-24, 12:06 ]
http://pentax.org.pl/view...1172902#1172902
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Kto chętny na aparacik proszę o PW z adresem do wysyłki.

[ Dodano: 2015-10-29, 13:17 ]
Już mam chętnego oraz chętnego po chętnym.

W poniedzialek przekazuje aparacik jorge, a następny w kolejce jest szybkiparowoz.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Nie udało się w piátek przekazać aparaciku, więc tak jak pisałem wcześniej jorge przejmie prawdopodobnie w poniedziałek.
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
Ile mamy już na liczniku?
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
hitman1986, na poprzedniej stronie jest najświeższa lista - jeśli nic mi się nie pomyliło, to tref wykonał zdjęcie nr 24 :-)
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Wolno idzie... Może Pentax śledzi wątek i przesunął premierę pełnoklatkowca na wiosnę właśnie po to, żebyśmy zdążyli?
 
janek_wu  Dołączył: 26 Maj 2008
Byłoby dobrze podkręcić trochę tempo, bo Ricoh nie może w nieskończoność odwlekać premiery FF. Już i tak bardzo poszedł nam na rękę. :mrgreen:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
szybkiparowoz napisał/a:
Może Pentax śledzi wątek i przesunął premierę pełnoklatkowca na wiosnę właśnie po to, żebyśmy zdążyli?


To nie od dziś wiadomo - poczytaj choćby poprzednie wpisy w tym wątku :evilsmile:

janek_wu napisał/a:
Byłoby dobrze podkręcić trochę tempo, bo Ricoh nie może w nieskończoność odwlekać premiery FF. Już i tak bardzo poszedł nam na rękę.


Dopingujcie, kto już miał okazję zrobić zdjęcie, albo sami bierzcie aparat w swoje ręce i pokażcie jak się to szybko robi, o! Wróćmy do tempa marcowego ;-)
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
O, faktycznie było. Czyli intuicja mnie nie zawiodła :-)

 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Aparacik u jorge. Misja 24 zakończona. Tzn wg dzienniczka fotoucznia 23. Zrobiłem zdjęcia wszystkich wpisów, bo nie miałem czasu poczytać co tam nabazgraliście. Wniosek, jaki mi się nasuwa po pierwszym przeglądzie jest następujący: za dużo klikamy w klawiaturę, za mało piszemy ręcznie. Kura ma lepiej zaostrzonego pazura niż fotowędrownicy długopisy i pióra :evilsmile: Są oczywiście wyjątki potwierdzające regułę, ale pachną mi one użyciem kobiety. Jak widać cenną była lekcja dot. wykorzystywania koleżanek z klasy do celów publicystycznych. Jeden z wpisów to nawet rozkładówka :evilsmile: co pozwala stwierdzić, że niektórzy uczniowie skwapliwie przykładali się do odrabiania zadań domowych :-P

Ale bądźmy poważni, to poważne przedsięwzięcie na poważnym forum. Bardzo ciekaw jestem zdjęć, a Fenolowi dziękuję za uruchomienie fotomaszyny.
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
tref napisał/a:
Są oczywiście wyjątki potwierdzające regułę, ale pachną mi one użyciem kobiety. Jak widać cenną była lekcja dot. wykorzystywania koleżanek z klasy do celów publicystycznych.


Ja na ten przykład piszę bardzo pięknie :roll: i nie używam (do pisania) kobiety :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Właśnie zgłosiłeś swoją kandydaturę na skrybę :mrgreen:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Penteusz, a jak tam autoportret z kowadłem? :-P
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Ja potrafię ładnie pisać, ale zazwyczaj się śpieszę, a nawet jak się nie śpieszę, to i tak szybko piszę. No i wychodzi jak wychodzi. Pseudoesojowaty bełkot w dodatku napisany brzydko :]

Machać te zdjęcia !

:p
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Sojowaty bełkot potrafię zrozumieć, ale gadania do kotleta wcale. :-p
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
dzizassssssie
esojowaty :]

pseudoesejowy miało być

Zrzucę to na karb tygodniowego niewyspania
drugorodny ząbkuje to logiczne myślenie pojechało na urlop
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
dlugas1982 napisał/a:
pseudoesejowy miało być

:evilsmile:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
cicho już

:p
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Halo, halo, jest tu ktoś? :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach