Czy robiłeś zdjęcia będąc w stanie upojenia alkoholowego?
Tak.
67% Complete
57 (67%)
Nie.
20% Complete
17 (20%)
Nie wiem.
11% Complete
10 (11%)
 
Mauros  Dołączył: 12 Lip 2007
fotostopowicz napisał/a:
ja to piję przy skanowaniu, bo wtedy mi się najbardziej moje zdjęcia podobają

o to to - mam tak samo
a jeśli o pstrykanie pod wpływem chodzi to zdarza się - tyle że nie są to jakieś artystyczne zdjęcia a raczej imprezowo-pamiątkowe zazwyczaj
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Już to gdzieś na forum pokazywałem o-)

Ja jego robienia nie pamiętam, wiem że w tej okolicy inne chciałem zrobić o-)


Oj zdarza się czasem, tak prawie co tydzień w sumie o-)
Nawet dzisiaj, ale to jeszcze film czeka na skończenie.
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Zdjęcia po głębszym.
Mam pytanie, całkowicie poważne i nic nie piłem dzisiaj.

Jak Wam się fotografuje po kilku głębszych (ale nie zbyt wielu)?

Mi świetnie! Po kilku piwach widzę takie świetne kadry! Tak lekko mi idzie! Nie męczy mnie cyfra, skupiam się na kącie widzenia obiektywu i chwytam, chwytam, łapię światła, linie, geometrię. Wiecie o co chodzi? :mrgreen: :-B


Jak nie pasuje tutaj, to proszę modów o przesłanie do HP.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
A jak ci się one potem podobają?
Tzn, już po gazie.
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
dybon, bardzo! :mrgreen:
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
No to OK. Nic tylko robić.
Ja mam odmienne doświadczenia, robiło mi się fajnie, ale oglądało już trochę gorzej. :mrgreen:
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
1 na 10 prób utrzymania fotki na 18mm [ze stabilizacją] z czasem 1/10 sekundy udana...
jakiś czas temu na wakacjach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
MMM  Dołączył: 19 Cze 2009
Ja po kilku piwkach zazwyczaj nie widzę nic w wizjerze mam problem z ustawieniem ostrości,
 

jiro  Dołączył: 15 Lis 2008
a ja ostatnio bedac na szkoleniu w szklarskiej porębie razem ze znajomymi z pracy jechalem bryczka(taka wynajeta przez mojego pracodawce)... no i oczywiscie aparat w dloni, trzesie jak jasna d... do tego trzeba bylo pic z kieliszka(tak tak, nawet w czasie tego trzesienia bylismy w stanie sobie polewac), jakas zagryzka - ogoreczek itp.(dodam ze aparat nadal mialem w rece, ani razu nie odlozylem) no i co moge powiedziec.... 90% zdjec wyszlo nieostrych, ale to pewnie dlatego ze trzeslo ;-) juz nie mowiac o tym ze po jednym takim wyboju polowa zawartosci kieliszka poleciala na aparat i obiektyw... ale wszystko cudnie sie skonczylo bo na szczescie w zadne szczelinki sie nic nie dostalo :-D
zatrzymywalismy sie czasami na chwile w jakims lesie a ja wtedy mimo ze bylo ciemnawo troszke to i tak robilem wszystko na f~11 ;-) sam nie wiem czemu bo normalnie wyzej niz 5,6 nie daje...

moge jeszcze dodac ze w takich warunkach nawet klin nie pomaga.
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
W sumie chyba jednak nie chodziło mi o takie głębokie :mrgreen:
 

jiro  Dołączył: 15 Lis 2008
faktycznie moze troche ekstremalny przypadek podalem... no ale coz zrobic, od tamtej pory staram sie nie laczyc alkoholu i aparatu(doslownie i w przenosni). ;-)
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Po jakiś głębszych/nie głębszych to kicha. Ale tak o poranku (lub analogicznie długim czasie) podczas procesu dochodzenia do siebie - kiedy jeszcze alkohol ze mnie paruje, a dym wychodzi uszami - to czuję Moc i widzę Rzeczy.
*puf*

 

Rumpel  Dołączył: 08 Lut 2007
No ja po kilku piwach ustrzeliłem takie zdjęcie - mam do niego cholerny sentyment ....

OM2/Superia400/Jaipur/weselnicy

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wstawiałeś na trzeźwo a trzeba było poprawić ;-) (magiczne s800 zamiast s1600)
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Czas do domu ... Po co najmniej pół litra 40%-tówki, również było szkolenie ;-)

na "zakrapianej sosem" imprezie
 
mirekw11  Dołączył: 09 Lis 2008
Wyjazd integracyjny. Ja i fotografowany obiekt byli w tym czasie dosyć dobrze zintegrowani :roll: :-B :-P


 
22v  Dołączył: 30 Lip 2009
jiro napisał/a:
juz nie mowiac o tym ze po jednym takim wyboju polowa zawartosci kieliszka poleciala na aparat i obiektyw...


Pewnie od razu wyparowało... :evilsmile:

Cytat
Wyjazd integracyjny. Ja i fotografowany obiekt byli w tym czasie dosyć dobrze zintegrowani :roll: :-B :-P


I ten napis na koszulce :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach