meciarz  Dołączył: 21 Gru 2007
dan napisał/a:
meciarz napisał/a:
potwierdzam karty SanDiska Extreme III są rewelacyjne !!!

Szczegolnie te, kupione w Twoim sklepie, prawda?

Dla jasności, jak już wcześniej napisałem, to nie mój sklep, usuwam link ze stopki.
A przy swoim cały czas zostaję, karty firmy Sandisk są b.dobre, wersja Extreme III jest warta swoich pieniędzy. W tym przypadku rzeczywiście płaci się za jakość
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
meciarz napisał/a:
napisałem

To Ty jesteś chłopczyk czy dziewczynka?
 

corn  Dołączył: 02 Wrz 2007
Zdano, Raz moją córkę spytałem(2 lata) z kim się bawiłaś na plaży z chłopcem czy z dziewczynką??? Nie wiem, bo było nieubrane.
Gdzieś pytałeś o linka do testu Ultrona 40????
http://www.photozone.de/8..._40_2/index.htm
 

Rzaba  Dołączył: 05 Gru 2007
Mój mały test

Karta 1 GB Pentagram Pentaflash HiSpeed Pro brak oznaczenia prędkości
JPG - 1,4s
DNG - 3,2s
PEF - 2,4s
PEF+ - 2,8s
DNG+ - 3,5s

Karta 2GB SanDisk Extreme III

JPG - ~ 1,0s
DBG - 2,0s
PEF - 1,8s
PEF+ - 2,1s
DBG+ - 2,3s
 

sunshine  Dołączył: 25 Paź 2007
GoodRamy
Hej! Czy ktoś już może testował te nowe GoodRamy X150?
W sumie cena zbliżona do SDHC 4GB Extreme III ale extreme III ma prędkość X133, więc te GoodRamy mogą być szybsze...

Chodzi mi o te karty:
http://www.allegro.pl/ite...e_par_fvat.html

http://www.allegro.pl/ite...50_goodram.html
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Mam taką (dokładnie z drugiego linka) prawi od kiedy mam kadyszkę, czyli dobrze ponad pół roku. Czy jest szybsza to nie wiem, bo nie mam Sandiska :-P ale działa niezawodnie i baaaaaaardzo szybko.
 

Yanoosh  Dołączył: 02 Gru 2007
Czy kadyszka zobaczy 4GB kartę SDHC czy nie ma ograniczeń w pojemności karty ?
A z Waszych doświadczeń lepiej mieć 2 karty 2GB czy jedną 4GB (SDHC Sandisk Extreme III)?
Chodzi mi o "padalność" Sandisków...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Yanoosh napisał/a:
Czy kadyszka zobaczy 4GB kartę SDHC czy nie ma ograniczeń w pojemności karty ?
zobacz na opakowaniu kadyszki tam jest taki znaczek.....

Yanoosh napisał/a:
A z Waszych doświadczeń lepiej mieć 2 karty 2GB czy jedną 4GB (SDHC Sandisk Extreme III)?
Chodzi mi o "padalność" Sandisków...


bylo juz na ten temat kupe dyskusji.....nie tylko na tym forum
sa ludzie ktorzy lubia miec duze karty
sa i tacy co lubia karty po 1GB - wlasnie dlatego zeby czesc danych byla bezpieczniejsza.....
a co do statystyki jakiejs... chyba brak
 

tapirek  Dołączył: 14 Wrz 2006
Ja osobiście mam 2x1GB ze względu na to, żeby w terenie nie zostać bez karty jak padnie... Ale ma to też ten minus że już raz sobie karty pomyliłem i sformatowałem świeżo zapstrykaną...
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Swoją kartę SD formatowałem tylko 1 raz na początku.
Jak chce zdjęcia usunąć naciskam 2x usuń na korpusie aparatu potwierdzam i po kliku sek. nic nie ma...:-)
Jeśli to pomyłka, to jeszcze programikiem do odzyskiwania (jest w zestawie z kartą Sandiska) można próbować coś odzyskać...
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
espresso napisał/a:

Mam SanDisca Extreme III SDHC 4GB. Bardzo szybka, jak mam wazne foty, to nie wiem dlaczego się z nią pewniej czuję.


Bo jest czarna.


(Ja takowego SanDiska miałem w zestawie z czytnikiem.)
 

corn  Dołączył: 02 Wrz 2007
espresso,
Cytat
.... chyba że przez kabelek z puszki na kompa.
. nie koniecznie, kup sobie do komputera Chieftec'a to będzie hulało, inaczej na drucie , too wooooolniutko.
 
xaviersaint  Dołączył: 03 Sty 2008
Witajcie,
a jakie są wasze opinie o karcie SD 4GB Corsair High Capacity. Odczyt danych na poziomie 25 MB na sekundę. Promowana przez komputronik przy zakupie K10d i K100d.

Pozdrawiam
Xaviersaint
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Pretec Cheetah 4GB 133x - też tą kartę miałem i mi padła (to tak w nawiązaniu do pierwszego posta w temacie) - zdjęcia nie zawsze się zapisywały, czasem card error wyskakiwał, formatowanie nic nie pomagało albo pomagało na krótko - była dość wolna ale nie zauważałem tego, bo nie miałem porównania.

Teraz kupiłem SanDisca Extreme III SDHC 4GB - teraz widzę dopiero jak wolny był Pretec Cheetah. W SanDiscu dioda zapisu ledwo mryga zamiast palić się przez kilka sekund.

Pozostaje mi tylko polecić SanDiski Extreme III - warte swojej ceny. Dużo dobrego o Goodramach też słyszałem
 

pavlos  Dołączył: 05 Wrz 2007
sunshine napisał/a:
alkos napisał/a:
Ostrzegam - w przypadku dalszej kryptoreklamy bede zmuszony usunac twoje konto.


Jakiej krypto reklamy? To nie jest wygłaszanie swoich poglądów? Chyba, że o czymś nie wiem

Cytat
sunshine, bo widzisz meciarz miała w stopce link do swojego, jak przypuszczam, sklepu foto.

Czegoś nie rozumiem... Jak Cześ ma nad atavarem nazwę swojego sklepu, a i od czasu do czasu założy wątek w stylu:
http://manufactura.home.p...d2ab6770#166182
to jakoś nikomu to nie przeszkadza...
Czyżby podwójne standardy ?
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
za sunshine i pavlosem - o co chodziło z "kryptoreklamą" meciarza?
a co tam, i tak topic już dośc długo trzyma się tematu (jak na to forum :evilsmile: ).
 

piter1984  Dołączył: 11 Gru 2007
albo można taką kartę kupić http://photojojo.com/stor...fi-wifi-memory/
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
xaviersaint napisał/a:
a jakie są wasze opinie o karcie SD 4GB Corsair High Capacity. Odczyt danych na poziomie 25 MB na sekundę. Promowana przez komputronik przy zakupie K10d i K100d.

nie tylko odczyt sie liczy

ostatnio fotki robilem w temp. -17C w gorach, (przy silnym wietrze) balem sie uzyc goodrama x150, poniewaz w spec. bylo temp min pracy 0C, uzywalem swojego kingstona bo wg spec. mozna bylo do -25C uzywac, sprawil sie bardzo dobrze. kilka dni z rzedu uzywalem bez najmniejszego problemu.

Zastanow sie w jakich warunkach bedziesz uzywal tej karty.
 
stefano2  Dołączył: 12 Sty 2008
Witam, czy k10D obsłuży karty o większej pojemności niż 4GB?
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
stefano2 napisał/a:
Witam, czy k10D obsłuży karty o większej pojemności niż 4GB?


tak :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach