pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Galus81 napisał/a:
Ogladał ktos "Suits"? - sporo moich znajomych poleca :)


Da się obejrzeć. Serial dobry lecz ekstraklasa to nie jest.
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Łyknęliśmy "Modern Family". W miarę śmieszne i lekkie.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Co ostatnio ciekawego? Bo straciłem czujność. ;-)
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
"Fargo"? Spodziewałem się chały, a tu zaskoczenie. Kapitalny.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Wczoraj pierwszy odcinek "Pozostawionych" na HBO... nie usnęłam, jest dobrze ;-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Czy drugi sezon "Orange is new black" jest z początku tak samo nudny i rozkręca się po połowie, jak to było w przypadku pierwszej serii? Bo teraz nie wiem czy mam siłę oglądać te nudy...
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
Pentagram napisał/a:
Co ostatnio ciekawego? Bo straciłem czujność.

Gomorra - La serie
https://www.youtube.com/watch?v=YLvsz44mZRo
naprawdę mocne
Once Upon the Time mnie wciągnęło do bajkowego świata w US :-P
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
SeizeThePicture napisał/a:
Czy drugi sezon "Orange is new black" jest z początku tak samo nudny i rozkręca się po połowie, jak to było w przypadku pierwszej serii? Bo teraz nie wiem czy mam siłę oglądać te nudy...


Lepiej nie oglądaj ;-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
pinkman napisał/a:
Lepiej nie oglądaj

...mało...
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Constantine.

Na razie byl tylko pilot, ale podoba mi sie tematyka. Wykonanie moglo byc duzo gorsze.
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Turn - szpiegostwo w 18-wiecznej Ameryce.

Poza tym wspominane Fargo.


Wysypało się mnóstwo pilotów ostatnimi czasy. Coś godnego polecenia?
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Wracając do Californication, to po obejrzeniu 3 odcinków 7 serii z radością stwierdzam, że jednak serial się odbił i na razie jest znacznie lepiej niż w dość marnej (jak na tę produkcję) serii 6.
 

Gunner  Dołączył: 16 Kwi 2010
Powoli zabieram się za Gomorre - oglądał ktoś już ?
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Ray Donovan.
2 sezon się zaczął.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Obejrzałem ostatnio dwa polecane seriale.
True Detective - dobry, ciekawy, ocierający się o klimat filmu "Harry Angel" (org. "Angel Heart") Alana Parkera. Dlaczego nie bardzo dobry? Zadecydowała o tym sztampowość ostatniego odcinka którego mogłoby po prostu nie być.
Vikings - czyli jak zmarnować potencjał. Wzorem jest tutaj oczywiście "Rzym" w którym doskonale połączono wątki historyczne z fabułą. Tutaj widać, że nikt do końca nie wie po co ten serial powstał i w którą stronę pójść. Skończyłem pierwszą serię (na siłę oglądając ostatnie dwa odcinki) i chyba sobie odpuszczę kolejne.
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Vikings - 2 sezon jest lepszy. Ciekawie zapowiada się też The Knick.
 

Gunner  Dołączył: 16 Kwi 2010
Pierwszy odcinek The Knick faktycznie całkiem niezły ;] I potwierdzam, 2 sezon Wikingów dużo lepszy niż 1.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Też będę oglądać The Knick :-)
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Zacząłem oglądać The Walking Dead i powiem tak - po 3 dniach jestem już na 3 sezonie. Ciekawy serial, dużo się dzieje, oczywiście jak na standardy filmu o trupkach jest dużo gore. Można polecić :-B
 
kwybryk  Dołączył: 24 Sie 2014
Enzo napisał/a:
Obejrzałem ostatnio dwa polecane seriale.
True Detective - dobry, ciekawy, ocierający się o klimat filmu "Harry Angel" (org. "Angel Heart") Alana Parkera. Dlaczego nie bardzo dobry? Zadecydowała o tym sztampowość ostatniego odcinka którego mogłoby po prostu nie być.

Również zawiodłem się zakończeniem, nie było w stylu reszty sezonu :( Liczę gorąco na kontynuację serialu, mroczno-twardzielski klimat bardzo mi zasiadł.

Skończyłem też pierwszy sezon The Hour i z czystym sumieniem mogę polecić. UK, lata 50, szpiedzy, polityka i dziennikarze, lekki wątek romansowy. ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach