kaczor  Dołączył: 04 Lut 2008
Tak ostatnio obserwuję allegro i jestem w szoku. Czy zauważyliście co się dzieje? Dla przykładu 3 aukcje:

http://allegro.pl/item645...zja_od_1zl.html
http://allegro.pl/item628...rdzo_ladny.html
http://allegro.pl/item606...super_stan.html

Przecież to nie są normalne ceny i mimo wszystko te szkiełka nie są tyle warte, co można zaobserwować chociażby na naszej giełdzie. Aż sam się zastanawiam, czy swojej pięćdziesiątki nie pogonić na alledrogo :-P .
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
kaczor, te ceny zostały uzyskane w drodze licytacji, więc są jak najbardziej normalne i najprawdopodobniej więc te szkiełka są tyle warte dla ich kupców. Innej definicji "wartości w zł" nie ma.
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
aukcja czyni cuda, zwłaszcza jak znajdzie się 2 chętnych walczących o przedmiot.
Pozostaje skupować szkiełka u nas na giełdzie i na allegro je pogonić.
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
radek_m, pewnie niektórzy tak robią, co jest legalne, ale niezbyt sprzyjające atmosferze :-)
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
kaczor, chce zapłacić taką kwotę - jego sprawa. Skończyły się czasy "okazji" na aledrogo.
Zastanawiam się czasem, czy na niektórych aukcjach sprzedawcy nie "wynajmują" sobie "nabijaczy"?
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
PK, wynajmują, a czasami nawet są na tyle bezczelni, że szukają po forach nieznajomych, co by im cenę podbijali.
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
sam próbowałem coś budżetowego kupić czyli kita od analogów i allegro odpuściłem, polując na giełdzie. Jak było coś fajnego dla mnie to od razu cena szybowała za wysoko jak dla mnie :-( . No nic może kiedyś kupię sobie coś jasnego, i nie budżetowego
 
Peterka  Dołączył: 01 Paź 2008
Dzięki Bogu, że psobecki wchodzi na to forum :mrgreen:
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Kocham moje miasto- można odwiedzić 5 sklepów pod rząd i w każdym usłyszeć wymijającą odpowiedź, że poszukiwany towar kiedyś był, teraz go nie ma, ale w bliżej nieokreślonej przyszłości, prawdopodobnie, na pewno, raczej będzie ?
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
PK, kupujesz w sklepie nowy obiektyw, który na pewno sprawi, że będziesz robił lepsze zdjęcia, czy coś innego? Bo niektórzy muszą spod lady wyciągać :-P
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
ubeuszek napisał/a:
kupujesz w sklepie nowy obiektyw

chciałbym :-P
niestety, bardziej "przyziemne" rzeczy.
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Przyziemne? Buty? :-D
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
ubeuszek, jak się myśli tylko o
1. farmakologii
2. jedzeniu
3. kiedy znaleźć czas na zdjęcia
4. nowym szkiełku
to nic dziwnego, że w ostatniej chwili zauważa się braki w przyodziewku. dobrze, że nie mam rybek...
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
PK, mam to samo. Ostatnio Żywe muszę pół miasta wozić :-/
 

renko  Dołączył: 25 Maj 2008
Cytat
1. farmakologii


Nie przypominaj mi nawet... W pon patomorfa, od razu po niej ruszam do farmakologii i siedzę w tym bagnie do 22.06 :-x
 
apioo  Dołączył: 07 Paź 2008
Wie ktoś może czy PP dostarcza przesyłki również w soboty czy tylko od Poniedziałku do piątku? :-)
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
U mnie dostarcza.
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Ha! kupiłem! wprawdzie zajęło to 3 godziny 27....ale smutnemu studentowi, który wszedł do sklepu chwilę później już się nie udało...
---
i wreszcie można się zająć się normalnymi sprawami:
Podobno pomiar punktowy na matówkach z klinem w korpusach cyfrowych niekoniecznie działa poprawnie?
 
apioo  Dołączył: 07 Paź 2008
Dada, dzięki :-B - mam nadzieję, że u mnie też ;-)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Nie wiem, gdzie o tym napisać - ale zalecałbym zmianę w shoutboksie. Tak, żeby ostatnio dopisane posty pojawiały się na samej górze (czyli odwrócić kolejność). To bardzo ułatwia korzystanie. :-) A zmiana polega na kliknięciu jednej opcji w panelu administracyjnym.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach