szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Eldred, sprawdzałeś forum N - jakie daje możliwości? :evilsmile:
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
szpajchel, a sprawdzałeś ilu jest Nikoniarzy na tym forum? :-P
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
No dobra, ja jestem :-P
A poza tym tu jest tak jakoś.... jaśniej? :-P

 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Cytat
Zeby i w PL takie reklamy puszczali.

Ta, zaraz by ludzie zaczęli awanturę, że ktoś im to puszcza w porze obiadu albo kolacji.
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
Poniżej zawartość plecaka prawdziwego dieharda.


Pod fajem leży jeszcze manualna tokina 70-200
Ten fajny usztywniany "pokrowiec" zawiera "słoiczki" z bagnetem twist-off (jest może przejściówka na bagnet p-k ?)

Puste miejsce n górze zajmuje zwykle k10 z przypiętym kitem, lub kit zamienia się miejscem z fajem.

ps. Zdjęcie wykonae w ostatnią niedzielę na wypadzie do Ciechocinka (baza noclegowa wypadu do krainy pierników)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
W końcu jakaś normalna pogoda: leje, wieje i wali piorunami - znaczy burza jest :-D
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Jasiek Matacz, jeżeli na niewielką ilość osób, to jeszcze możecie pobawić się w element survivalowy i mimo deszczu rozpalić ognisko (patrz http://survival.strefa.pl/index_ognisko.htm ) uprzednio budując wokół szałas (patrz na ostatni szałas przed tipi http://survival.strefa.pl/szalasy.htm ). To może być wspaniała zabawa! Zwłaszcza, jeżeli upieczecie sobie też np. ziemniaczki albo chlebek ( http://survival.strefa.pl/chleb.htm ) :D
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
Bawiłem się dzisiaj Sony Alfonsem700 z Sigmą 150-500. Fajna zabawka. Klapnięcia lustra są bardzo ciche, a dźwięk do przyjęcia. Body lekkie, dobrze leży w łapie. Lepiej w mojej łapie leży GX20. Jestem pod dużym wrażeniem. Obiektyw lekki, również bardzo cichy. Ciekawe jaki będzie nowy Pentax.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Jednak Pentax rzeczywiście robi sprzęt dla die-hardów 8-)
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=9132
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
djehardy djehardami- mam pytanie z dziedziny surwiwalu (przez Anglików zwanego pontonem)- czy dobrze jest wygaszać swoje posty (zwłaszcza te o tematyce "doraźnej" lub z "p*****") na forum ?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Nie!

Skoro ma ktos ochote wygaszac swoje posty - zapewne sadzi on, ze sa one albo nie warte zachowania, albo nie na temat, albo jedno i drugie - wiec lepiej wowczas sie powstrzymac od napisania...

Natomiast - jesli zaklada sie watek, ktory jest dla nas istotny tylko okresowo - baaardzo wskazane jest wygaszanie go, badz poinformowanie o wyczerpaniu tematu na PW jakiegos moda...
no!

:-D
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
mygosia, Oc, jasne- tak się po prostu pytam, w związku z apelami o wygaszanie.niewygaszanie w wątku o K7- a obiecałem sobie już tam nie zaglądać. ;-)
----
chwała OT :-P

[ Dodano: 25-06-2009, 21:41 ]
Niesłychane- te "***" same się pojawiły ?

[ Dodano: 25-06-2009, 21:47 ]
Czytałem, że już w XIX w. komisja językoznawców ustaliła, że p***** nie jest wyrazem obraźliwym (i oznacza miłego staruszka...). Sprawa dotyczyła pewnego polskiego oficera w wojsku kaisera, którego to ów oficer określił w liście mianem "starego p*****"- za co postawiono go przed sądem. Ostatecznie został uniewinniony...
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Tak :-)
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
O, znowu się pojawiły :shock:
Nowoczesność w domu i w zagrodzie :-B
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
To dlatego nie zauwazyles, bo nie uzywasz brzydkich slow ;-)
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
mygosia, 1) gdzie mogę znaleźć listę wyrazów automatycznie "gwiazdkowanych"?
2) Czy forum mogłoby "wygwiazdkować" mi Heliosa ?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
1 - nie ma, bo zostalyby wygwiazdkowane, wiec i tak bys ich nie zobaczyl ;-)

2 - jakby admini ustawili, to by gwiazdkowalo.

Kiedys w dowcipie uzylam slowa ch***... I okazalo sie, ze jeszcze nie ma na to cenzury. Ale po minucie juz byla ;-)

Aha!
Omijanie cenzury forumowej wulgaryzmow jest niemile widziane... Ona po to jest, aby byla.
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
znalazłem:
Pełna lista wulgaryzmów z pentax.org- czytajcie szybko, nim administracja wyłapie:
a*****,b*****,c*****,d*****,
e*****,f*****g*****,h*****,
i*****,j*****,k*****,l*****,
m*****,n*****,o*****,p*****,
r*****,s*****,t*****,u*****,
w*****,x*****,y*****,z*****
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Na "P" jest p***** i p***** !

:-P
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
mygosia napisał/a:
2 - jakby admini ustawili, to by gwiazdkowalo

To czy admini mogą ustawić? Proszę- od razu by się ostrość poprawiła. :->

[ Dodano: 25-06-2009, 22:12 ]
ch***
-tylko sprawdzam ;-)

[ Dodano: 25-06-2009, 22:13 ]
ch***

[ Dodano: 25-06-2009, 22:13 ]
ch***
---
wychodzi na to, że na forum nie można cechować, rachować, abstrachować i mnóstwa innych rzeczy... co za rygor...


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach