bbartlomiej napisał/a:vesper,..
Kameleon Super, oj mocno niedoświetlone - popracuj trochę przy wywoływaniu. Kadr też niebezpiecznie blisko prawego ucha.
K-50 || 10-20/4-5.6EX, 70/2.4 Limited
Pozdrawiam
Tomek B.
K3-III, K-3, K-r, Practica MTL3
i trochę szkła
Pozdrawiam
Tomek B.
K3-III, K-3, K-r, Practica MTL3
i trochę szkła
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by opiszon, powered with Bootstrap and VanillaJS.
Strona używa plików cookie. Jeśli nie zgadzasz się na to, zablokuj możliwość korzystania z cookie w swojej przeglądarce.
my.pentax.org.pl