foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Świetna na cena na FA 43, to był mój ulubiony Limited
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Na Amazon wczoraj był HD DA 35/2.8 Limited za 2100
 
muzzle27  Dołączył: 04 Maj 2008
wybaczcie że w tym wątku, ale nigdzie nie moge znalezc zaslepki HDMI do kupienia K5 II
https://uscamera.com/product/pentax-77760-a0281-connector-cover/
Ktos wie gdzie szukac tego kawalka plastiku?
 

mertel  Dołączył: 17 Gru 2008
muzzle27, dzwoń do serwisów które specjalizują się w naprawach używanych Pentax-ów, mogą mieć używki które nie opłaca się naprawiać a służą jako dawcy części.
 
muzzle27  Dołączył: 04 Maj 2008
mertel napisał/a:
muzzle27, dzwoń do serwisów które specjalizują się w naprawach używanych Pentax-ów, mogą mieć używki które nie opłaca się naprawiać a służą jako dawcy części.

dzieki, przychodzi Ci jakis na mysli?
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
 

mertel  Dołączył: 17 Gru 2008
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Ciekawostka z FotoPlusa - K-3 v3 tylko w zestawie z 55-300 PLM. Niby dodają za darmo, ale jak się odejmie cenę szkła to cena body już przestaje być zaporowa.
No i kolejna ciekawostka - tenże FotoPlus zaczął przyjmować w rozliczeniu stary sprzęt, każdy byle w dobrym stanie.
Może to właśnie ten czas by się poważnie zastanowić na wymianą "parku maszynowego" i przy okazji pozbyć starych rupieci :?:

 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
To akurat jest ogólna, europejska promocja, do listopada (w wielu sklepach): KF ma w gratisie DA 50/1.8, K-3 III właśnie ten 55-300 PLM, a K-1 II FA HD 50/1.4.

W wakacje też była ładna promocja na obiektywy, dzięki której mam HD D-FA 21/2.4 Limited :-D

 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Poprawka - FotoPlus jednak nie przyjmuje starego sprzętu w rozliczeniu za nowy, za to przyjmuje w komis. Pewnie się boją że im "staroć" nie zejdzie i będą się bujać, a tak to ryzyko po stronie sprzedającego - w sumie logiczne. Zamierzam im wysłać na początek elementy filmowego Nikona - zawsze to lepiej niż komisyjnie spalić :-P
 
korneli_z  Dołączył: 30 Sty 2017
Interfoto przyjmuje w rozliczeniu jak co. Przynajmniej jeszcze z rok temu bo oddawałem im 4 obiektywy w zamian za jeden :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach