Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Re: Pentax 645D
sunshine napisał/a:
pokarze

a kto cię pokarze za taką ortografię...
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
sunshine napisał/a:
na temat jego rychłego pojawienia się


Aparat ten rychło pojawia się od ponad roku. Myślę, że będzie zasługiwał na osobny wątek, jak się aparat (a nie jego prototyp pusty w środku) fizycznie pojawi.
 

sunshine  Dołączył: 25 Paź 2007
jorge.martinez napisał/a:
Aparat ten rychło pojawia się od ponad roku.


Uuuuuu... Myślę, że mocno nie doceniłeś czasu jego rychłego pojawiania się :-P Co najmniej 4 latka :-B

 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
jorge.martinez napisał/a:
Aparat ten rychło pojawia się od ponad roku.
Mnie się wydaje, że rychło się miał pojawić już kilka lat temu :-P
 
pinus  Dołączył: 04 Sty 2009
A jak sprawa wygląda z cyfrową tylnią ścianką?
Moze to by była jakas alternatywa.
Juzktoso tym pisałna forum
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Nie ma cyfrowej ścianki do analogowego 645.
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
matth, Było coś pod to ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
w Chinach to nawet sprzedawali ponoć, choć może to być tylko dobrze zmontowane zdjęcie ;-)



http://photo.net/medium-f...hy-forum/00SD4n
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
To kiedy bedzie 645D? Cos wiadomo? :)
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Hm ma byc na wiosne 2010 więc mamy jeszcze troche czekania. Mam nadzieję tylko, że teraz nie będzie to bajka. Zresztą kwestią pozostaje podejście producenta, po połączeniu z Hoyą pentax jakoś tak dotrzymuje słowa częściej, co miało byc wypuszczone dawno jest wypuszczane, może i na 645D się to przełoży.
 

mertel  Dołączył: 17 Gru 2008
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mertel, ale to przecież nic nowego

to jest film z PIE 2009 na którym pokazano kolejny prototyp 645d
 

geeker84  Dołączył: 30 Mar 2009
A ja myślę, że zwłoka z wprowadzeniem jest celowa, bo chcą wprowadzić aparat, na którego widok Najkonowcom i Canonowcom oko zbieleje.... Po prostu w czasie jak go projektowali weszło dużo zmian w technologii i zwlekali, żeby włożyć do niego nie byle co ale coś co mało kto będzie miał, najlepsze możliwe podzespoły. Pewnie podczas premiery okaże się, że to teraz Pentax będzie dyktował warunki.... :roll: miejmy nadzieję
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
geeker84 napisał/a:
Pewnie podczas premiery okaże się, że to teraz Pentax będzie dyktował warunki.

ROTFL :lol:
MSPANC :evilsmile:
 

geeker84  Dołączył: 30 Mar 2009
No co .... nie można mieć nadziei? :-/
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
geeker84 napisał/a:
nie można mieć nadziei?

nadziei? Jeśli naprawdę czegoś Ci w Pentaksie brakuje, to się nie męcz i zmień system - tak życzliwie piszę :-)
 

geeker84  Dołączył: 30 Mar 2009
A kto powiedział, że mnie cokolwiek męczy. Bardzo mi pasuje ten system. Tylko chciałbym, żeby raz na zawsze Pentax do siebie oderwał łatkę tego gorszego i mniej rozwojowego (tak często piszą mało życzliwi) i pokazał, że nie jest systemem tylko dla ludzi z sentymentem, choć czasem jak ludzie mnie pytają co to za aparat (bo nie wiedzą co to jest Pentax) to robi mi się wesoło i pojawia się banan na gębie bo nie cierpię być jednym z wielu i wątpię, żebym zamienił go na jakiś inny. Po prostu fajnie byłoby mieć świadomość tego, że nasz system oferuje więcej i lepiej od konkurencji czego dobrym punktem będzie 645D (którego i tak nie będę miał ale zawsze to nasz system :-D )
l_uka napisał/a:
tak życzliwie piszę

a ja grzecznie odpowiem: Takiemu pomysłowi mówię moje mocne i zdecydowane-raczej nie :!: ;-)
 
no_name  Dołączył: 01 Cze 2009
Cytat
Po prostu fajnie byłoby mieć świadomość tego, że nasz system oferuje więcej i lepiej od konkurencji czego dobrym punktem będzie 645D (którego i tak nie będę miał ale zawsze to nasz system :-D )


Jeśli cyfrowy średni determinuje "fajność" i "lepszość" systemu to Mamiya, Hasselblad są najfajniesze że wszystkich. Od dawna.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
geeker84 napisał/a:
Po prostu fajnie byłoby mieć świadomość tego, że nasz system oferuje więcej i lepiej od konkurencji czego dobrym punktem będzie 645D

Ale już oferuje, najlepsza jakość obrazu w korpusach amatorskich, uszczelniane i z kalibracją solidne małe półprofesjonalne puszki aps-c, seria współczesnych solidnych (metalowych) naleśników, najdłuższe żywoty migawki w segmencie amatorskim. Wszystkie (a właściwie "obie") puszki z filmami HD, itd..

Pentax ma sporo do zaoferowania tym którzy tego potrzebują, inni wybierają świadomie inne systemy bo Pentax ma też braki oprócz zalet.

Gorzej, że brakuje marketingu i świadomości, że pentax nie reklamuje się pisząc o swoich niepodważalnych zaletach wobec konkurencji, zamiast tego okleja aparaty kryształkami czy oblepia je błotem.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
O, widzę że wiadomy wirus, którzy uprzednio zaraził takie wątki jak: Przyszłość Pentaksa, Ploty, plotki, ploteczki, Zmieniam system i pewnie kilka innych zaczyna atakować wątek o P645D :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach