mateo_m  Dołączył: 17 Maj 2007
Charli1902, może autor się szczerze wypowie ;-)
 

piter_76  Dołączył: 23 Kwi 2007
Ja juz mowilem w jaki sposob usyskuje taki a nie inny efekt, przeciez nie moge bez przerwy udowadniac, ze nie jestem wielbladem :-) ponadto wysylalem RAWa razem z plikiem korekcji z RAWTherapee do rafalf, moge to zrobic z kazdym jednym swoim zdjeciem, jesli uzywacie RAWTherapee w wersji 2.3 to bez klopotu zobaczycie co zostalo zrobione z RAW w tym programie aby uzyskac taki a nie inny efekt koncowy bez tych czarow o ktorych pisze Charli1902 .

Charli1902 szczerze powiem, ze to co z taka pewnoscia pisales o tej rzekomej obrobce cyfrowej moich zdjec jest dla mnie czarna magia :-) chocby z tego wzgledu, ze nie mam PhotoShopa. Nie rozumiem tylko dlaczego o wiele prostsze od multiekspozycji metody sa tak trudne do zaakceptowania przez niektorych :-)
 

oc  Dołączył: 29 Kwi 2008
piter_76, ja probując robić podobne motywy posługiwałem się technikami o jakich pisał Charli1902 (aczkolwiek PS-a nie miałem nawet w wersji próbnej), ale post procesing to nie jest to co tygrysy lubią najbardziej więc już postanowione i następna gotówka idzie w system COKIN.
 
Charli1902  Dołączył: 19 Maj 2008
Piter_76, PRZEPRASZAM Cie.



...i pozdrawiam SERDECZNIE.
 

piter_76  Dołączył: 23 Kwi 2007
Charli1902, ja sie wcale nie gniewam :-) nie w tym sensie moj post powyzej, stykam sie z tego typu zarzutami dosc czesto i moze tez za ostro zareagowalem za co i ja przepraszam :-B ;-)

W kazdym razie namawiam do eksperymentowania z filterkami Cokina, bo daja znacznie wieksze pole do popisu niz sama myszka i program komputerowy, no i oczywiscie podtrzymuje gotowosc podeslania RAWa wraz z plikiem korekcji z RAWTherapee jako material pogladowy jesli ktos ma ochote :-)
 

mateo_m  Dołączył: 17 Maj 2007
piter_76, te filterki z ktorych kozystasz to wersja z przejsciem soft czy hard?

[ Dodano: 2008-06-04, 11:11 ]
i w jakiej gradacji ten tabaczkowy? bo chyba 3 sa do dostania
 

piter_76  Dołączył: 23 Kwi 2007
Odświeżę nieco swój foto-kącik :-) Tym razem z zupełnie innej beczki ;-)
Tak dla odmiany Tamron SP Di AF 90/2.8:

7.


8.


9.


10.


11.


12.
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
piter_76, Co tu pisać, te grzybki są rewelacyjne. :-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
oj tak...
wyglądają bardzo smakowicie :-) :idea:
 

RotheR  Dołączył: 01 Wrz 2008
Piękne zdjęcia... jeśli miałbym wskazać IMO najładniejsze to nr 7 i 10 podobają mi się szczególnie.
 

mlmar  Dołączył: 03 Lip 2008
czym oświetlałeś te grzybki?
 

piter_76  Dołączył: 23 Kwi 2007
mlmar, Latarkami, mam jakas rowerowa, mam tez diodowe, w zaleznosci od potrzeby :-)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Grzybki rewelacyjne, bardzo plastycznie się prezentują.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Cudne te grzybki.
 

magdku  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Arti napisał/a:
Cudne te grzybki.


Nie tylko grzybki:)Bardzo zaluje, ze jak juz sie spotkalismy w tym Darlowku, to akurat deszcza padal i nie udalo sie razem pofocic...
Pozdrowionka:)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Grzybki są klimateyczne, takie... halucynogenne 8-)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Czołem. Przydałoby się byś wrzucił coś nowego :mrgreen: .
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Arti napisał/a:
A ja powiem tylko, że polecam klik na adres w stopce piter_76... warto.
Faktycznie!
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
piter_76, masz imponujący dorobek fotograficzny.
Za to że podzieliłeś się z nami http://www.piter76.er.pl :-B :-)
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
piter_76 moim skromnym zdaniem superowa ta seria z grzybami przez bardzo sympatyczną kolorystykę i światło. Ciężko wyłonić faworyta, ale gdybym musiał postawić na tylko jedno zdjęcie - postawiłbym na 10.


P.S. Zapraszam do odwiedzenia i odświeżenia mojego wątku http://pentax.org.pl/view...er=asc&start=60

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach