tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Vuescan 9 x64 (9.1.14)
Pobrałem wersję testową nowego Vuescana 9 x64 (9.1.14). Interfejs w stosunku do wersji, z której kiedyś korzystałem zmienił się zasadniczo.

Ktoś z tego korzystał i potrafi wytłumaczyć w jaki sposób z dwóch pasków w standardowych ramkach epsona stworzyć kilka obszarów skanowania?

Jak ustawię automatycznie, to tworzy mi 3 obszary z kosmosu, między którymi owszem można się przełączać, ale nie wiem jak np.: dodać kolejny lub któryś usunąć.

Wejście do ciemni jest naprawdę prostsze niż zasiadanie do skanowania :evil:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Tref, jesli dobrze pamietam, to wciskasz ctrl i zaznanczasz kolejne prostokaty myszka. Mozna takze zdefiniowac siatke, ale musialbym usiasc do programu, bo juz dawno nie uzywalem multiklatek w VS.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Dobra, dobra, piszesz już o momencie, gdy jest zdefiniowanych kilka obszarów skanowania i chcesz zaznaczyć wszystkie. A ja pytam jak dodać nowe obszary skanowania. Domyślnie po zeskanowaniu podglądu pokazuje mi 3 obszary, z których każdy ma inną wielkość, żaden nie pokrywa się z klatką filmu, właściwie z niczym :roll:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Na zakladce Crop, musisz wlaczyc opcje "Multicrop", wylaczyc auto i zdefiniowac sobie swoja siatke. Na podgladzie bedziesz wszystko widzial.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach