sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Szukam pracy!
Jakoś tak mi motywacja spadła dziś strasznie :-? Pewnie nie jest to niczym szczególnym jednakże:

Nie potrzebuje ktoś kogoś? Piore, sprzątam, porody odbieram :roll:
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
sołtys, zostan promotorem pentaxa
http://pentax.org.pl/view...t=praca++apollo
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Napisz mi mature! :D
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
ubeuszek, za ile :-D
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
To już od oceny będzie zależeć, ale trzeba się na czas trwania egzaminów zrobić mną :p

Mogę oddać brata... i siostrę!
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
ubeuszek, a fajną masz siostrę? Bo może bym się skusił :evilsmile:
 

Ganz  Dołączył: 30 Kwi 2007
jak to mówi mój kumpel: może mieć nawet 13 lat, byle młodo wyglądała... :evilsmile:
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Czadowa jest!

 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
lol
:shock:
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Za młoda :-P
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
To może jednak brata? Ma 2 ręce, 2 nogi, sprawne! I prawko ma!
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Za kogo mnie masz :-P ;-) Btw pozdrowionka do Piask, niedługo wybieram się do Lublina i Krasnegostawu :-)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Co oznacza, że przez Piaski przejedziesz! A to pępek świata jest! Województwo piaseckie!
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Hyh piaskowe :-P
Pewnie, że przejadę... Zawsze przejeżdżam, ale teraz w znacznie mniejszym stopniu od kiedy obwodnicę oddali :-)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Jak zobaczysz na obwodnicy wariata z aparatem, to na 100% ja :D Chluba nasza :D Jak czupakabra :D
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
ubeuszek, matura jest w sumie sprawą przyjemną...

bo to nie chodzi, żeby zdać maturę po to, żeby się na studia dostać. Tu chodzi o to, żeby się dostać na takie studia, z których się nie wyleci.

No... to ja sobie dalej kreślę moją śliczną trajektorię...
*puf*

 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
sołtys, może inaczej, nie znalazłeś jeszcze pracy to może sam ją stwórz?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
bix, tak byłoby najlepiej :roll: .... pewien pomysł jest :roll:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
sołtys, powiem Ci szczerze, że mając pewne doświadczenia w tej dziedzinie stwierdzam, że ta cała praca to mocno przereklamowana jest. Więc się zastanów, czy na pewno warto jej szukać.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Hmm, gdybym nie miał pracy to pewnie spróbowałbym zająć się np. fotografią ślubną albo w inny sposób fotografią na ciut poważniej, a ponieważ mam już zajęcie z którego jakieś tam pieniążki są, to raczej tłumaczę się brakiem czasu, że nie mam ciekawych zdjęć i wydaję pieniążki głównie na kolekcjonowanie nowych "potrzebnych" obiektywów :lol:
Boję się jednak, że musiałbym wtedy zostawić system Pentaksa bo przecież FF jest do zarabiania niezbędne ;-)
A co do stworzenia miejsca pracy to też chętnie bym tak zrobił, gdybym miał dobry pomysł, bo wkurza mnie to, że odkąd tylko zacząłem chodzić do szkoły to aż do tej pory (a jestem już trochę starszy) przez cały czas dojeżdżam 1.5 - 56km, a to jednak zajmuje sporo czasu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach