pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
RapidShare - dziwny błąd i prośba
Na RapidShare pojawia mi się dziwny błąd -
You want to download the following file:

http://rapidshare.com [------------] | 16832 KB

Your IP address 149.254.200.236 is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Premium members can download any number of files simultaneously. Become a Premium member now. The download will be available shortly.

Niestety ani nie sciągałem nic od dość dawna, ani po jakimś czasie nadal nie mam możliwości sciągania.

Czym spowodowany może być ten błąd?
I czy ktoś z forumowiczów nie mógłby mi ściągnąć tego pliku i wstawić na inny serwer - np. wyslijto.pl ???
Bardzo potrzebuję tej wersji BlueSoleila, jako, że po uaktualnieniu wszystko przestało działać tak, jak należy, a help desk odmawia wysłania mi wersji 6.0, bo już nie wspierają, więc będę czekał niewiadomo ilę na łatkę rozwiązującą mój problem.

Z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu któregokolwiek/obu problemów.

----------------------- mod edit -------------------------------------
Proszę nie podawać linków do materiałów nieautoryzowanych
----------------------------------------------------------------------------------------
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kilka dni temu miałem podobny problem i po odczekaniu kilkunastu minut powtórzyłem pobieranie i zadziałało.
Wrzuć mi na PW maila to Ci prześlę, właśnie zasysam.
 

Kiwak  Dołączył: 28 Paź 2007
Przypuszczam, że jesteś podłączony do sieci współdzielonej, której użytkowników zewnętrzne serwery widzą pod jednym adresem IP. Wystarczy, że jeden tylko z użytkowników ściąga na RS, a żaden inny już nie może.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Proszę nie omawiać na forum publicznym szczegółów pobierania materiałów nieautoryzowanych.
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
zorzyk napisał/a:
materiałów nieautoryzowanych


Co to znaczy?

zorzyk, ja kupiłem sobie program najzupełniej legalnie, a *&#*($ Help Desk nie chce mi podesłać ostatniej działającej wersji programu, bo ma już nowszą i starszej nie wspierają, więc mi nie podeślą. To ja dziękuję za takie wsparcie. Zostanę przy 6.0 i nic więcej od nich nie kupię.

[ Dodano: 2008-10-20, 18:37 ]
No i sam program można legalnie ściągnąć z ich strony (tylko nie tę wersję, o którą mi chodzi) - tylko bez klucza aktywacyjnego(który mam), będzie działał z ograniczeniami.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
pawelek-79, zajrzałeś na PW ?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
OK. Ale moja uwaga jest słuszna w ogólnym przypadku, chociaż nie w tym konkretnym - nie mogłem wiedzieć że Blue...coś...tam masz legalne, ale wiem, ze Rapidshare służy również do niecnych celów ;-) dlatego napisałem to, co napisałem. NOM. :-B
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
ale wiem, ze Rapidshare służy również do niecnych celów ;-)
Służy przede wszystkim do niecnych celów. Nie oszukujmy się 8-) .
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
zorzyk, YouTube też. Nóż też może służyć do niecnych celów. Nawet ogórek może ku temu służyć :mrgreen:

Dziękuję wszystkim za pomoc. A w szczególności argawen, który już zdążył ściągnąć, zamieścić, gdzie trzeba i podać mi link! :-B
Mam już potrzebny plik.
 
jungli
[Usunięty]
Po prostu sie podwiesza czasem jakims cudem i nie wpuszcza

hej
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zamykam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach