opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
no to teraz się przyznajemy co kto do poduszki czyta :?:

ja aktualnie po raz kolejny
"Ogień w równaniach: Nauka, religia i poszukiwania Boga" Kitty Ferguson

a w kolejce do ponownego przeczytania czeka
"Kosmologia kwantowa" ks. Michała Hellera

jestem nerdem, co :?: ;-)

[ Dodano: 2009-12-15, 15:13 ]
tatsuo_ki napisał/a:
calonocne domowki z dosc niekonwencjonalnymi rozrywkami (jak suszenie mokrych spodni zelazkiem

a tak, to wiem, też taki squad zaliczyłem ;-)
jeden z kumpli często chodził na imprezy w spodniach od garnituru, bo jego jedyne drugie spodnie się akurat suszyły :-P
czy też na mój ślub przyjechał bez spodni (w krótkich) bo garniturowe mu się suszyły a jeansów zapomniał zabrać i załatwialiśmy mu pasujące spodnie od garniaka w wiejskim lumpexie, 2h przed ślubem

historii o spodniach znalazłoby się więcej :-P
a innych historii jeszcze więcej :-P
ale nie czas, nie miejsce, zły wątek ;-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
eNIKa napisał/a:
Wczoraj oglądnąłem 3x12 Californication i 4x12 Dexer. Z deszczu pod rynne.

Właśnie obejrzałem Dextera. No cóż, ciekawie się skończył. Moim zdaniem to bardzo dobre z punktu widzenia dramaturgii posunięcie. Aczkolwiek pcha ten serial w stronę bardziej komediową (samotny ojciec - seryjny morderca...). Z ciekawością czekam jak wybrną z tego scenarzyści.
Co do Californication - po pierwszym świetnym sezonie drugi i trzeci oglądam chyba bardziej z ciekawości... W tym ostatnim wieje już nudą niestety i człowiek czeka intuicyjnie aż któryś z aktorów zapyta w stylu Monty Pythona: myślicie, że tak łatwo jest zapchać czymś 30 min. odcinek?
 
Dzidziu  Dołączył: 16 Wrz 2008
Pietras napisał/a:
Nikt nie ogląda Big Bang Theory ? :-)

No ja oglądam :-D Od siebie jeszcze polecam IT Crowd.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
PiotrR napisał/a:
Eldred napisał/a:
I że u nas przez 5 dni w tygodniu jest emitowane po dwa odcinki dziennie, żeby można było w 2011 roku dogonić USA
Suuper. A nie moglibyśmy doganiać USA w innych dziedzinach? Dajmy na to, w rozbudowie sieci autostrad... ;-)

no ale kielbasa podobno przegonila...
co do seriali to wlasnie zaczynam drugi sezon fringe - bardzo mi sie podoba
kolejny sezon heroes - ma mnieszane uczucia niektore odcinki to taka bajeczka dla nastolatkow a niektore to super mroczne i trzymajace w napieciu perelki
jestem wielkim fanem stargate ale nowy universe jakos mnie nie porwal jak SG1 i Atlantis

oglona konkluzja to niech zyja torrenty :-P
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Enzo napisał/a:
Co do Californication - po pierwszym świetnym sezonie drugi i trzeci oglądam chyba bardziej z ciekawości...


Jak dla mnie pierwszy i trzeci były najlepsze (pomijając końcówkę właśnie zakończonego). Drugi, niestety, jak kolega napisał, nudny był po prostu...
 

boober  Dołączył: 28 Wrz 2009
Californication - właśnie obejrzałem końcówkę trzeciego sezonu. Trochę przegięcie, ale w sumie zapowiadało się wszystko za kolorowo i wyglądało na to, że ten sezon będzie ostatnim. Teraz - raczej wątpię...
Zaraz zasiadam do Dextera. Ogólnie to: Prison Break był całkiem ok - no 2 sezon raczej nudnawy, Lost - wykończył mnie drugi sezon tego serialu. Trzeciego obejrzałem 3 odcinki i spasowałem... Teraz oglądam trochę House'a - bardzo daje radę. W TV z seriali to ostatnio oglądałem chyba "Przystanek Alaska i Robin Hooda :-) . Ten ostatni to dopiero był klimat - Clannad i ogólnie - kto nie oglądał niech żałuje. :evilsmile:
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
Mnie kiedyś wciągnęły tylko dwa seriale: "Miasteczko Twin Paeks" - wiadomo, klasyka oraz "Cień Anioła" - kapitalny serial sci-fi, Angelina była jeszcze młoda, piękna i nie-zepsuta sławą ;-)
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
andrusz napisał/a:
Angelina była jeszcze młoda, piękna i nie-zepsuta sławą ;-)
Może i była, ale główną rolę odgrywała Jessica Alba.
*puf*

 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
tatsuo_ki napisał/a:
a potem "MacGyver style" naprawianie powstalych szkod (ponoc to, co mialo wisiec, wisi do dzis

Kiedyś na "kółku informatycznym" w liceum (znaczy, gramy po sieci w Dooma, co nie) urwałem niechcący radiator z procka. No, słabo się trzymał. Przykleiłem na nieco używaną gumę do żucia. Następnego dnia wszystkie lekcje informatyki odbywały się przy uroczym aromacie mięty (wiecie, jak się rozgrzeje...) i nikt nie mógł skumać, skąd ta atrakcja ;-) Trzymało spoko.
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
j+ napisał/a:
andrusz napisał/a:
Angelina była jeszcze młoda, piękna i nie-zepsuta sławą ;-)
Może i była, ale główną rolę odgrywała Jessica Alba.

Racja :-B Jak mogłem je pomylić ;-)
 

cardioceras  Dołączyła: 20 Cze 2008
Dzidziu napisał/a:

No ja oglądam :-D Od siebie jeszcze polecam IT Crowd.


Świetny serial, jesteśmy z Ijonem po wszystkich odcinkach.
Cudowny :D
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
A ja obecnie oglądam "Criminal minds" :mrgreen:
A następny w kolejce jest "Fringe" :mrgreen:
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
diplodok napisał/a:
jestem wielkim fanem stargate ale nowy universe jakos mnie nie porwal

a mi sie bardzo podoba. po 10 sezonach z SG-1 i 5 z Atlantis bardzo przyjemnie mi sie oglada thriller psychologiczny w realiach S-F.
House - od deski do deski. zjadam serial w calosci i od dawna z kazdym kolejnym odcinkiem smakuje mi coraz bardziej...
Dexter - obejrzany z zapartym tchem... zescie mi spojlera niestety zrobili z tym ostatnim odcinkiem :evil:
a swego czasu sporo seriali animowanych ogladalem... np. malo popularny, ale bardzomisiepodobajacy Exo Squad, nie wspomne tych wszystkich anime z Poloni1...
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
Dzidziu napisał/a:
No ja oglądam Od siebie jeszcze polecam IT Crowd.


Zaznaczone do ściągnięcia :mrgreen: SG Universe chwilowo nie trawię, wygląda to obecnie jak banda dzieciaków bijąca się o piaskownice dryfującą w przestrzeni kosmicznej :-P A może po prostu jestem za głupi na ten serial.

Do listy ciekawych seriali dorzucę Generation Kill i zakończony dość szybko Jericho.

opiszon napisał/a:
ja aktualnie po raz kolejny
"Ogień w równaniach: Nauka, religia i poszukiwania Boga" Kitty Ferguson

a w kolejce do ponownego przeczytania czeka
"Kosmologia kwantowa" ks. Michała Hellera

jestem nerdem, co


To już zaawansowany stan tej choroby ;-) Jak Sheldon Cooper :lol:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
DEXTER 4 uratowało cały sezon ostanie 2 minuty, ale moim zdanie mjesli chodzi o samego Dextera to stał się totalną fajtłapą i już mi się nie widzie dlatego cała seria, Trójkowy dawał radę, ale za dużo wątków pobocznych, Całusy Rity z sąsiadem itp. nie wiem po co takie rozmiekczanie serialu, ogólnie najgorsza seria

CALIFORNICATION 3pod względem fabuły rewelacji nie ma ale przez pierwszą połowę sezonu hasłą mnie powalały na kolana, co wyprawiał "łysy" to przechodziło ludzkie pojęcie, rewlka jak dla mnie. Druga połowa sezonu już zeszła z tonu ale też nie jest źle

HOUSE 6 dopiero 3 odcinki więc na razie się Greg rozkręca

LOSTskończyłem na ...no właśnie niewiem na któej serii i jakoś nie płaczę z tego powodu, będzie serial na końcu na dobitkę

PRISON BREAKnie oglądałem ostatniej serii i jakoś po tej przedostatniej nie tęksnie

EUREKA1 i połowa 2 sezonu, myślałem że sięrozkręci, ale jednak się z nim rostałem bo szablon za szablonem leciał co odcinek.

LIFE całkiem niezły muszę rozpocząć 2 serię

cdn.
 
Marcinicus  Dołączył: 30 Gru 2006
Ja lubiłem "Drużynę A" i "Mac Gyvera"
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
Wspomniany IT crowd to miazga :-D Oglądałem z łzami w oczach ze śmiechu :-)

A najlepszy polski serial to zdecydowanie Spadkobiercy. polecam (te wszystkie tvn-owskie kmioty nie umywają się do niego :-) )
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
superkomornik, fakt!
spadkobiercy wymiatają :P
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
Na http://tv.blinkx.com/ jest przeogromny wybór i zawsze świeżutkie odcinki wrzucane zaraz po premierze. Ale tylko po hamerykańsku.
Polecam
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
Z moich ostatnich, to :
- Flash Forward (niestety po 6 odcinku trochę akcja przystopowała)
- Spartacus Blood and Sand - na razie tylko dwa odcinki, zapowiada się obiecująco (robiony troche ala "300" choć widać, że budżet na efekty niestety nie ten sam)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach