armil7  Dołączył: 13 Sty 2009
15 za kultenem. Wyraz twarzy prawie jak u syna zomo-wca.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
To niesamowite (chociaż nie zaskakujące, jeśli przypomnimy sobie eksperymenty prowadzone przez psychologów) jak bardzo ludzie biorący udział w tych przebierankach wczuwają się w swoją rolę. Autentycznie bałem się tego kolegi z foty z 18 - miał bardzo groźne spojrzenie.

 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
18 podoba mi się
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
19.





20.





21.

 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
21 na siłę wyrazu, nieźle Ci to wyszło.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
21 już widziałem w dominie i jest fajne. Podciągnąłeś chyba na maksa "clarity" w PS? 19 i 20 też mi się widzą, ale najbardziej 19 - wyszły bardzo ciekawe kształty geometryczne plus człowiek na horyzoncie. Bardzo, bardzo mi się podoba :)
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Jak przeglądam te zdjęcia to widzę poza dobrymi zdjęciami dbałośc i to mi się właśnie podoba. Starannośc ład i moment na zdjęciach
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
21. :-B

Takie skojarzenie naszło: Kozak, a wcina loda :evilsmile:

Lody są dobre!
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Wielkie dzięki za dotychczasowe komentarze - bardzo mnie cieszy, że spora część prezentowanych przeze mnie fot Wam się podoba. To zachęca do dalszych poszukiwań. Publikując zdjęcia spodziewałem się raczej ostrej krytyki (osobiście nie byłem pewny do końca ani jednego z tych obrazków). Oczywiście krytyka jak najbardziej pożądana!


Kndr - przyznam się, że obrabiając fotkę z lodem wsparłem się jakąś gotową akcją PS i nie pamiętam dokładnie co ona wyczyniała (chodziło o uzyskanie efektu cross-processingu) :oops:
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Podoba mi się na Twoich fotkach taki "szary dynamizm" - te z 1 strony. Na 10 bardzo sugestywnie oddana radość tego młodego człowieka. Zabawnie też wygląda ten rycerz na skocie - niczym ... z pod Grunwaldu :)
Jeżeli chodzi o obróbkę to niektóre przypominają zdjęcia z lat 80' publikowane w miesięczniku FOTO.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
A zarzucę jeszcze 3 takie foty:

22.





23.





24.

 

ebelbeb  Dołączył: 04 Lip 2007
24. świetne, elegancka kompozycja.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Ładne te trzy nowe fotki. Jak zawsze masz w kadrze to co potrzeba. Na 24, jak napisał ebelbeb, bardzo stonowana elegancka kompozycja. Takie lata 20-te, jak dla mnie. W mieście na 23 bardzo schludnie, ze spokojem (czy ten facet ma aparat?). 22 też przyjemne. Nie mam się czego doczepić :) Wszystko mi pasuje.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
24 mocno ciepłe choć przyznam, że pasuje to do tego zdjęcia, które nota bene mi się podoba.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Kolega z Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej paradował z jakiś Canonem. Szkoda, że nie zrobiłem tego zdjęcia z mniejszej odległości, tak by lepiej wyeksponowana była staruszka.
 

Macky  Dołączył: 28 Lis 2008
Fajne historie opowiadasz na swoich zdjęciach.. Z ostatnich 22 i 24 bardzo mi się podobają, zwłaszcza 24 takie ciepłe i nostalgiczne. Szkoda, że kolega taki wciśnięty w ramkę bez kawałka czapki i plecaczka się ostał;)
 

peterkki  Dołączył: 08 Lip 2008
24 się skomponowało całkiem miodnie
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
24. bardzo bardzo.
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Widzę taki zestaw;
22 polityczno - ucieczka z jakiejś zamkniętej strefy,
23 historyczno - starsza pani dokładnie pasuje do tego tramwaju (tego gościa po lewej bym wyciął - choć w tej czapce wygląda trochę jak "granatowy policjant",
24 literacki - bardzo subtelne zdjęcie jak ilustracja do jakiejś XIX powieści z morzem w fabule (Conrad, itd)
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Sele :-)
Można nawet znaleźć wspólny mianownik dla tych fot - np. transport (taki jest "temat tygodnia" - tam wrzuciłem jeszcze inną fotę).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach