j23pl  Dołączył: 25 Sty 2009
[j23pl] oswajanie kasetki
http://www.fotosik.pl/pok...ec7c46ea23.html
pączek


puszek

Sigma70-300 APO DG MACRO
I jak Wam się widzi?

Pozdr.
Witek

Ps Załapałem to wklejanie - dzięki

 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
wKF:
Najeżdżasz myszką na obrazek, robisz prawoklik i wybierasz - kopiuj adres obrazka. Następnie skopiowany link umieszczasz między znacznikami [ img] i [/img ] (spacje celowo wstawione, bo inaczej nie byłoby widać), albo używasz przycisku z napisem IMG, po kliknięciu którego pojawia się okienko do wklejenia skopiowanego linku.
Wychodzi wtedy coś takiego:
 

jiro  Dołączył: 15 Lis 2008
zdjecie jak zdjecie... moim zdaniem nic ciekawego :-) poza tym wstawiaj bezposrednio obrazki do watku... w linki za bardzo sie klikac nie chce.
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Moje zdanie - mało ciekawe prawie makro.

Moja rada - poczytaj jakieś tematy w tym dziale. Zobacz jakie zdjęcia są wystawiane i jak oceniane. I poczytaj komentarze.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Zdjęcie 1 (proszę numeruj fotki) nie wzbudza mojego wielkiego entuzjazmu, ale z drugiej strony nie odpycha mnie. Temat raczej banalny, ale nie jest źle, w moim odczuciu. Wydaje mi się, że nieco większa głębia ostrości byłaby lepsza. Kompozycja, układ gałęzi podoba mi się.
 

j23pl  Dołączył: 25 Sty 2009
3
Witam ponownie!
Zrobiłem tego iryska i mam mieszane uczucia co do ujęcia - może trochę bardziej z góry byłoby lepiej?
Pozdr.
Witek
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
takie typowe fotki dla osoby, ktora ledwo co kupila lustrzanke. Nic ciekawego jak dla mnie.
 

j23pl  Dołączył: 25 Sty 2009
studentmibm, Dziękuję za "konstruktywną" krytykę. Nie chodzi mi o to, że krytykujesz, tylko jak - co wnosi Twój post?
Pozdr.
Witek
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
j23pl, Nie przejmuj się :-)

U mnie też na początku tak było :-)

Chodzi o to żebyś wyselekcjonował fotografie które masz zamiar pokazać na forum publicznym, czyli (zacytuje tutaj kolegę z forum :-B - który mi tak powiedział)

"Pokaż takie zdjęcia które chciałbyś powiesić sobie na ścianie :-) "

Pozdrawiam Serdecznie

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach