Matewka  Dołączył: 16 Wrz 2006
Operacja dzień kobiet!
Zna ktoś jakąś wypasioną kwiaciarnię w 3-mieście, gdzie znajdę frezje? Wszystkie kwiaciarki mi mówią, że frezji nie ma i że będą wiosną, a na jakiejś stronie przeczytałem, że teraz frezje tak się uprawia, że kwitną cały rok... Pomocy! Jutro z rana muszę mieć frezje! :-?
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Matewka, w razie czego plan B - goździki
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
A Be
 

Matewka  Dołączył: 16 Wrz 2006
Plan B to już nie problem, coś na pewno się wymyśli... Ale gdzie te cholerne frezje?! Może znacie jakieś inne, równie intensywnie pachnące kwiaty?
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Matewka, Przenieś się z Drei-miasta do Świdnicy. Tu właśnie zaczął się ich okres kwitnienia.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
piotr_luk napisał/a:
Matewka, w razie czego plan B - goździki

Jeśli i ten nie wypali, masz jeszcze plan C - rajstopki.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
plan D - czekoladki

albo plan Binary-Coded Decimal

goździki, rajstopki i czekoladki naraz :-P
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
opiszon napisał/a:
goździki, rajstopki i czekoladki naraz :-P

Najlepszym jednak pomysłem będzie zakup nowego obiektywu. W końcu czego się nie robi dla szczęścia naszych kobiet.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Jak to właściwie jest z tym "Mędzynarodowym Dniem Kobiet"? Jak podaje Wikipedia, pierwszy raz był obchodzony, jako narodowy 100 lat temu w USA. Rok później - w 1910 został ustanowiony, jako międzynarodowy. Dalej Wikipedia podaje, że m.in. w Polsce jest to oficjalne święto. Natomiast na stronie International Women's Day, pośród 939 wydarzeń obchodzonych w bieżącym roku w 61 krajach, nie ma w ogóle Polski. http://www.internationalwomensday.com/events.asp
Może to nasza awersja do wszystkiego, co kojarzymy z komuną? Chociaż przecież to święto nie ma komunistycznej genezy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach