Sabiego  Dołączył: 19 Gru 2008
ebay
Cześć

Wiecie może czemu "wszyscy" kupują u tego sprzedawcy, chociaż ma drożej niż ten sprzedawca ?

Pozdrawiam
 

sunshine  Dołączył: 25 Paź 2007
To proste ;-) Ten pierwszy ma wysyłkę na cały świat i 2 lata gwarancji podczas gdy drugi wysyła tylko na Europę i nic nie mówi na temat gwarancji ;-) Poza tym ten pierwszy ma bogatą ofertę foto (w tym Metza) co może skutkować że ludzie kupując u niego - wybierają kilka przedmiotów płacąc tylko raz za wysyłkę.
 
Sabiego  Dołączył: 19 Gru 2008
sunshine napisał/a:
To proste ;-) Ten pierwszy ma wysyłkę na cały świat i 2 lata gwarancji podczas gdy drugi wysyła tylko na Europę i nic nie mówi na temat gwarancji ;-) Poza tym ten pierwszy ma bogatą ofertę foto (w tym Metza) co może skutkować że ludzie kupując u niego - wybierają kilka przedmiotów płacąc tylko raz za wysyłkę.

właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem :-B w tym drugim też piszą o gwarancji
mam jeszcze do Ciebie pytanie, czy Ty osobiście wolałbyś kupić w/w nówkę na 2 letniej gwarancji na ebayu czy droższą (ok 30-40zł) używkę w bdb stanie na polskiej gwarancji ?

[ Dodano: 2009-05-15, 09:10 ]
używka już porezerwowana, więc dzisiaj wieczorem przelewam pieniądze na PayPala, a potem do UK 8-)

[ Dodano: 2009-05-15, 18:07 ]
pieniążki już lecą, niestety napisali, że będą szły 2-4dni roboczych :-?
 

sunshine  Dołączył: 25 Paź 2007
Chyba wolałbym używkę na polskiej gwarancji. Z tymi tamronami bywa różnie ;-)
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
sunshine napisał/a:
Z tymi tamronami bywa różnie
- mógłbyś rozwinąć :idea:

Jak kupowałem Tamka to właśnie był ściągany z USA przez kolegę z forum i obecnie hula u nowej użytkowniczki bez problemów.
Kosztował z przesyłką chyba tyle co ten bez - ale to jeszcze przed kryzysami było.
Ale również wolałbym ździebko drożej na polskiej gwarancji,
 
Sabiego  Dołączył: 19 Gru 2008
Najwyżej się powieszę :lol:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Sabiego napisał/a:
Najwyżej się powieszę
Z powodu obiektywu?? Wymyśl sobie lepszy :-P
 
Sabiego  Dołączył: 19 Gru 2008
właściwie to mogę jeszcze te pieniądze z PayPala wypłacić...

piotr_luk napisał/a:
Sabiego napisał/a:
Najwyżej się powieszę
Z powodu obiektywu?? Wymyśl sobie lepszy :-P

dołożę jeszcze problem z dodatkową lampą i nawet z mostu mógłbym skoczyć :-D
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
Sabiego, z mostu? Mało efektownie, lepiej z pałacu kultury, przynajmniej sławny byś był.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
bix napisał/a:
lepiej z pałacu kultury, przynajmniej sławny byś był.
ale na końcu drogi mógłby być mało rozpoznawalny
 

sunshine  Dołączył: 25 Paź 2007
JackDeJack napisał/a:
sunshine napisał/a:
Z tymi tamronami bywa różnie
- mógłbyś rozwinąć :idea:

Jak kupowałem Tamka to właśnie był ściągany z USA przez kolegę z forum i obecnie hula u nowej użytkowniczki bez problemów.
Kosztował z przesyłką chyba tyle co ten bez - ale to jeszcze przed kryzysami było.
Ale również wolałbym ździebko drożej na polskiej gwarancji,


Ja kupiłem 17-50 2.8 i 90 macro i nie miałem żadnych problemów - ostre jak brzytwa i sprawne. Kumpel kupił ten sam zestaw i najpierw w zoomie przy 17 BF i 50 FF a puźniej po dwóch miechach w 90 macro poszedł najpierw przełącznik w pierścieniu (af/manual - tzw. quick shift) a później poszedł cały pierścień ostrości.
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
sunshine, czyli twoje 2szt. ok. i 2 szt. kolegi do kitu co na podanej próbie statystycznej daje nam 50% szajsu :shock:
 

sunshine  Dołączył: 25 Paź 2007
Aż tak źle nie jest - firma by już dawno była bankrutem, bo sprzęt wcale jakiś tani nie jest (jak falcon) ;-) Niemniej jednak - jak już mówiłem: różnie bywa (z małym zastrzeżeniem - kolega też święty nie jest gdyż od dzieciństwa posiada wyjątkowe zdolności :-P ).
 
Sabiego  Dołączył: 19 Gru 2008
nie stresujcie mnie :-P napisałem wyspiarzom, żeby sprawdzili przed wysyłką

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach