karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
  "Weekend'owy strzał" - konkurs
Regulamin konkursu: Weekend'owy strzał

1.Macie czas od piątku do niedzieli północ (22-24 maj). Jako że czasu jest całkiem sporo byłoby miło gdybyście robiąc zdjęcie uwzględnili temat; pomyślcie o tym, czego robić się w weekend zdecydowanie nie powinno lub odwrotnie, co jest priorytetem powiedzmy w sobotnią gorączkę nocy :evilsmile:
2. Jedno zdjęcie o boku nie dłuższym niż 700pix.
3.Technika dowolna; cyfrowo, analogowo, otworkowo - jedynym ograniczeniem jest nie ingerowanie w kompozycję zdjęcia narzędziami Photoshop, czyli retusze, wymazywanie i przekształcanie.
4.Czas dostarczenia zdjęć: do środy 27 maja do godz. 20:00
5. Zdjęcia proszę przesyłać na adres: streetcontest@gmail.com


Myślę że połączenie tematu z limitem czasowym trzech dni wam się spodoba, tym bardziej że temat jest mocno powiązany z czasem w którym będziecie robić zdjęcia, zatem łatwizna :mrgreen:
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
Dobra . niech bedzie. Temat szeroki jak rzeka :-D
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
ale o co chodzi :?:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Dobra, dobra. :mrgreen: Jakieś nagrody są ? :-P
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
Dada napisał/a:
Dobra, dobra. :mrgreen: Jakieś nagrody są ? :-P


jest zabawa :-D
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Ja mogę zafundować symboliczną nagrodę :mrgreen:
Obiektyw RKN MC AUTO ZOOM 1:3,5-4,5 F=35-70mm
 

nopik  Dołączył: 02 Lis 2007
karmazyniello, czyli poprawa kolorów i kontrastu po skanerze labowym jest dozwolona ? A gdybyś pomyślał o rozbiciu tego na 2 konkursy, jeden temat to priorytet sobotniej nocy a drugi (np tydzień później) to jego przeciwieństwo. Zdjęcia tematycznie byłyby bardziej spójne a ja jako widz miałbym 2x więcej przyjemności :evilsmile:
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Szkoda, że nie od dzisiaj, ponieważ noc muzeów :-P
 

Hasek  Dołączył: 07 Lis 2007
ha ! jednak mi sie uda wyrobic z wrzuceniem zdjec do konkursu :-) zycze wszystkim powodzenia ;-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
matb napisał/a:
ale o co chodzi :?:


Nie rozbrajaj mnie :-P

nopik napisał/a:
karmazyniello, czyli poprawa kolorów i kontrastu po skanerze labowym jest dozwolona ?


Oczywiście.

nopik napisał/a:
A gdybyś pomyślał o rozbiciu tego na 2 konkursy, jeden temat to priorytet sobotniej nocy a drugi (np tydzień później) to jego przeciwieństwo.


To jest myśl :mrgreen:

Jeśli popieracie pomysł nopika, odezwijcie się to zmienię regulamin i zrobimy dwa konkursy :-D
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Pomysł nopika jest ok.
Tylko zawęża z miejsca możliwość startu osobom, które interesują się inną fotografią.
Propozycja karmazyniello jest szersza tematycznie i daje szansę innym użytkownikom na udział w konkursie.
Odkąd jestem na forum wszystkie konkursy omijają tematykę jaką się interesuję i pomyślałem sobie, że ten konkurs da szansę właśnie takim osobom.
Jeśli jednak większość będzie chciała rozbić na dwa ściśle określone tematy to trudno.
 

callistratis  Dołączył: 31 Sie 2007
przydała by się linka do tego wątku z fotografii ulicznej.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Wicie co, jednak nie. Robimy tak:
regulamin pozostaje nie zmieniony, natomiast wyłonimy dwóch zwycięzców.
co wy na to :?:
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
trzeba wziąść się do pracy :mrgreen:
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
fotostopowicz napisał/a:
trzeba wziąść się do pracy :mrgreen:


Nie to żeby się czepiać, jednakże brat mój rozpoczął krucjatę mającą na celu poprawne wymawianie tego słowa- wziąć, teraz i się udziela. :lol:
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Cytat
Nie to żeby się czepiać, jednakże brat mój rozpoczął krucjatę mającą na celu poprawne wymawianie tego słowa- wziąć, teraz i się udziela. :lol:


upss :oops: :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Napinator napisał/a:
pracuję od 7 do 21
Napinator, a co za problem zrobic zdjecie po 21 lub przed 6? :-P Wiekszosc moich zdjec robie w drodze do i z pracy. Znaczy ostatnio nie, bo na rowerze jezdze.
 

Smileks  Dołączył: 08 Maj 2007
Napinator napisał/a:
... myślę o łóżku i gorącej kobiecie w nim :P


niema to jak gorączka sobotniej nocy ;-)
 

ojek  Dołączył: 03 Lis 2007
Napinator napisał/a:
łóżku i gorącej kobiecie w nim

Zrób zdjęcie po 21-ej w sobotę w miejscu o którym myślisz po cięzkim dniu...a szanse na wygraną masz :evilsmile:
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Cytat
Zrób zdjęcie po 21-ej w sobotę w miejscu o którym myślisz po cięzkim dniu...a szanse na wygraną masz :evilsmile:

będziesz bezkonkurencyjny :mrgreen: :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach