Pawel73  Dołączył: 10 Paź 2010
Metz AF-4
Pewnie się powtarzam ale czy kotoś z Was posiada instrukcje w języku polskim do tego Metza :-) ?
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
Pawel73 napisał/a:
do tego Metza


chodzi Ci o 36 AF-4 czy inny model ? bo wyraziłeś się ciut nieprecyzyjnie
 
Pawel73  Dołączył: 10 Paź 2010
faktycznie !, ... przepraszam wszystkich, oczywiście chodzi mi o 36 AF-4 P :-)
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
http://diplodocs.pl/instr...0C%20DIGITAL-_E
tu jest tylko po angielsku, jeśli Cię to nie ratuje, chyba, że koniecznie chcesz w języku ojczystym
 
Pawel73  Dołączył: 10 Paź 2010
wolałbym w języku ojczystym, gdyż mam trochę problemu ze zwrotami technicznymi w j. angielskim
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
no na obecną chwilę (szukałem na naszym forum i google'u - mam dobry dzień - a co, pomogę koledze:) to nic nie widziałem żeby po polsku było coś, z resztą nie wiem czy oglądałeś linka - jest jeszcze język niemiecki, włoski, francuski, holenderski i hiszpański :-D patrzyłem tłumacza Google - jest kiepskie... tak więc mimo szczerych chęci - musisz dalej szukać...
 
Pawel73  Dołączył: 10 Paź 2010
dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Napiszę chyba do f-my "Foto-technika" (oficjalny importer sprzętu Metz), może oni nadrobią to co zaniedbali dopuszczając na rynek sprzęt bez instrukcji.
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
Pawel73 napisał/a:
może oni nadrobią to co zaniedbali dopuszczając na rynek sprzęt bez instrukcji.

walcz o swoje,

"Zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego / Dz.U. 02.141.1176/ "sprzedawca dokonujący sprzedaży w Rzeczpospolitej Polskiej jest obowiązany udzielić kupującemu jasnych, zrozumiałych i nie wprowadzających w błąd informacji w języku polskim , wystarczających do prawidłowego i pełnego korzystania ze srzedanego towaru konsumpcyjnego. Ponadto sprzedawca jest obowiązany wydać kupującemu wraz z towarem wszystkie elementy jego wyposażenia oraz sporządzone w języku polskim instrukcje obsługi , konserwacji i inne dokumanty wymagane przez odrębne przepisy" /art.3 ust.5/ To oznacza ,że brak instrukcji obsługi w języku polskim oraz nieprawidłowe informacje udzielone przez sprzedawcę , mogę być podstawą złożenia reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową."

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach