koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Babskie pogaduchy
Moje drogie z racji iż jest nas na forum mniej, proponuję wątek całkiem kobiecy gdzie będziemy mogły wylać swoje smutki i żale oraz gdzie będziemy się dzieliły swoimi sukcesami :mrgreen: :mrgreen:
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
oj tam, oj tam... :-P
 

Gall  Dołączył: 15 Mar 2010
W związku z tym, iż to babski temat, zgodnie z niepisanymi zasadami chyba powinni go zdominować mężczyźni? ;)
 
Yura  Dołączył: 03 Kwi 2010
Grunt to kolejny wątek do sabotowania i spamowania 8-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Obawiam sie, ze bedzie to kolejny watek z cyklu "Rozterki miłosne" :-|
Czyli prężenia się naszych samców alfa.

Zeby taki watek mial sens, to albo zeby mialy dostep same kobietki [da sie zrobic - trzeba sie usmiechnac do Trefa, ktory nie jest za tym [wiadomo - facet], albo wycinac w pien wszystkie posty facetow - w koncu by sie nauczyli, ze nie ma co pisac, bo i tak wszystko w kosmos leci.

Inaczej - sorry, ale kolejny watek do dodania go do ignorowanych - czyli papka.
 
Yura  Dołączył: 03 Kwi 2010
mygosia, ale Tref ma rację. Płciowe ograniczenie dostępu do wątku, spowodowałoby całą masę dublowanych kont :mrgreen:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
mygosia napisał/a:
Obawiam sie, ze bedzie to kolejny watek z cyklu "Rozterki miłosne" :-|
Czyli prężenia się naszych samców alfa.

Zeby taki watek mial sens, to albo zeby mialy dostep same kobietki [da sie zrobic - trzeba sie usmiechnac do Trefa, ktory nie jest za tym [wiadomo - facet], albo wycinac w pien wszystkie posty facetow - w koncu by sie nauczyli, ze nie ma co pisac, bo i tak wszystko w kosmos leci.

Inaczej - sorry, ale kolejny watek do dodania go do ignorowanych - czyli papka.

CZyli z góry jesteśmy skazane na gadki jacy to faceci nie są wspaniali a kobiety są be ?? :-P

No to bardzo niedobrze :-P
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
koralik napisał/a:
CZyli z góry jesteśmy skazane na gadki jacy to faceci nie są wspaniali a kobiety są be ??

Nie dramatyzuj. :mrgreen:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Meggido napisał/a:
Nie dramatyzuj. :mrgreen:


Ja nie dramatyzuje stwierdzam fakt :-P Wczoraj się dowiedziałam że jesteśmy złe a dobre są tylko emerytki :-P
 

Gall  Dołączył: 15 Mar 2010
koralik napisał/a:
Meggido napisał/a:
Nie dramatyzuj. :mrgreen:


Ja nie dramatyzuje stwierdzam fakt :-P Wczoraj się dowiedziałam że jesteśmy złe a dobre są tylko emerytki :-P

Ja tam nie mam doświadczeń z emerytkami, ktoś może coś więcej napisać? :lol:
A każdy jest taki, jakim chce być i jakim sam się kreuje. Chcesz być zła, bądź zła. Chcesz być dobra, bądź dobra, ale bądź nią z przekonania. Bo jeśli będziesz myślała, że dobrzy dostają od życia w żić (dla niewtajemniczonych - tylna część ciała), to tak będzie. Każdy sam kreuje swoją rzeczywistość, jedni bardziej świadomie, inni mniej.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Poudzielajcie sie jeszcze chlopcy, to sie scali 2 watki razem [z Rozterkami] i nikt nawet nie zauwazy roznicy.
Ble.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
No tak rzeczywiście nie wypał... lepiej już nie bede tworzyć własnych wątków ... chciałam dobrze wyszło jak zawsze
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
koralik, wątek ma sens - mnie samej by sie to podobało, ale dopóki forumowicze będą się zachowywać jak jelenie na rykowisku, to nic z tego nie będzie ;-)

Ewentualnie można by pomyśleć o jakiś równoległym - babskim forum - zamkniętym. Ale sądzę, że taki samoistny byt by raczej nie funkcjonował - tutaj by sie plotkowało niejako przy okazji, a tam by trzeba było wchodzić. I chyba by szybko umarło.

Sprawa warta przedyskutowania, więc niech się dziewczyny wypowiadają...
Zawsze można złożyć do "adminów" petycję, ale znając ich, to by trzeba było długo przekonywać - to typowi szowiniści :evilsmile:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
mygosia napisał/a:
wątek ma sens - mnie samej by sie to podobało, ale dopóki forumowicze będą się zachowywać jak jelenie na rykowisku, to nic z tego nie będzie ;-)


Ja jest choć jedna chetna osoba to jest nadzieja :->
Chociaz my kobiety jesteśmy tu w mniejszości i to znacznej :-?
Z drugiej strony zastanawia mnie dlaczego mężczyźni tak chetnie sie rozpisali w babskim wątku :-P

[ Dodano: 2010-09-29, 13:50 ]
mygosia napisał/a:
jak jelenie na rykowisku


Bardzo dobre określenie :mrgreen:
 

er_es  Dołączył: 27 Maj 2009
Obiecuję, że postaram się nie napisać tutaj ani słowa. Nie będę tu zaglądał - macie mnie z głowy. A jak nie wytrzymam i zajrzę to mam nadzieję, że uda mi się zignorować co tu będziecie wypisywać bo domyślam się, że nie ze wszystkim będę się zgadzał ;-)
Spróbujcie, może się uda utrzymać ten wątek.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
er_es, jaka dojrzała postawa :mrgreen:
 

ebelbeb  Dołączył: 04 Lip 2007
mygosia napisał/a:
albo wycinac w pien wszystkie posty facetow

Mam propozycję - wycinaj. I drugą - uzupełnij opis tematu o informację, że pisać mogą tutaj wyłącznie kobiety. Nie powstrzyma to stu procent zabawnych pajaców lub nieuważnych gap ale ukróci skargi o wycięte posty. :-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
ebelbeb napisał/a:
ycinaj. I drugą - uzupełnij opis tematu o informację, że pisać mogą tutaj wyłącznie kobiety.

Mam lepszy pomysł - zmienię temat wątku na:

Wstęp wyłącznie dla kobiet i gejów! Rozmowy o lakierach do paznokci, tipsach i ohydnych rajstopach zwanych antygwałtkami.

Ciekawe jaki facet się odważy tutaj napisać ;-)
Ale gejów zapraszamy - przynajmniej ja...
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Będą "coming out-y" :?: :roll:
 

Gall  Dołączył: 15 Mar 2010
A ja dziś taki nieuczesany :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach