dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Konkurs na zdjęcie miesiąca - edycja I
Zapraszam do udzialu w drugiej edycji cyklicznego "Konkursu na zdjęcie miesiąca". Prosze, nie zglaszac zdjec w tym watku, tutaj znajdziecie zasady -> http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=27085

Zdjecia mozna zglaszac przez najblizszy tydzien do godz 24:00, 30 listopada

Temat, technika, tonalnosc sa dowolne. Celujemy w totalny miszmasz. Zdjecia, ktore zwyciezą w poszczegolnych edycjach zostana wykorzystane do produkcji kalendarza 2011. Zapraszam do zgloszen :-)

 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Ho! Będzie ciekawie! :-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Pierwsza edycja zaczyna się w tym miesiącu, czy dopiero w listopadzie (tzn. termin nadsyłania do końca listopada)?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
jorge.martinez napisał/a:
Pierwsza edycja zaczyna się w tym miesiącu, czy dopiero w listopadzie (tzn. termin nadsyłania do końca listopada)?
Pierwsza edycja zaczyna sie w tej chwili. Uzupelnie pierwszego posta.
 

Thadeus  Dołączył: 21 Mar 2008
Ja myślę ze do listopada przysyłamy zdjęcia na zdjęcia miesiąca listopada :)
 

Wypalacz Rafał  Dołączył: 21 Lut 2009
To mają być nowe (premierowe) zdjęcia czy mogą być zdjęcia już wcześniej wrzucone na forum?
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
nowy konkurs, nowe wyzwania :-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Wypalacz Rafał napisał/a:
To mają być nowe (premierowe) zdjęcia czy mogą być zdjęcia już wcześniej wrzucone na forum?
Maja byc jak najlepsze.
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
no i poszło :-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
fotostopowicz napisał/a:
nowy konkurs

Nowy? może reinkarnacja? Było cuś takiego w albumie i co?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
rychu napisał/a:
Nowy? może reinkarnacja? Było cuś takiego w albumie i co?

3 lata temu?
Ile wowczas bylo uzytkownikow? Ilu z tamtych jest teraz? Dla ilu % jest to wtorne?
I nie bylo motywacji w postaci uzycia zdjecia do kalendarza :-)

Zauwaz, ze do nie pomysl kolorowych - co jakis czas sie przewija przez forum. Co szkodzi sprobowac?

Masz inny pomysl - zapraszamy do konstruktywnej dyskusji :evilsmile:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
mygosia napisał/a:

3 lata temu?

To były piękne czasy dla Internetu :-/

Cytat
do nie pomysl kolorowych

A jakie to ma znaczenie? Nie jestem kolorofobem!

Cytat
Co szkodzi sprobowac? .... Masz inny pomysl

Nic nie szkodzi na przeszkodzie, pomysł mi się podoba - bardzo często odwiedzałem tę część forum, i był to jeden z głównych celów moich odwiedzin. Irytowałem się przy braku propozycji i wyniku tygodnia czy miesiąca. Ale był jeden album i w nim skupiała się praktycznie kwintesencja. A teraz? Jeżeli komuś się chce (mnie nie :evilsmile: ) może policzyć ile jest wątków tematycznych o zdjęciach, a potem wskazać kto to wszystko ogarnia, lub inaczej, ma na to czas. Może wyjdę na malkontenta, ale dla mnie, to kolejny temat, który będę mógł przeglądnąć, no może raz w tygodniu.
Nie podoba mi się tylko to:
"... Zdjecia mozna zglaszac przez najblizszy tydzien ..."
Ale cieszę się, że są osoby chętne i zainteresowane, bo w końcu przebijemy się (jako forum) przez gąszcz sprzętowych dywagacji i zaczniemy żyć obrazem i kadrami :-D
Pomysł przedni, a w jakim stopniu - czas (albo kalendarz) pokaże.[/i]
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
rychu napisał/a:
Może wyjdę na malkontenta, ale dla mnie, to kolejny temat, który będę mógł przeglądnąć, no może raz w tygodniu.


Wystarczy raz w miesiacu. Wtedy kiedy bede publikowane zgloszone prace.

rychu napisał/a:
"... Zdjecia mozna zglaszac przez najblizszy tydzien ..."
Ale co dokladnie Ci sie nie podoba? Uwazasz, ze to za malo czasu? Odpowiedz jest prosta - zeby zebrac zdjecia do kalendarza na przyszly rok, musimy zaczynac juz teraz i wylonic zdjecie pazdziernika. To jest konkurs cykliczny. Za tydzien otworzy sie okno na zgloszenia na nastepny miesiac.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Cytat
Jeżeli komuś się chce (mnie nie ) może policzyć ile jest wątków tematycznych o zdjęciach, a potem wskazać kto to wszystko ogarnia, lub inaczej, ma na to czas.

Cos sie dzieje w tym temacie :mrgreen:

rychu napisał/a:
Nie podoba mi się tylko to:
"... Zdjecia mozna zglaszac przez najblizszy tydzien ..."

Ta edycja rzeczywiscie krotsza, ale sila wyzsza. Jak to sie mowi: pierwsze sliwki robaczywki ;-)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Moje też poszło. :->
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
Strasznie szybko ten pierwszy miesiąc się kończy.

Ja swoje wysłałem a czy TY wysłałeś swoje ?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Sluchajcie, wydaje mi sie, ze tydzien to jest naprawde sporo czasu. Wystarczy wybrac najlepsze swoje zdjecie zrobione w ostatnich miesiacach i wyslac na konkurs@pentax.org.pl :-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
najlepsze swoje zdjecie zrobione w ostatnich miesiacach

Jestem pewna, ze najlepsze moje zdjecie jest na jednej z tych 4 kliszy do wywolania :-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie mam dobrych zdjęć :-/
 
Nightcom  Dołączył: 08 Maj 2008
plwk, oj nie gadaj ;) na pewno coś się znajdzie choćby z ostatniego zlotu na Roztoczu

Apropo xD ja swoje już wysłałem

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach