noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
A możecie mi doradzić jakie 28mm wybrać? Potrzebuję do mojego K2, M42 zostawiam do budy z AFem :-D
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
ISD napisał/a:
napic się :-B


Niech ci bedzie!

Po 3 :-B dla wszystkich, stawia admin!

:-)

No, i uśmiechnac sie do siebie! :-)
 
Istreed
Nie ma sprawy :-)

Noel zerknij TU i TU
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
alkos napisał/a:
Po 3 :-B dla wszystkich, stawia admin!

alkos, to jak już będziesz wysyłał tego tira z browcem z Dublina to niech i w mojej okolicy zrzuci ze dwie palety tego szlachetnego trunku.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
alkos, to jak już będziesz wysyłał tego tira z browcem z Dublina to niech i w mojej okolicy zrzuci ze dwie palety tego szlachetnego trunku.


Guiness, Smithwick, Bulmers, Kilkenny czy Murphy?
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
alkos napisał/a:
Guiness, Smithwick, Bulmers, Kilkenny czy Murphy?

Żywiec? :-P
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
alkos napisał/a:
Guiness, Smithwick, Bulmers, Kilkenny czy Murphy?

Jak to mówią Niemcy wsio rawno, aby dużo ;-) Tylko żeby mi ten kierowca tira nie zapomniał że w lepszej europie jeździ się prawą stroną, bo się tyle ładunku może zmarnować :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
ISD napisał/a:
niechec do walenia calego sprzetu w podpis
toteż nie wszyscy wszystko wpisują (ja także i chyba Spinner też!)
A co do :-B to może jakieś regionalne - Specjal na specjal okazję?
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
Istreed, no już na DA możesz zajrzeć ;-)
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
No no no całkiem fajnie Ci ta velvia wyszła, też musze kiedyś z nia sprobować.
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
Velvia debeściak, teraz czekam na Kodaka 100VG :-)
 

Planistigmat  Dołączył: 29 Wrz 2006
Spinner napisał/a:
to mnie torsje chwytaja

Eeeeeeee tam, torsje nie sa tak grozne jak dystorsje. ;-)
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
W sprawie zmywarki ;-) to ja również polecam Bosh'a. Mamy ją już blisko 10 lat bez żadnych przygód. Nie wiem jak jest dzisiaj ale kiedy kupowaliśmy naszą - niezależnie od pojemności zużywały podobną ilość wody. Zdecydowaliśmy się na większą, oszczędność wody jest większa (rzadsze mycie) ale trzeba się od razu zaopatrzyć w większą ilość szkła i żelastwa ;-) . Co do otwierania w czasie pracy - wszystko ok - to jest taki model gdzie elektronikę ograniczono do minimum (czyt. jeden przycisk on/off + czasowy programator analogowy w pokrętle) więc wystarczy na chwilę wyłączyć zasilanie i można otwierać, a po zamknięciu i włączeniu praca zaczyna się od momentu, w którym została przerwana. Wadą może być niezbyt cicha praca (trochę to szumi ;-) )
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Z tą oszczędnością wody pewnie masz rację, ale przy tym, jak mało wody biorą współczesne zmywarki, to chyba sobie tym nie warto zawracać głowy. Wiem coś o tym, bo mam zimną wodę w kuchni na osobnym liczniku (ciepła leci z łazienki). Czyli jest to praktycznie tylko zmywarka i gotowanie. I zużycie jest znikome w porównaniu z tym, co się wylewa w łazience.
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Przy zakupie jakiejkolwiek zmywarki zużycie wody w kuchni jest zauważalnie mniejsze. Zależnie od techniki zmywania ręcznego (np. mycie wszystkiego pod bierzącą wodą) przy pięcioosobowej rodzinie zmywarka jest nie do przecenienia. Warto kupić to urządzenie nawet nie tylko ze względu na wodę ale dodatkowy wolny czas i mniejszą nieprzyjemność związaną z brudnymi garami ;-)
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
Jesteście nie do zdarcia :mrgreen:
Noelu i co zakupiłeś :?:
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
Istreed, narazie nic, Małżonka Droga wciąż jest w rozterce ale bierze pod uwagę wszystko co tutaj przeczytała no i do odbioru mieszkania jeszcze jest trochę czasu :-)
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
A jak Ci się K2 sprawuje :?: Bo mój KX to normalne dalej nie mgoe się przestać z niego cieszyć jak małe dziecko, w sumie jestem ciekaw jak wyjda zdjecia robione tym canonem co go teraz mam na stanie :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
chłopaki z Minolty przyszli pogadać o Canonie na forum Pentaksa... :mrgreen: normalnie, gdyby nie te K2 i KX, to bym pogonił ;-)
no właśnie, jak wrażenia z K-korpusów? Podobają się? Jakies sample?
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Wiesz Tref.... otwarte chlopaki na Dobra Strone Mocy a gdzies tam kiedys w czelusciach internetu trafili na Spinnera... no i efekt masz... :mrgreen: :lol:

Pzdr
Spinner

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach