Yeti  Dołączył: 04 Lip 2007
Pytanie do miłosników Johnny Cash`a
Myślę że miłośnicy country i J. Cash`a są także i tutaj :-)
Otóż jakieś pół roku temu przypadkowo zasłyszałem w radiu (nawet nie wiem w którym programie, byłem poza domem, w kawiarni) zupełnie nieznany mi song Cash`a, który nagrał kilka miesięcy przed śmiercią, coś w rodzaju testamentu. Tytuł tego to ponoć "Heart"??, ale mogłem źle usłyszeć. Piosenka zrobiła na mnie niezwykłe wrażenie, ponoć Bono jak ją usłyszał to powiedział że wszystko inne przy tym jest zerem (wg komentarza z tej audycji radiowej).
Przeszukałem już w internecie mnóstwo stron i jakoś nie mogę znaleźć płyty z tym utworem. Nigty tego więcej nie słyszałem. Poszukuję nadal.
Może ktoś z Was coś o tym wie?
 

lobo  Dołączył: 30 Kwi 2009
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Z tym, że oryginalnie to Nine Inch Nails o-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jest to cover Nine Inch Nails, ale przyznam ze wykonanie Casha jest prześwietne.

http://en.wikipedia.org/w...h_Nails_song%29
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Wykonanie Cash'a jest świetne, IMHO doskonale ta piosenka do niego pasuje - taka autobiograficzna

Jak ktoś nie słyszał polecam pośmiertna płytę American V: A Hundred Highways na płycie tej też jest świetny utwór w aranżacji Cash'a - God's Gonna Cut You Down

[ Dodano: 2009-12-12, 12:28 ]
http://www.youtube.com/wa...Sc&feature=fvst
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Johny Cash to znacznie wiecej niz muzyka country. To jeden z punktow odniesienia calej muzyki rozrywkowej i genialny songwriter. Kiedys slyszalem takie powiedzenie, ze trojka Cash, Bob Dylan i Neil Young to father, son and holy ghost calej, gitarowej, autorskiej muzyki amerykanskiej.
 

Yeti  Dołączył: 04 Lip 2007
lobo napisał/a:
Johnny Cash - "Hurt":

To jest to !!! Wielkie dzięki ! Dzięki także pozostałym autorom postów za cenne uwagi !

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach