SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Kalendarz fotoreporterów Gazety Wyborczej 2010
Witajcie,
Lekko abstrahując od forumowych kalendarzy itd itp, we wczorajszej Wyborczej pojawił się jako dodatek kalendarz wymieniony w temacie. Czy ktoś widział, ma, jakieś opinie? Podobają się Wam te zdjęcia?
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Kupilem, ale oddalem dziewczynie. jedno naprawde dobre zdjecie reszta raczej srednia.
 

mac710  Dołączył: 18 Maj 2008
Kalendarz widziałem i zdjęcia takie sobie - można było się spodziewać po GW czegoś lepszego.
 

anduril  Dołączył: 31 Lip 2007
mac710 napisał/a:
można było się spodziewać po GW czegoś lepszego.

Must... not... offtopic...

;-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Widzę że i ja nie zostałem powalony na kolana. Tak czy siak, mnie najbardziej do gustu podchodzą bociany.

Sesja zdjęciowa pary młodej,... jak to w wątku o ślubiankach, chcieli nietypowo, dostali.
Parasol mnie nie kręci, chociaż nie jest zły.
I ta przechylona linia horyzontu... i to na dwóch zdjęciach.
I tak mógłbym wymieniać...
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
W zeszłym roku miałem mały dylemat który kalendarz powiesić - Pentaksa czy Wyborczej. W tym roku tego dylematu nie mam - Pentax zawiśnie ;-)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Ja w tym roku miałem dylemat Pentax czy Saudek, wybrałem oba, będą wisiały obok siebie :mrgreen:
 
maser  Dołączył: 15 Lut 2009
A nie był to jakiś konkurs przypadkiem?
W mojej lokalnej gazecie (Dziennik Bałtycki) też jest taki kalendarz. Jako że nie ma kontroli nad klikaczami w tym roku wygrąło zdjecie drzewa które leży w poprzek rzeczki. I nic szczególnego w nim nie ma. W poprzednich latach było tak ze wygrał ktoś kto zdobył niespecjalną fotą z pomocą "klikania" (to było widać ewidentnie) też takie swoje miejsce w kalendarzu...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach