perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Jaki czytnik kart CF ?
Szukam czytnika do kart CF.
Zależy mi żeby był względnie tani i jednocześnie żeby druciki się nie wyginały :)
Widziałem Lexary po ~100 zł, jednak nie stać mnie na taki wydatek.

Zależy mi tylko na CF, nie potrzebuję czytnika "999 in łan".

Kiedyś kupiłem taki w Fotojokerze, używam już około 3 lata
http://www.e-fotojoker.pl...ticam-all-in-1/
jednak już raz trzeba było lutować wejście USB bo się połamało.
To jest w sumie taki sam jak tutaj tylko inny kolor
http://allegro.pl/netx-cz...1752152909.html

Wygląda na to że teraz po raz kolejny się ułamie, powoli ku temu zmierza. Niestety raczej nie ma opcji żeby to drugi raz polutować.

Czytnik jest używany intensywnie, 3 razy w tygodniu :)
 

tomekkarol  Dołączył: 17 Sty 2010
na allegro kupiłem u użytkownika pamiecabsolutna czytnik ~11in1 czytający CF i SD z prędkością ~20MB/s
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Czy mógłbyś napisać jak spisuje się gniazdo CF ?
Czy druciki się wyginają bardzo łatwo np. przy szybkim wkładaniu karty?
 
pawel1967 Dołączył: 03 Maj 2006
Kup orginalny Sandiskowski . Tutaj nie ma problemu z drucikami . Jest drogi bo kosztuje koło 100zł ale jest szybki i niezawodny . Dwa rawy pełnej wielkości - ile matka ojczyzna dała Nikonowi D300s na sekundę . Karta CF wchodzi głęboko po prowadnicy . Zero problemów także z innymi kartami . Nie aktywowałem funkcji automatycznego przekazywania plików na komputer - tam coś takiego jest . Skończyły sie problemy moje z czytnikami
 

tomekkarol  Dołączył: 17 Sty 2010
Ten o którym piszę uzywam od ponad roku, pewnie koło 1000 cykli na slocie CF ma zrobione. Raz mi się karta oparła o druciki. Z drugiej strony nigdy nie wkładałem karty do slotu na czas ;) Jednak jeśli ma być to kluczowe urządzenie to proponuję pójść tropem wyznaczonym przez pawel1967.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach