Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Jakby ktoś potrzebował, to w allgierze jest powystawowy DA*11-18/2.8.
 
mirekin  Dołączył: 03 Gru 2008
Cytat
Tak, tylko przemnóżcie sobie te tzw raty 0, bo mnie się po obliczeniach słabo zrobiło... Rat 0 procent już dawno nie ma. :-(
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
mirekin, zmień liczydło. Kupowałem monitor w promocji, jakieś 200 taniej od innych sklepów, w ratach mialbym dodatkowe 120 w kieszeni. Oczywiście kredytów takich nie ma, ale to bierze na siebie sklep.
 
mirekin  Dołączył: 03 Gru 2008
Zmieniłbym najlepiej kraj. Fajne te twoje raty 0 procent np w Euro za K-3III 10x922.80, gdzie wczoraj była oferta z zapłaconą 1 ratą ale w wersji kredytowania x36. Przypominam, że w zeszłym tygodniu K-3III można było kupić w sklepach typu Euro za 7999pln :roll:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Ale to jest przecież jasne że trzeba sobie sumę policzyć.
Ale dalej - są rzeczy które najtaniej są w euro/OleOle i można wziąć 0% z darmowymi 2 ratami. Nie cały czas ale zdarza się.

Ale ok, nie umiem liczyć, spoko.
 
PiotrK.  Dołączył: 30 Maj 2017
opiszon napisał/a:
PiotrK., bywa i tak. Sam mam trochę rzeczy kupionych z ich promocji typu 36x0% 2 raty gratis.

Kupowanie za gotówkę byłoby nie szanowaniem swoich pieniędzy.
Oczywiście po tym jak euro spłaci te 2 raty spłacam kredyt (czyli płatność odroczona o 2 miesiące).

Polecam ten styl życia :-P


Na nich trzeba uważać, bo oczywiście kombinują, ale nieraz kupowałem tam sprzęt na różne warianty 0% i raty darmowe i oczywiście podstawą jest sprawdzenie i porównanie z innymi sklepami. Ale jeżeli to się zgadza, cena finalna odpowiada cenom w innych sklepach to szkoda było nie skorzystać.

Przy obecnych stawkach WIBOR te czasy że wszystko było na 0% to raczej przeszłość, ale nadal zdarzają się niezłe oferty.

Z eurortv nie miałem nigdy problemów z jakością sprzętu foto. Kupiłem u nich K-70 i 6 obiektywów. We wszystkich przypadkach w modelu finansowania 0%.
 
PiotrK.  Dołączył: 30 Maj 2017
mirekin napisał/a:
Zmieniłbym najlepiej kraj. Fajne te twoje raty 0 procent np w Euro za K-3III 10x922.80, gdzie wczoraj była oferta z zapłaconą 1 ratą ale w wersji kredytowania x36. Przypominam, że w zeszłym tygodniu K-3III można było kupić w sklepach typu Euro za 7999pln :roll:


To są typowe manewry eurortv. Ten sam sprzęt jednego dnia kosztuje inne pieniądze, a w kolejnych dniach jeszcze inne. Fizycznie mają jeden egzemplarz, albo nie mają w ogóle. Po prostu trzeba sprawdzać.

Kiedyś kupowałem u nich zamawiany do sklepu tablet. Sam sprzedawca w sklepie poradził aby zrezygnować z zamówienia i zamówić jeszcze raz to samo. Było rzeczywiście o dwie stówy taniej i taniej na średnia rynkowa.
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Wiosenne promocje w FotoPlus i Pentax K-3 Mark III

https://fotoplus.pl/pentax-k-3-mark-iii
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Jet Black który miał być very limited edyszyn jest dostępny od ręki, czyli Pentax wraca do warzywniaka za rogiem :mrgreen:
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
fotopentax napisał/a:
Wiosenne promocje w FotoPlus i Pentax K-3 Mark III

https://fotoplus.pl/pentax-k-3-mark-iii


W jednym markecie z agd w nazwie to i całkiem ładną małą torbę w tej cenie dodają i opłaca się brać na raty bo jedna rata gratis
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Trochę pomotana ta oferta w Ojro, bo już za zestaw z 35/2.4 chcą tyle co za K-1 z 35/2 :shock:
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Na olx można upolować DA*300 za 3000 zł - jakbym nie miał, to bym brał.
 
Soosa  Dołączył: 10 Kwi 2009
W sklepie Godox'a jest promka 250 zł przy zakupach za min. 1000 zł.
Sensowne chyba na akcesoriach, bo lampy (TT600), czy TL60 (ale dwupak, pojedyncza sztuka jest OK) - wypadają sporo drożej niż na rynku i promocja daje minimalny efekt.
 
incosgnitos  Dołączył: 21 Sty 2008
Kuba Nowak napisał/a:
Na olx można upolować DA*300 za 3000 zł - jakbym nie miał, to bym brał.
a niedawno na aledrogo był za 2900 też do wzięcia użyty 2 razy z paragonem i jeszcze półroczną gwarancją ;)
się pentax wyprzedaje !? :-/
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Cytat
niedawno na aledrogo był
...był cudny, widziałem, ale jednak kwota zaporowa, kurde, nie dla mnie to szkło :->
 
incosgnitos  Dołączył: 21 Sty 2008
Ryszard napisał/a:
Cytat
niedawno na aledrogo był
...był cudny, widziałem, ale jednak kwota zaporowa, kurde, nie dla mnie to szkło :->
zaporowa to jest w sklepie ;) tam była wydaje się ok. około 50% sklepowej za nieużywane szkło to chyba nie zaporowo ;)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Gdybym płacił procentami... Ale tu potrzebne są PLN'y ;-)
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Ryszard napisał/a:
nie dla mnie to szkło

Nie wiem na ile to twoje ogniskowe, ale do tego szkła mam najmniej zastrzeżeń. Obraz daje świetny. Jak to mówią: poznasz - polubisz.
 

Wincek  Dołączył: 16 Lip 2008
Pentax D-Li90 za 59 zł!
Oferta na Amazonie. Zamówiłem dwa, przyszły po kilku dniach (z Francji). W kartonikach, nówki. W tej cenie to ciężko o dobry zamiennik!
https://www.amazon.pl/Pen...1574301&sr=8-48
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Jeśli bateria wygląda jak na rysunku - to jest podróbą. Przy logo Pentaxa na oryginale było białe okienko z datą produkcji. Zresztą kiedy Hoya sprzedała Pentaxa - 12 lat temu?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach