makak  Dołączył: 31 Sie 2008
Funsports - opinie
Jak w tytule. www.funsports.pl
Ktoś miał styczność z tym sklepem? Jak się wywiązują z transakcji? Jak z kontaktem, jakie terminy, realizacja gwarancji?
 

tomekl  Dołączył: 25 Maj 2006
Wysyłają sprawnie. Miałem reklamację - tani softbox doszedł z połamanym mocowaniem (plastik), wysłali na zakąłdkę nowe mocowanie (metalowe). Firma działa od dawna i nie ma problemów. Podobnie jak jej klon Freepers czy jakos tak
 
klimecki_  Dołączył: 12 Cze 2007
makak napisał/a:
Ktoś miał styczność z tym sklepem? Jak się wywiązują z transakcji? Jak z kontaktem, jakie terminy, realizacja gwarancji?

pare rzeczy kupilem (statyw, glowica) -bez zastrzezen ale tez nie tanio. poza tym to 'wierne kopie' duzych marek i u mnie kluczowa role odegralo pomacanie przed zakupem (wybralem modele wyzsze niz planowane ktore wynikaly z czytania opisow internetowych).
maja tez troche taniochy (ogladalem kabelki do lamp i raczej bym nie kupil -tandeta),
pozdrawiam
kp
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
Dzięki za odzew. Zamówiłem u nich kilka rzeczy i wybrałem płatność przy odbiorze. Towar na sklepie więc wysyłka powinna być tego samego dnia. Tymczasem od ponad dwóch dni status transakcji się nie zmienia (przesyłka wysłana - NIE). Zadzwoniłem do nich to koleś powiedział, że przesylka jest już wysłana, tylko na magazynie mają zapie...... więc nie zdażyli uaktualnić statusów i żebym się tym nie sugerował, mam nadzieję, że to nie ściema :)
 

kwantus  Dołączył: 08 Lip 2008
makak, przesyłka na pewno dojdzie, u mnie status "w realizacji" wisi od roku :-P a towar otrzymałem w ciągu trzech dni :-)
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
makak, 2 zakupy i pełna "micha" radości. Za drugim zakupem doradzono mi zamianę statywu oswietleniowego na większy i solidniejszy, z symboliczną dopłatą. I była to bardzo dobra rada.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach