koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
pawel_n, witaj :mrgreen: kolejny posiadacz K-70 :mrgreen:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
koralik napisał/a:
pawel_n, witaj :mrgreen: kolejny posiadacz K-70 :mrgreen:


to musi być jakiś dobry model :-) ten K-70
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Rivelv, zdecydowanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
marcin.stadnik  Dołączył: 29 Lis 2020
Cześć, mam na imię Marcin. Od wczoraj jestem właścicielem K-70 z trzema obiektywami Pentax DA (35mm/2,4; zoom 18-50mm 4-5,6; zoom 55-300mm 4,5-6,3).
Moja przygoda z fotografią zaczęła się wiele lat temu od Praktiki MTL-5 z kilkoma staloogniskowymi obiektywami z super jasnym światłem. To były czasy, kiedy w prasie branżowej zastanawiano się czy aparaty cyfrowe się przyjmą w codziennym użytkowaniu, o fotografii profesjonalnej nie mówiąc;))))
Potem wiele wiele lat nie miałem do czynienia z fotografią, aż do dziś. Aparat wybrałem głównie do uwieczniania wędrówek po górach.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
marcin.stadnik, witaj kolejny użytkowniku K-70 :evilsmile:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
marcin.stadnik, cześć. Nie dość, że pentaxyanin, to jeszcze górołaz. Czekamy na zdjęcia tutaj:
https://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=43862
Jakieś specjalne góry?
 
marcin.stadnik  Dołączył: 29 Lis 2020
Ostatnio Tatry, choć Karkonosze też są piękne.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
marcin.stadnik napisał/a:
Ostatnio Tatry, choć Karkonosze też są piękne.

Bardzo różne.
 
_Pedros_  Dołączył: 14 Gru 2020
Chyba się z Wami nie przywitałem, więc nadrabiam :-)
Z Pentaxem jestem od kilkunastu lat. Wiernie i bezproblemowo towarzyszy mi K100D Super. Czas na zmiany i właściwie rozpoczęcie przygody z aparatem, bo wcześniej to w zasadzie zdjęcia były robione okazjonalnie. Przez tyle tam licznik pokazuje 18 000 ...
Może nowy sprzęt, który obecnie poszukuję, zmotywuje mnie do większego zaangażowania i poznania podstaw sztuki fotografowania ;-)
Pozdrawiam
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
_Pedros_, witaj!
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
_Pedros_, witaj i baw się dobrze. :-B
 

ZbyszekD  Dołączył: 10 Gru 2020
Witam wszystkich. Czytam was od lat kiedy kupiłem K-r, teraz mam od niedawna KP , wcześniej robiłem zdjęcia Olympusem a jeszcze wcześniej różnymi analogami. Do dzisiaj mam z czasów szkolnych Pentacon six TL z którego poprzez przejściówkę wykorzystuję czasem obiektywy Biometar 2,8/80 i Sonar 2.8/180. Mój codzienny obiektyw to Tamron AF 17-50 a planuję zakup Sigmy 35 mm.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
ZbyszekD, witaj i pokazuj zdjęcia. ;-)
 

kwrom  Dołączył: 17 Lis 2009
ZbyszekD
Tak jak
powalos napisał/a:
witaj i pokazuj zdjęcia
Witaj
 

ZbyszekD  Dołączył: 10 Gru 2020
powalos napisał/a:
ZbyszekD, witaj i pokazuj zdjęcia

Londyn, 3 dni we wrześniu 2019 roku. Podsyłam link do kilku bo chyba tak będzie najwygodniej je zobaczyć: https://photos.app.goo.gl/QcqEmwp3a9Hjb1ny7
Kilka fotek z Krakowa:
https://photos.app.goo.gl/Xc9Cd3LEpCWoVCPL8
Postaram się co kilka dni coś pokazać. Mam tysiące zdjęć z różnych miast i nie tylko, Tatry, Bieszczady itp.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
ZbyszekD, silna ręka do obróbki ;-)
 
SuperioRR  Dołączył: 29 Gru 2020
Witam wszystkich. Po długich rozmyśleniach wchodzę w świat Pentaxa. Było sporo kandydatów ostateczną walka skończyła się na pojedynku Fuji v Pentax. W pełni świadom wad i zalet zakupiłem K70 plus DAL 50 200 i DAL 18-50 w fajnej cenie. Pozdrawiam Pentaxowców. Rafał
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
SuperioRR, witaj u nas i baw się dobrze. Mamy już trochę użytkowników i użytkowniczek K-70, więc nie powinieneś czuć się osamotniony.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
SuperioRR, witam kolejnego użytkownika K-70 :evilsmile: :evilsmile:
 
arekzg  Dołączył: 30 Wrz 2015
Ja też tu młody jestem, a witam nowego Kolegę pentaksjanonina!
SuperioRR napisał/a:
K70 plus DAL 50 200 i DAL 18-50

a gdzie Sigma 17-50/2,8?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach